Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

Білі стіни: як уникнути нудного інтер’єру

04.09.2020

3м2 Редактор

У пострадянських країнах все ще існує великий потяг до шпалер на стінах. Якщо ви вирішили зломати цю традицію та розпочати фарбування стін у своєму дому у білий колір, то ця стаття саме для вас. Сьогодні ми розповімо, як оминути відчуття порожнечі в помешканні та створити унікальний інтер’єр.

Картини та фотографії

Найпопулярніший спосіб прикрасити вертикальні поверхні. Бажано, щоб предмети живопису були хоч у чомусь схожі: за кольором, стилем, характером виконання. Фотографії повинні бути позитивними, викликати у вас приємні відчуття. Рекомендуємо обирати рамки в одному стилі: вони можуть різні за розміром та кольором, але повинні поєднуватись з основними кольорами інтер’єру. Розміщуйте їх на одній ділянці стіни, групуйте в один острів, щоб вашим гостям було зручно їх розглядати.

Дзеркала та полички

Дзеркала різноманітних форм можуть покращити навіть найнудніший інтер’єр. Гра тіней та світла, відображення, зроблять атмосферу у приміщенні  затишнішою. Що стосується навісних поличок і систем зберігання, то це може бути зручним та оригінальним. Чітка геометрія, прямі лінії, незвичні форми — все це додасть динамічності та зробить інтер’єр цікавішим.

Світильники

Правильно підібране освітлення працює на користь будь-якому приміщенню. В поєднанні з білими стінами гарно виглядають контрастні бра з незвичною формою. Вдень вони можуть служити як декор, а в вечорі створювати сприятливе м’яке світло.

Кімнатні рослини

Розміщуйте їх впродовж стін, підвісьте до стелі або поставте на полиці — вирішувати вам. Саме поєднання білого і зеленого кольорів сприятливо впливає на нервову систему людини, а наявність рослин в кімнаті сприятливо позначається на здоров’ї. Розмір та тип рослини краще обирайте за власними відчуттями — маленькі види краще групувати, а великі добре виглядають поодиноко.

Декор

Стіна, як великий вільний простір, може розмістити на собі велику кількість різноманітних предметів. Задекорувати її можна на основі своїх вподобань, хобі. Це можуть бути тарілки, капелюхи, весла, дошка для серфінгу — все, що завгодно. Наприклад, якщо ви колекціонуєте якісь маленькі предмети, то можливо організувати цілу галерею, щоб насолоджуватись нею щодня. З великими предметами краще бути обережним — їх не повинно бути багато. Ну, і звісно, впевніться, щоб вони були надійно закріплені.

Не бійтесь експериментувати, бо білі стіни — це полотно для вашої творчості.

Статьи по теме
Відео
Відкрито шоу-рум житлового комплексу «Володимирський»

Новини компаній Компанія «Інтергал- Буд» повідомляє, шо оформлення шоу-руму житлового комплексу бізнес-класу «Володимирський» завершено та він вже чекає відвідувачів. «Завітавши…

18 / 09 / 2020

Новини
Хід будівництва в ЖК Києва

Роботи на будмайданчиках продовжуються активно. Розповідаємо новини будівництва деяких ЖК. ЖК А136 1 вересня 2020 року група компаній DIM вийшла…

18 / 09 / 2020

Новини
Відділ продажів комплексу «Сирецькі Сади» переїхав за новою адресою

Новини компаній Компанія «Інтергал-Буд» повідомляє, що відділ продажів житлового комплексу «Сирецькі Сади» змінив адресу та відтепер знаходиться на першому поверсі будинку № 4 комплексу. Адреса: вул. Івана Виговського, 10Б….

18 / 09 / 2020

Акції
Паркомісце в подарунок у WASHINGTON Concept House

Новини компаній Компанія SAGA Development пропонує спеціальні умови купівлі квартири з терасою в ЖК WASHINGTON Concept House, що будується на…

18 / 09 / 2020