Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
5 порад щодо розміщення фотографій

11.09.2020

3м2 Редактор

Коли в кімнаті багато вільного місця, це створює відчуття самотності, оку немає за що заціпитись.

Щоб зробити приміщення більш живим та затишним, розміщуйте на таких поверхнях картини, фотографії, абстракції. Разом з дизайнерами hallway (платформа, де зібрано більше ніж 1000 спеціалістів), ми зібрали кілька простих та зрозумілих рекомендацій по оформленню стін — їх можна об’єднувати між собою чи використовувати окремо.

1. Розмістіть картини, портрети та фото у рамки

Рамки для цього можна підібрати однакової форми, якщо вам ближче консервативний стиль та прямі лінії. Розміщуйте їх на однаковій відстані, чітко дотримуючись пропорцій: великі об’єкти чергуйте з маленькими, не перевантажуйте одну сторону. Найчастіше використовують лише один варіант розкладки 3х3 для великого декору та 4х4 для мініатюр.

Якщо ви не відноситесь до перфекціоністів та ваш інтер’єр це дозволяє, то розмістить фоторамки у довільному порядку. Тут важливо відчути гармонію форм, розмірів, кольорів. Існує безліч варіантів розміщення: квадрат, хрестоподібний, серцеподібний. Доповнюйте великі рамки меншими, створюйте пропорціональний малюнок на стіні.

2. Розмістить фотографії в вигляді гірлянди

Цей спосіб особливо популярний серед підлітків — так вони прикрашають свою кімнату, розміщують карточки, що нагадують про щасливі моменти. Грамотно оформленні гірлянди будуть виглядати оригінально у вітальні. Головне — правильно поєднувати таку прикрасу з обраним стилем інтер’єру. Наприклад, для бохо це — цікава ідея, а ось для класики — далеко не кращий варіант.

3. Домашня галерея на ділянці стіни

Знімки з відпочинку, народження дитини, свята і просто пам’ятні події — все це можна зобразити тут. Такий колаж можна сформувати від підлоги до стелі або чітко обмежити цю зону. Обирайте фотографії однакового розміру, об’єднуйте між собою для більшого ефекту.

4. Оформити підвісний колаж

Замість рамок можна використати одну велику основу та розмістити на ній велику кількість квадратних знімків. Тоді за необхідністю його дуже просто перемістити в інше місце чи просто поставити на полку.

5. Сімейне дерево з фотографіями

Стіну можна прикрасити зображенням дерева і на гілках розмістити старі фото членів сім’ї, які вдалось зберегти. Це не тільки стане прикрасою дому, але і буде наочною історією вашого роду.

Знімки, зроблені в щасливі моменти життя, можуть викликати теплі спогади і позитивні емоції. Нехай у вашому домі панує щастя!

Статьи по теме
Новини
На місці незаконних недобудов на Вільшанській, 2-6 облаштують сквер

Новини компаній В компанії SAGA Development повідомили, що в рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено…

25 / 09 / 2020

Новини
Нові ЖК та котеджні містечка у передмісті Києва

Ми зібрали для вас інформацію про нові ЖК та котеджні містечка, а також старти продажів в них, які відбулися протягом…

25 / 09 / 2020

Новини
Кияни можуть виправляти помилки в містобудівному кадастрі

Помилки у містобудівному кадастрі Києва можуть виправляти самі кияни. Про це на своїй сторінці в Facebоok повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник…

25 / 09 / 2020

Планування
Як прикрасити обідній стіл

Стіл — центральний елемент кухні або їдальні. Тут ми збираємося всією сім’єю за смачним обідом, вчимо уроки або робимо поробки…

25 / 09 / 2020