Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Перепланування невеличкої однокімнатної квартири в ЖК Terracotta

13.11.2020

3м2 Редактор

Продовжуємо постійну рубрику про планування від забудовників та якісну організацію простору. Сьогодні разом з архітектором платформи hallway.pro (платформа пошуку і підбору архітектора та дизайнера інтер’єру) розглянемо планування житлового комплексу комфорт-класу Terracotta у Дарницькому районі Києва. Розберемо два варіанти планування однокімнатної квартири розміром 35,57 кв. м.

Варіант від забудовника

Забудовник запропонував таке розміщення для досить невеликої однокімнатної квартири. Перша, найбільш функціональна зона — кухня. Розмір кухні — 11,59 кв. м, на цій площі забудовник пропонує розмістити невеликий квадратний стіл для трьох осіб біля вікна, кутовий кухонний гарнітур і більше не загромаджувати простір.

Головна роль у розподілі квадратних метрів дісталася спальній — 14 кв. м. В ній забудовник розмістив велике ліжко, телевізор і шафу. Ванна отримала 6 квадратних метрів, на яких рівно в ряд вишикувалися унітаз, умивальник і ванна.

Альтернативний варіант

Головне правило організації маленького простору — більше світла і менше об’єктів. Це правило використовував і забудовник, але керуючись ним, він прибрав і можливість розслабитися майбутнім жителям цієї квартири після робочого дня до того, як вони потраплять в спальну кімнату.

Саме за рахунок спальні, а також в результаті перероблення однієї зі стін, архітектор зміг добитися збільшення площі не тільки вхідної групи, але і relax зони між вхідною групою і місцем, де люди будуть проводити час тільки вночі.

Завдяки тому, що кухня тепер розташовується перпендикулярно стіні з великим вікном, власники квартири отримають відразу кілька бонусів.

По-перше, прямі сонячні промені потрапляючи в кімнату з вікна будуть створювати комфортні умови для роботи на кухні до самого заходу, а осьове розташування всіх робочих поверхонь для готування, в цьому випадку, виглядає кращим варіантом, ніж човниковий біг від столу до столу в процесі приготування їжі.

По-друге, розташувавши кухонний стіл і стільці паралельно робочим поверхням, фахівець виграв додаткові квадрати «пішохідної зони» в базовому плануванні для того, щоб створити буферну зону між вулицею, кухнею і місцем спокою.

Тепер relax зона має телевізор з великою діагоналлю і диван, на якому можна залишити усю денну метушню перед тим, як заснути в зменшеній, але як і раніше затишній спальні з великим ліжком, як і в базовому варіанті від забудовника, але зі збільшеним місцем під додаткову гардеробну.

Шукайте ідеї, як краще і красиво облаштувати кімнату? Ідеї та товари для дому шукайте на Ficus. З турботою про будинок вашої мрії.

Статьи по теме
Планування
Раціональне перепланування двушки в ЖК Затишний квартал

Сьогодні разом з архітекторами з платформи hallway (сервіс пошуку архітекторів та дизайнерів інтер’єру, де зареєстровано понад 1000 перевірених спеціалістів зі…

27 / 11 / 2020

Новини
В Києві стартував конкурс енергоефективних проєктів у житлових будинках ОСББ та ЖБК

Відбулось засідання Комісії для проведення конкурсу енергоефективних проектів у житлових будинках Києва, де створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також у кооперативних будинках…

27 / 11 / 2020

Новини
ЖК Києва з парками та скверами поруч

3m2 зібрав ЖК, де можна буде прогулюватися парками або скверами прямо на території новобудови або в зелених зонах, розташованих в…

27 / 11 / 2020

Новини
У Деснянському районі розпочато будівництво ЖК Q-smart, частину квартир в якому отримають постраждалі інвестори «Еліта-Центр»

Новини компаній Edelburg Development повідомляє про запуск нового проєкту комфорт-класу на вул. Оноре де Бальзака у Деснянському районі Києва —…

26 / 11 / 2020