Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

5 стоп-ідей для маленької квартири

28.02.2020

3м2 Редактор

Маленькі квартири знову набирають популярність. Як показує наше опитування, більшість читачів розглядає такі квартири під подальшу здачу в оренду, але є і такі, хто вибирає смарти для себе. Ми підготували кілька порад, які допоможуть зробити квартиру максимально комфортною і не перевантажити і без того маленький простір.

Темний інтер’єр

Щоб візуально розширити простір, краще використовувати світлі тони. При нестачі природного освітлення потрібно добре продумати розміщення додаткових джерел світла. Темрява — ворог маленьких приміщень.

Масивні меблі

Як мінімум, такі меблі виглядають недолуго в крихітному інтер’єрі, як максимум — з’їдають простір, який і так у дефіциті. Меблі для смарт-квартири повинні бути легкими, компактними і багатофункціональними. Наприклад, диван може одночасно служити і спальним місцем.

Химерна стеля

Громіздкі багаторівневі гіпсокартонні конструкції не додадуть затишку і простору, краще віддати перевазі класичній білій стелі без вигадливостей.

Громіздка люстра

Величезна театральна люстра — явний перебір для крихітної кімнати. Підберіть щось більш лаконічне, щоб не красти простір і не перевантажувати інтер’єр.

Багаторівнева підлога

П’єдестали, ступені, поріжки — це все перешкоди і перепони, які вам доведеться долати. Якщо всю кімнату можна подолати в п’ять кроків і при цьому тричі доведеться через щось переступати — як мінімум один раз, але ви перечепитеся.

Джерело натхнення: roomble.com

Сучасні житлові комплекси пропонують різноманітні варіанти планувань. Для поціновувачів класики — звичні прямокутні кімнати, а для тих, хто хоче чогось особливого — кімнати з п’ятьма …

Навіть маленька вітальня за умови правильної організації простору може бути затишною, комфортною та функціональною. Ми підготували кілька порад, які допоможуть облаштувати маленьку вітальню. Багатофункціональність Вибираючи меблі, віддайте перевагу тій, яка може …

Статьи по теме
Новини
У будинку зі зміями на Великій Житомирській знесуть один поверх

У Будинку зі зміями та каштанами на вулиці Велика Житомирська триває реконструкція, повідомляє заступник директора Департаменту містобудування й архітектури КМДА Юрій Тацій….

19 / 10 / 2021

Новини
У КМДА назвали дату та умови увімкнення опалення у житлових будинках

Опалення у столиці можуть включити у суботу, 23 жовтня. Подробиці повідомив Петро Пантелеєв, заступник голови КМДА, у коментарі «Великому Києву». Раніше підключити опалення можна…

19 / 10 / 2021

Новини
У столиці триває будівництво парку «Прибережний»

У Дарницькому районі біля затоки Берковщина триває будівництво парку «Прибережний». Як зазначив депутат Київської міської ради Володимир Гончаров, у 2017…

19 / 10 / 2021

Новини
Квартири на виплат до 24 місяців у O2 Residence

Новини забудовників До 31 жовтня у відділі продажу O2 Residence діють акційні умови на виплат, тож вже зараз ви можете…

19 / 10 / 2021