Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Перепланування невеликої однушки з п’ятикутною кімнатою

19.03.2021

3м2 Редактор

Сьогодні разом з архітектором сервісу створення інтер’єру Ficus розглянемо перепланування з розстановкою меблів в однокімнатній квартирі площею 38,16 кв. м в житловому комплексі «Синергія Сіті», що в Ірпені.

Квартира невелика за площею та знаходиться в кутовій секції будинку, як наслідок, маємо різну складну форму приміщень та нюанси з інсоляцією квартири.

Житлова кімната від забудовника має складну конфігурацію п’ятикутної форми, що ускладнює розміщення меблів. Нагромадження дверей у передпокої унеможливлює розміщення гардеробної. Через невеликі площі приміщень мала варіативність розміщення техніки та меблів. Проте, архітектор сервісу створення інтер’єру Ficus, пропонує варіант перепланування для такої компактної квартири.

Наш архітектор запропонував наступне перепланування. Щоб збільшити простір квартири, краще демонтувати перегородки в кухню та між кухнею та вітальнею, залишаючи малу стінку, яка утворює нішу для шафи в передпокої. Утворюється простора вітальня-студія. Щоб залишити зону зустрічі гостей, ліжко було замінене розкладним диваном, а обідній стіл —барною стійкою. Такий варіант підходить для молодих пар, які віддають перевагу відпочинку з друзями в домашньому затишку. На нашу думку, гарним рішенням є улаштування шафи у вітальній, за якою утворюється простір для гардероба, який відмежовано скляною перегородкою. Перед вікном можна розмістити робоче місце, яке буде добре освітлене та знаходитися в затишній віддаленій зоні. Г-подібна шафа в передпокої, що примикає до холодильника, маскує його. Функціональні приладдя в кухні розташовані за правилом трикутника: холодильник-мийка-плита, що забезпечує раціональний розподіл часу на приготування їжі.

Навіть малу за площею, компактну квартиру, можна перевтілити на затишний куточок, завдяки плідній роботі спеціаліста.

Приклад скляної перегородки

Приклад зонування

Приклад вбудованих шаф

Ідеї інтер’єру

Статьи по теме
Новини
Київрада виділила понад 7 млрд грн на будівництво. Що це проекти?

На будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури додатково спрямовано 7,3 мільярда гривень. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання….

22 / 04 / 2021

Новини
Раміль Мехтієв про ревіталізацію Києва. Як зробити занедбане привабливим

Новини компаній Ревіталізація, як процес відновлення міського середовища та наповнення цього середовища змістом, почала поширюватися на Заході в 80-х роках…

22 / 04 / 2021

Новини
Підписано закони щодо боргів за кредитами в іноземній валюті

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо споживчих кредитів, наданих в іноземній валюті» № 1381-IX,…

22 / 04 / 2021

Новини
У Києві виявлятимуть «хворі» дерева за допомогою томографа

Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» придбало спеціальне обладнання для діагностики зелених насаджень — імпульсний томограф під назвою арботом. Спеціалісти вже розпочали тестувати томограф, за допомогою якого можна…

22 / 04 / 2021