Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Перепланування класичної двушки під потреби сім’ї з трьох осіб

20.12.2019

Ірина Настич

Планування відіграє велику роль при виборі квартири. Вивчаючи варіанти, потенційний інвестор придивляється не тільки до репутації забудовника, зовнішньої і внутрішньої інфраструктурі, а й до планування, в якому він має жити. Як організувати свій життєвий простір, чи буде зручно і комфортно всій сім’ї.

До нас в редакцію звернулася читачка, яка розглядає для інвестицій новобудову, в якій тільки плануються продажи, її зацікавила двокімнатна квартира площею трохи більше 57 кв. м. Це житло розглядає для покупки сім’я з дитиною, тому головна вимога — спальню обладнати під дитячу, кухню і вітальню організувати так, щоб було спальне місце для батьків, міні-кабінет і, власне, сама вітальня. Ще нашій читачці хотілося б, щоб було якесь приміщення під господарські потреби. З таким завданням ми звернулися до нашого архітектора Юрія Кутафіна.

«Спочатку у мене було п’ять різних варіантів зонування, — говорить Юрій Кутафин. — Десь перевага була на боці окремого кабінету як виділеної житлової зони, був варіант, в якому пропонувався великий підсобний простір». В результаті архітектор зупинився на варіанті, де в пріоритеті чітко продумані спальні зони.

«Планування змінено під потреби сім’ї в окремих спальних просторах без утисків в габаритах, — коментує архітектор. — Невелику робочу зону можна організувати або між кімнатами, або в дорослій спальні».

Якщо кабінет повинен має бути ізольованим від спальні, то його можна організувати між батьківською кімнатою та дитячою. Якщо ж такої гострої потреби немає, то буде достатньо комп’ютерного столу в спальні, а отриманий простір між кімнатами можна обладнати під гардеробну.

«В цілому маємо: дитячу кімнату і санвузол — не змінював в габаритах, стіну між кімнатою і кухнею я частково зберіг для економії бюджету сім’ї. Виконавши своєрідний тамбур, вийшло розвантажити простір на два напрямки, а в нішу, що звільнилася, вмонтував кабінет. Також ми отримали невелике місце для зберігання господарських і побутових товарів (хозблок)», — підвів підсумок Юрій Кутафин.

Такий варіант перепланування досить простий, ремонт не потягне великих витрат на демонтаж і зведення перегородок. При цьому квартира вийшла дуже пластична до подальшого перепланування, в ній прихований не великий, але прийнятний потенціал.

Для більш детального опрацювання під індивідуальні потреби, безумовно, необхідна особиста консультація з архітектором, а також план всіх комунікацій, несучих конструкцій та ін.

Статьи по теме
Новини
Суд дозволив забудову Павлівського скверу

Суд відновив дозвіл на будівництво будинку по вулиці Гоголівській, 32 на території Павловського скверу в Києві. Відповідне рішення виніс Окружний адміністративний суд столиці 7…

14 / 08 / 2020

Новини
Нові проєкти житла в Києві та Київській області

Завдяки ЛУН ми можемо розповісти вам про нові проєкти котеджних містечок і клубних будинків, про які стало відомо в серпні….

14 / 08 / 2020

Новини
В Україні зросли ціни на заміську нерухомість — експерти

Зафіксовано зростання цін у ЖК у передмісті. Про це у п’ятницю, 14 серпня, повідомили у консалтинговій компанії NAI Ukraine. У дослідженні компанії йдеться, що середня…

14 / 08 / 2020

Новини
Жовта зона. У Києві вводять більш суворі обмеження через коронавірус

Столиця потрапила в «жовту» зону епідемічної небезпеки. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції. «Через зростання кількості хворих — за рішенням Державної…

14 / 08 / 2020