Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Перепланування нестандартної квартири в ЖК Terracotta

21.02.2020

3м2 Редактор

Сучасні житлові комплекси пропонують різноманітні варіанти планувань. Для поціновувачів класики — звичні прямокутні кімнати, а для тих, хто хоче чогось особливого — кімнати з п’ятьма й більше кутами, скошеними стінами тощо. З одним з таких нестандартних планувань у житловому комплексі Terracotta, про який 3m2 нещодавно писав у Будконтролі, ми запропонували попрацювати нашому архітекторові Юрію Кутафіну.

«Даний проект вперше виходить за рамки загальноприйнятих мінімальних перепланувань, з якими я останнім часом стикався. Квартира, в результаті проведений маніпуляцій, перетворилася з однокімнатної квартири з кухнею-студією, в повноцінну «двушку» з купою додаткових корисних приміщень», — коментує архітектор.

В ході перепланування архітектор запропонував розширити санвузол, щоб додати душову кабіну. Зліва від входу розміщена вбудована шафа для верхнього одягу, далі простір розділяється перегородкою, що повністю блокує звук і запах з продовгуватої кухні. Вся кухонна робоча поверхня розташована вздовж всієї стіни праворуч, навпроти знаходиться кутовий диван з обіднім столом. «За столом комфортно розмістяться всі члени сім’ї, а також родичі і гості на свято», — говорить Кутафін.

За перегородкою, що звели в ході перепланування, знаходиться гостьова кімната, вона ж головний зал. Простір кімнати модернізовано в такий спосіб: в кімнаті з’явилася прохідна зона з вбудованою шафою. Це було зроблено з метою заховати велику кількість речей в квартирі, де частина стін утворена віконними прорізами і для розміщення шаф залишається тільки дві несучі стіни. Таким чином сформувався простір, який не досяжний сторонньому погляду, і позитивно впливає на корисну площу квартири.

У ніші головного залу розміщено зручний диван з кріслом, журнальним столом і телевізійної тумбою навпроти. Поздовжній тип квартири в даному випадку грає на користь. За перегородкою знаходиться спальна кімната з прихованою, але добре освітленою робочою зоною.

На перегородці розміщений телевізор, а в найсвітлішому кутку кімнати причаїлося зручне масажне крісло з пуфом для ніг, де можна спокійно розслабитися після важкого робочого дня, просто почитати книгу або попрацювати на ноутбуці в своїй особистої зоні комфорту.

«На мій погляд, подібні квартири дуже гармонійні і наповнені якимось енергетичним потенціалом, який дає сил встигнути скрізь і зробити ще більше корисних справ за рахунок накопиченої енергії, зібраної в квартирі, де ви не напружуєтеся», — підсумовує архітектор.

Театр починається з вішалки, а квартира з передпокою. Саме коридор створює перше враження про житло, зустрічаючи гостей. Скупчення речей, перевантаження шафками, поличками і вішалками, зайві непотрібні елементи декору …

Маленькі квартири знову набирають популярність. Як показує наше опитування, більшість читачів розглядає такі квартири під подальшу здачу в оренду, але є і такі, хто вибирає …

Статьи по теме
Планування
Як організувати гардеробну. 5 порад

Дуже часто в гардеробі та шафах ховається все, що можна сховати. Всі речі, які «криво» лежать під час прибирання, переїжджають…

26 / 11 / 2021

Планування
10 порад, які допоможуть впорядкувати простір у кімнаті

На полицях і шафі вже немає місця, в кімнаті бракує гармонії, багато непотрібних речей, але викинути все це шкода. Знайомо?…

12 / 11 / 2021

Планування
Найкрасивіші інтер’єри осені. Як облаштувати свій будинок

Восени панує особлива атмосфера. Хочеться частіше залишатися вдома, заварювати чаї, палити свічки, перечитувати улюблені книги й по-новому дивитися переглянуті вже…

05 / 11 / 2021

Планування
9 неочевидних стилів в дизайні. Від готики до неопластицизма

Причесані, ідеальні скандинавські дизайни або суха класика — багатьом набридли, адже ідеальні білі стіни — це не про вираження індивідуальності….

29 / 10 / 2021