Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Невдалі дизайнерські рішення, які заважають батареям добре гріти

06.12.2019

3м2 Редактор

Навіть з гарячими батареями можна мерзнути взимку, якщо занадто захопитися креативними ідеями в дизайні. Про те, які дизайнерські рішення заважають гріти батареям, читайте в нашій добірці.

Дизайнерські радіатори

Стандартні радіатори не завжди вдало вписуються в інтер’єр, тому дизайнери шукають альтернативні нестандартні форми. Красиво, стильно, незвично, але … найчастіше дизайнерські радіатори — це більш предмет декору, ніж повноцінна батарея. І якщо вже ви вирішили піти на такий крок, подумайте, як ви будете компенсувати нестачу тепла — «тепла» підлога, вбудовані конвектори та ін.

Приховані батареї

Не рідкі випадки, коли власники квартир, не знайшовши відповідні по дизайну радіатори, ховають батарею під кожух або ж навіть в спеціальну шафку. У малогабаритних квартирах, щоб виграти трохи простору, підвіконня переобладнують під стіл з шухлядами і нішами, в результаті батарея виявляється майже повністю закрита, і віддача тепла істотно знижується.

Закрити диваном

Диван біля вікна виглядає ефектно, але часто за диваном ховається і радіатор. В результаті його ефективність знизиться, при цьому постраждають і самі меблі.

Відмовитися від батарей

«Тепла» підлога та інші альтернативні джерела тепла витісняють звичні радіатори. Але бувають випадки, коли відмовившись від батарей на користь естетики, власники квартир потім шкодують. Якщо сам будинок недостатньо утеплений, то «теплої» підлоги може бути недостатньо в особливо холодні періоди.

Джерело натхнення: roomble.com

Статьи по теме
Новини
На місці незаконних недобудов на Вільшанській, 2-6 облаштують сквер

Новини компаній В компанії SAGA Development повідомили, що в рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено…

25 / 09 / 2020

Новини
Нові ЖК та котеджні містечка у передмісті Києва

Ми зібрали для вас інформацію про нові ЖК та котеджні містечка, а також старти продажів в них, які відбулися протягом…

25 / 09 / 2020

Новини
Кияни можуть виправляти помилки в містобудівному кадастрі

Помилки у містобудівному кадастрі Києва можуть виправляти самі кияни. Про це на своїй сторінці в Facebоok повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник…

25 / 09 / 2020

Планування
Як прикрасити обідній стіл

Стіл — центральний елемент кухні або їдальні. Тут ми збираємося всією сім’єю за смачним обідом, вчимо уроки або робимо поробки…

25 / 09 / 2020