Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

Функціональне перепланування квартири в ЖК Bavaria City

18.09.2020

3м2 Редактор

Як перетворити чистий варіант планування від забудовника в цікавий і зрозумілий спосіб використання простору?

Завдяки дизайнерам платформи Hallway.pro (платформа для пошуку архітекторів дизайнерів інтер’єру, на якій зареєстровано вже понад 1000 перевірених фахівців) на прикладі двокімнатної квартири ЖК Bavaria City площею 49,6 кв. м ми з вами побачимо, як з порожніх квадратних метрів народжується функціональне житло.

Варіант від забудовника

В якості робочого матеріалу фахівці отримали невеликий, але зручний варіант двокімнатної квартири, головною особливістю якої був відносно великий для цього планування коридор, вхід з якого доступний в будь-яку з двох кімнат, а також в туалет і передбачувану кухню. Більша з кімнат передбачалася забудовником для залу, а маленьку, згідно задуму можна було б використовувати для спальні.

Альтернативний варіант

Оскільки фахівець мав справу з обмеженим простором, то було прийнято рішення зробити акцент на функціональність приміщення і мінімум зайвих деталей. Завдяки тому, що замість прохідних кімнат ми отримали універсальний коридор, архітектор не став міняти планування кардинально, як це часто буває. Іноді правильне використання наявних ресурсів може дати не менш значущий результат. Саме тому коридор залишився таким же функціональним. Хоч він і втратив в загальній площі, в ньому легко поміщається комод, підставка під взуття з вішалкою для верхнього одягу і залишається досить місця для лавірування жителів і їх гостей з кімнати в кімнату.

Завдяки тому, що ми змогли забрати частину простору у коридору, ми змогли додати невеликому санвузлу більше одного квадратного метра додаткового простору.

Також маючи у своєму розташуванні майже 17 квадратних метрів зали, архітектор невеликим, але вагомим рішенням зрушив стіни що розділяють зал з кухнею і спальною кімнатою, тим самий зробив зручнішим трансферну зону кухні і коридору, що є важливим моментом враховуючи мобільний характер всього планування, а також близькість кухні та залу, в якому, всупереч втраченому простору, фахівець створив комфортну і простору зону відпочинку з мінімумом зайвих елементів, залишивши лише диван, телевізор і кімнатні рослини.

Спальна теж не залишилося без привілеїв в процесі легкого зміщення стін. На виграному просторі, крім великого ліжка, тумби та телевізора, чудово поміщається додаткова шафа для речей.

Більше варіантів функціонального житла можна знайти у нас на платформі.

Статьи по теме
Новини
Інструкція, як отримати витяг з містобудівного кадастру онлайн

76 киян вже скористались можливістю отримати витяг з містобудівного кадастру онлайн. Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник директора департаменту містобудування та архітектури…

28 / 10 / 2020

Новини
Як держава планує захищати покупців нових квартир

Навести лад на ринку новобудов – такий добрий намір декларує проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів…

28 / 10 / 2020

Новини
При видачі іпотеки банки почнуть вести облік доходів всієї родини позичальника

Українські банки найближчим часом почнуть вести облік доходів всієї родини позичальника при видачі іпотеки. Про це заявила перша заступниця голови Національного…

28 / 10 / 2020

Новини
ЖК з ремонтом. Де подивитися та купити готові квартири

Щоб допомогти вам підібрати квартири в новобудові з ремонтом, 3m2 зібрав актуальні варіанти в цьому огляді. ЖК Метрополіс Адреса: Голосіївський…

28 / 10 / 2020