Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Квартира під здачу: перепланування однокімнатної кватири в ЖК Lucky Land

17.04.2020

3м2 Редактор

Сьогодні знову розбираємось з нестандартним плануванням київських забудовників. Цього разу робимо альтернативне планування з експертами платформи hallway (сервіс пошуку дизайнерів та архітекторів, на якому на сьогодні зареєстровано вже більше 1000 перевірених професіоналів зі всієї України). Ми запропонували команді hallway попрацювати з однокімнатною квартирою загальною площею 43.52 кв. м в ЖК Lucky Land.

Згідно з плануванням, яке запропонував забудовник, квартира проектувалась для молодого подружжя або однієї людини. Ми бачимо одну спальну кімнату, об’єднану із лоджією, один санвузол, кухню-студію та окремий балкон. Таке планування має право на існування та буде досить функціональним для молодої пари.

Архітектор сервісу hallway запропонував альтернативне планування. Він розробив варіант, який добре підійде для двох незалежних людей, наприклад студентів. Цей варіант буде дуже зручним, якщо квартира планується під здачу. 

«У даній квартирі я вирішив розширити площу за рахунок балкону, що надало змогу і вітальню залишити і додати ще один санвузол для більшої зручності мешканців», — коментує архітектор сервісу hallway.

На кухні залишилося достатньо простору, є місце для обіднього столу і навіть розкладний диван стане, який буде ще одним спальним місцем для гостей.

Архітектор перепланував одну загальну спальну кімнату у дві окремі, в кожній передбачив невелику шафу для одягу та робоче місце.

В коридорі лишається велика шафа для верхнього одягу та взуття, але зараз вона розташована з іншого боку та є вбудованою.

Тобто квартира с таким плануванням стає більш функціональною. Це буде ідеальний варіант для здачі студентам, чи молодим людям, які вже працюють, але ще не можуть дозволити собі окреме житло. Зараз багато хто шукає окремі кімнати чи квартиру для сумісної оренди, бажаючи заощадити гроші.

В такій квартирі дві незалежні людини будуть почувати себе дуже комфортно. Великим плюсом є те, що архітектор продумав окремий вихід у вітальню з кожної кімнати, тобто спальні вийшли непрохідними. Таким чином, у кожного буде окрема кімната, яку при бажанні людина навіть зможе зачиняти на ключ. Додатковий санвузол теж є вагомою перевагою. Так, звісно, він не може вважатись повноцінним, бо не передбачає ванни або душової кабіни, але зекономити час вранці, коли обидві людини збираються на навчання чи на роботу, допоможе.

Рубрика підготовлення за сприяння сервісу hallway

Статьи по теме
Новини
Нові проекти та старти продажів у червні в передмісті Києва

3m2 підібрав для вас ЖК та котеджні містечка, де з’явилися нові проекти або стартував продаж квадратних метрів. Гостомельські Липки-4 (Гостомель)…

03 / 07 / 2020

Новини
У Києві будуть боротися за збереження книжкового ринку «Петрівка»

До 1 січня 2021 року книжковий ринок «Петрівка» планують ліквідувати. Замість нього планується зведення торгово-розважального центру. Про це повідомляє представник ініціативної групи…

03 / 07 / 2020

Новини
На будівництві Великої Окружної дороги сталася розтрата 354 млн грн

Прокуратура Києва повідомляє, що вживає заходи для попередження безпідставної розтрати 354 мільйони гривень бюджетних коштів на будівництві Великої Окружної дороги….

03 / 07 / 2020

Новини
Ціни червня на ринку новобудов у Києві

Середня ціна в Києві залишилася на рівні травня — 25 100 грн/кв. м, стабільність національної валюти відбилася і на збереженні…

03 / 07 / 2020