Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Перепланування класичної двушки під потреби сім’ї з трьох осіб

20.12.2019

Ірина Настич

Планування відіграє велику роль при виборі квартири. Вивчаючи варіанти, потенційний інвестор придивляється не тільки до репутації забудовника, зовнішньої і внутрішньої інфраструктурі, а й до планування, в якому він має жити. Як організувати свій життєвий простір, чи буде зручно і комфортно всій сім’ї.

До нас в редакцію звернулася читачка, яка розглядає для інвестицій новобудову, в якій тільки плануються продажи, її зацікавила двокімнатна квартира площею трохи більше 57 кв. м. Це житло розглядає для покупки сім’я з дитиною, тому головна вимога — спальню обладнати під дитячу, кухню і вітальню організувати так, щоб було спальне місце для батьків, міні-кабінет і, власне, сама вітальня. Ще нашій читачці хотілося б, щоб було якесь приміщення під господарські потреби. З таким завданням ми звернулися до нашого архітектора Юрія Кутафіна.

«Спочатку у мене було п’ять різних варіантів зонування, — говорить Юрій Кутафин. — Десь перевага була на боці окремого кабінету як виділеної житлової зони, був варіант, в якому пропонувався великий підсобний простір». В результаті архітектор зупинився на варіанті, де в пріоритеті чітко продумані спальні зони.

«Планування змінено під потреби сім’ї в окремих спальних просторах без утисків в габаритах, — коментує архітектор. — Невелику робочу зону можна організувати або між кімнатами, або в дорослій спальні».

Якщо кабінет повинен має бути ізольованим від спальні, то його можна організувати між батьківською кімнатою та дитячою. Якщо ж такої гострої потреби немає, то буде достатньо комп’ютерного столу в спальні, а отриманий простір між кімнатами можна обладнати під гардеробну.

«В цілому маємо: дитячу кімнату і санвузол — не змінював в габаритах, стіну між кімнатою і кухнею я частково зберіг для економії бюджету сім’ї. Виконавши своєрідний тамбур, вийшло розвантажити простір на два напрямки, а в нішу, що звільнилася, вмонтував кабінет. Також ми отримали невелике місце для зберігання господарських і побутових товарів (хозблок)», — підвів підсумок Юрій Кутафин.

Такий варіант перепланування досить простий, ремонт не потягне великих витрат на демонтаж і зведення перегородок. При цьому квартира вийшла дуже пластична до подальшого перепланування, в ній прихований не великий, але прийнятний потенціал.

Для більш детального опрацювання під індивідуальні потреби, безумовно, необхідна особиста консультація з архітектором, а також план всіх комунікацій, несучих конструкцій та ін.

Статьи по теме
Новини
Забудовник ЖК RiverStone пояснив, чому закрив вхід на набережну

Редакція 3m2.ua отримала офіційну відповідь забудовника ЖК RiverStone – ТОВ «Лівобережжя плюс» з приводу скарг місцевих жителів на закриття набережної…

09 / 07 / 2020

Новини
У Києві планують реконструювати та створити нові бульвари

Проєкт Генерального плану Києва передбачає реконструкцію та створення нових бульварів. Про це повідомили в комунальній організації «Київгенплан», пише Вечірній Київ. Перелік вулиць, де передбачено реконструювати…

09 / 07 / 2020

Новини
Міст Метро в Києві блокували ошукані інвестори ЖК «Деміївський квартал». Фото

В Києві 8 липня автомобільний рух по мосту Метро з ранку перекривали інвестори недобудованого ЖК «Деміївський квартал». Про це повідомляє “Київ оперативний” у Facebook….

09 / 07 / 2020

Відео
ЖК «Деміївський квартал» та інша «спадщина» Войцеховського

Афера Войцеховського — одна з найбільш масштабних на ринку житлової нерухомості Києва, тисячі потерпілих інвесторів, 40 незаконних будівництв. Далеко не…

09 / 07 / 2020