Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Додати світла: перепланування однокімнатної квартирі в ЖК «Променада»

28.08.2020

3м2 Редактор

Для того, щоб жити у комфорті, необхідно, щоб у приміщенні було вдосталь світла. А щоб світла стало більше — досить лише перенести декілька стін.

Сьогодні, ми продовжуємо розбір найцікавіших планувань українських житлових комплексів разом зі спеціалістами hallway (платформа пошуку архітекторів та дизайнерів інтер’єру, на якій зареєстровано більше ніж 1000 перевірених фахівців). Цього разу багато зацікавлення було до одного з планувань ЖК «Променада» однокімнатної квартири площею 39,76 кв. м, що знаходиться у місті Вишневому.

Варіант від забудовника

Ця квартира цікава тим, що в ній немає інсоляції (сонячне світло майже не потрапляє у квартиру) через кутове розміщення. Такий варіант радше підійде інтровертам та шанувальникам темряви — жартує архітектор.

Забудовник запропонував зробити простору вітальню, кутову їдальню, невеликий санвузол, вузький коридор та лоджію. Незвичне планування, але ми разом з архітектором холвей обговорили та створили цікаву альтернативу.

Альтернативне планування

Основним завдання для архітектора було покращити планування таким чином, щоб збільшилась кількість світла у приміщенні. Розглянемо більш детально, як це у нього вийшло.

Простір з вікном найкраще підходить для спальні. У варіанті від забудовника це просторе приміщення, яке функціонально більш схоже на вітальню з широким диваном та невеличкою офісною зоною біля вікна. У альтернативному варіанті від фахівця hallway широкий простір поділено на два приміщення: з вікном — спальню, щоб вранці просинатись з сонячним світлом. А «безвіконна» частина — це гардеробна для зберігання речей. У спальні також розмістились: ліжко, кутовий туалетний столик, телевізор та дві тумбочки. Створивши функціональне місце у вигляди гардеробної, архітектор зміг раціонально використати простір передпокою. Він створив невелику вітальню із зручним переходом у кухню. У вітальні спеціаліст розмістив диван, кавовий столик та телевізор на стіні.

Забудовник у своєму плануванні зробив кухню закритою із проходом у зону відпочинку лише через коридор. В альтернативному варіанті, ми запропонували зробити на кухні невеличке вікно біля якого розташували стіл для двох людей. Кухня має прохідний характер зі зручним трафіком у вітальню, спальню, санвузол, лоджію та передпокій.

Завдяки новому плануванню від архітектора збільшилась кількість функціонального простору, однокімнатна квартира стала двокімнатною. Тепер для майбутніх мешканців є окрема спальня, гардеробна (де можна сховати свої речі та великий пилосмок), вітальня для веселих вечорів з друзями, зручна кухня-їдальня та невеликий санвузол з ванною.

Більше цікавих планувань та інтер’єрів можна побачити за посиланням: https://hallway.pro/gallery

Обирайте правильні планування чи створюйте свій ідеальний простір разом з перевіреними професіоналів.

Статьи по теме
Новини
Хід будівництва ЖК Edelweiss House

Новини компаній Будівництво Edelweiss House вже на фінальному етапі, повідомляють в Edelburg Development. В двох будинках, об’єднаних спільним 6-рівневим стилобатом, завершені покрівельні роботи. На 85% завершено…

22 / 09 / 2020

Новини
Скандал з ЖК «Авіа-квартал» у Вишневому: інвестори чекають рішення Офісу з протидії рейдерству

У Вишневому набирає обертів скандал навколо ЖК «Авіа-квартал» по вулиці Вітянській. Одразу кілька мешканців несподівано для себе постали перед шокуючим фактом: їхні квартири забудовник…

22 / 09 / 2020

Новини
Почалась передача житлового комплексу А52 керуючій компанії DIM Expert

Новини компаній Почався процес передачі житлового комплексу А52 до рук DIM Expert, які займуться обслуговуванням та охороною комплексу. Про це…

22 / 09 / 2020

Новини
Микитась заявляє, що надприбуткові проекти Укрбуду відокремлено із загального портфеля, який передали КМБ

Екс-депутат і колишній президент «Укрбуду» Максим Микитась, який зараз перебуває в СІЗО, висловився про ситуацію з добудовою об’єктів корпорації. На…

22 / 09 / 2020