Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Незвична корисна техніка для квартири

14.01.2022

3м2 Редактор

Нестандартні, але дуже корисні гаджети про які, ви, можливо, й ніколи не знали. Деякі рішення особливо корисні власникам квартир з невеликою площею. Ми разом із командою сервісу меблів на замовлення Ficus.in.ua обрали найцікавішу техніку, яку вже зараз ви можете придбати для себе.

Портативна посудомийка

Ідеальне рішення для тих, у кого невелика кухня та виділяти окрему зону шафи під повноцінну посудомийну машину просто немає можливості. Цей гаджет став популярним у Кореї, завдяки своїй компактності та простоті встановлення. Також буде корисний тим, хто винаймає квартиру.

Дзеркальний телевізор

Полюбляєте оптимізувати свій час, таке рішення для вас. Перегляд відео на ютуб у ванній кімнаті при зборі на роботі або вечірній релакс із улюбленим кіно. Просте дзеркало, яке дозволяє споживати корисний контент без зупинки.

Автоматичні годівниці для тварин

Затримуєтеся на роботі чи не знаєте кого попросити нагодувати вашого вихованця, коли ви у відпустці? Автоматичні годівниці з голосовим керуванням та камерою дозволяють не лише вчасно нагодувати улюбленця, а й наглядати за ним. А й на додаток до автоматичних годівниць придбайте автоматичні туалети.

Пральна машина для взуття

Прання улюблених кросівок може перетворитися на складний квест з завданнями. Правильно підібраний порошок, попереднє замочування і своєчасне сушіння… Зараз завдяки такому гаджету, який встановлюється додатково до пральної машини, взуття  стирається в спеціальних режимах і піддається рівномірному просушуванню.

Підігрів посуду та підтримання тепла їжі

Зручне рішення для тих, хто любить їсти «з-під ножа», завжди тепле і свіже. З таким ящиком, який підтримує тепло навіть гості, що запізнилися до столу, будуть їсти все тепле.

Гардеробна сушильна шафа

Завжди рівні сорочки та футболки — це реальність. Така сушильна шафа призначена для швидкого та рівномірного просушування речей. Обдаючи гарячою парою складки — вирівнюються, а бактерії – гинуть. Можна додати спеціальний сухий ароматизатор для одягу, щоб речі були ароматні.

Подрібнювач сміття (диспоузер)

Напевно, таємна мрія, кожної господині на кухні. Немає засмічень та хімії, яка роз’їдає навіть труби. Таку систему можна встановити і в санвузлі.

Технології полегшують наше життя. Плануйте квартиру з урахуванням усіх стандартних та не стандартних систем для вашого будинку.

Новорічні свята — одні з найкрасивіших на рік. Все навколо стає ошатним, яскравим. Якщо вітрини магазинів вже нагадують про наближення цього часу, значить, настав час …

Статьи по теме
Планування
Новорічний декор оселі

Новорічні свята — одні з найкрасивіших на рік. Все навколо стає ошатним, яскравим. Якщо вітрини магазинів вже нагадують про наближення…

30 / 12 / 2021

Планування
Ідеї новорічного декору квартири

Сьогодні ми подаруємо вам порцію новорічного настрою та додамо ідей, як стильно можна прикрасити будинок на свята. Сподіваємося, наша добірка…

24 / 12 / 2021

Планування
Як інтегрувати колір року Very Peri в інтер’єр

Pantone Very Peri #17-3938 — це колір, присутність якого стимулює винахідливість, творчість і розширює внутрішній кругозір людини — повідомляється на…

17 / 12 / 2021

Планування
12 трендів у дизайні 2022

Не за горами 2022 рік. Ми підготували статтю для тих, хто тільки планує ремонт, оновлення дизайну чи капітальні переїзди. Ми…

10 / 12 / 2021