Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Перепланування нестандартної однокімнатної квартири у ЖК Park Town

22.05.2020

3м2 Редактор

Продовжуємо досліджувати планування квартир у сучасних новобудівлях. Сьогодні разом з експертами hallway (платформа пошуку архітекторів та дизайнерів інтер’єру, на якій на сьогодні вже зареєстровано більше 1000 перевірених спеціалістів) розглядаємо однокімнатну квартиру загальною площею 40,38 кв. м у приміському ЖК Park Town.

Такий варіант планування запропонував забудовник.

Ситуація, в якій усі ми опинились зараз, показала, як важливо, щоб вдома все було продумано до найдрібніших деталей. Перебування протягом довгого часу у закритому приміщенні навчило нас думати не лише про естетичне оформлення приміщення, а й про його функціональність та безпеку. Коли дивишся на варіант планування від забудовника відразу звертаєш увагу на відкритий простір, в якому вхідну зону об’єднали разом із кухнею та вітальнею. Так, дійсно, в останні роки саме таке планування було однією з найпопулярніших тенденцій. Але чи буде так й надалі? Вважаємо, що багато хто з людей, яких карантин застав саме в таких приміщеннях, хотіли якимось чином відокремити вхідну зону від кухні, щоб мати змогу лишати там одяг, взуття та інші речі в яких виходили на вулицю.

Одним з рішень, яке архітектор запропонував в альтернативному варіанті, як раз є відокремлення вхідної зони від кухонної за допомогою функціональної шафи.

Якщо продовжувати тему безпечності існування у сучасних реаліях, то додатковою перевагою стає поява окремого санвузла у вхідній зоні. Замість одного великого приміщення архітектор запропонував два окремих з різними входами. Першим можна користуватися для першочергової дезінфекції рук та інших гігієнічних процедур відразу, коли приходиш з вулиці. Основний санвузол з душовою кабіною примикає до спальної кімнати, в такому варіанті планування він стає більш приватним, відокремленим від брудних зон.

В самій спальній кімнаті архітектор запропонував більш раціональне використання простору. За рахунок переносу входу він зміг розташувати ліжко у кутовому просторі, звільнивши, таким чином, велику стіну для додаткової повноцінної шафи. В протилежному кутку передбачив робоче місце. Так, ліжко стає меншим за розміром, але воно лишається двоспальним (матрац 1400х2000 мм).

Простір кухні та вітальні в альтернативному варіанті також стає більш функціональним. З’являється місце для тумби під телевізор. Замість великого обіднього столу архітектор пропонує поставити розкладний диван, який дозволить комфортніше проводити час у вітальні за розмовами чи переглядом фільмів. Наприклад, якщо в квартирі будуть мешкати дві людини, то для щоденних сніданків, обідів та вечерь буде достатньо місця за барною стійкою. Для очікуваних чи несподіваних гостей, завжди можна буде легко організувати обідню зону перед диваном, придбавши легкий розкладний стіл. Та й заночувати гостям буде де.

Більше цікавих дизайнерських рішень шукайте на платформі hallway у галереї проєктів.

Статьи по теме
Новини
Нові проекти та старти продажів у червні в передмісті Києва

3m2 підібрав для вас ЖК та котеджні містечка, де з’явилися нові проекти або стартував продаж квадратних метрів. Гостомельські Липки-4 (Гостомель)…

03 / 07 / 2020

Новини
У Києві будуть боротися за збереження книжкового ринку «Петрівка»

До 1 січня 2021 року книжковий ринок «Петрівка» планують ліквідувати. Замість нього планується зведення торгово-розважального центру. Про це повідомляє представник ініціативної групи…

03 / 07 / 2020

Новини
На будівництві Великої Окружної дороги сталася розтрата 354 млн грн

Прокуратура Києва повідомляє, що вживає заходи для попередження безпідставної розтрати 354 мільйони гривень бюджетних коштів на будівництві Великої Окружної дороги….

03 / 07 / 2020

Новини
Ціни червня на ринку новобудов у Києві

Середня ціна в Києві залишилася на рівні травня — 25 100 грн/кв. м, стабільність національної валюти відбилася і на збереженні…

03 / 07 / 2020