Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Перепланування однокімнатної квартири в ЖК Family & Friends

07.08.2020

3м2 Редактор

Сьогодні 3m2 разом з архітекторами з платформи hallway (сервіс пошуку архітекторів та дизайнерів інтер’єру, де зареєстровано більше 1000 перевірених спеціалістів зі всієї України) розглядає досить непросте планування однокімнатної квартири загальною площею 48,54 кв. м у  ЖК Family & Friends.

Забудовник запропонував наступне розміщення кімнат: 1 – коридор; 2 — кухня; 3 — основна кімната; 4 — санвузол; 5 — гардероб; 6 — лоджія. На думку архітектора з платформи hallway, таке планування є не раціональним с точки зору використання простору. Наприклад, в кімнаті залишиться «відрізане» місце, яке не зрозуміло як використовувати, так саме й в кухні. Через зосередження великої кількості дверей в коридорі, втрачається його корисна площа.

Архітектор hallway запропонував внести певні зміни у планування, які зроблять його більш функціональним та допоможуть раціональніше використати житлову площу.

Однією із змін є зміщення розділової перегородки між кімнатою та кухнею. Таким чином, завдяки зменшенню площі кімнати з’являється додаткова функціональна зона — вітальня, в якій з’явиться місце для дивану, навпроти якого на стіні можна буде розташувати телевізор.  

Зменшення площі спальні не призведе до втрати корисного простору, бо воно й так було нібито відрізано від основної зони. 

В спальні залишається досить місця для розташування всього необхідного: двоспального ліжка з приліжковими тумбами, великої шафи для речей та тумби з телевізором.

А завдяки тому, що архітектор продовжив стіну у ванній кімнаті, площа спальні стає ще більш функціональною, з’являється додаткове місце для робочого столу зі стільцем.

Ванна кімната теж збільшується, можна буде зручно розташувати пральну машину, щоб не було перешкод для відкривання дверцят, розмістити душову кабіну та великий умивальник.

Архітектор значно «розвантажив» площу коридору, змінивши розташування дверей. Зону кухня-вітальня він зробив відкритою, без дверей, двері у спальню та ванну кімнату переніс в інше місце. Таким чином, з’являється можливість задіяти площу коридору, архітектор пропонує розмістити в ньому велику шафу для одягу.

Більше цікавих плануваннь та інтер’єрів можна побачити за посиланням.

Статьи по теме
Новини
Хід будівництва ЖК Edelweiss House

Новини компаній Будівництво Edelweiss House вже на фінальному етапі, повідомляють в Edelburg Development. В двох будинках, об’єднаних спільним 6-рівневим стилобатом, завершені покрівельні роботи. На 85% завершено…

22 / 09 / 2020

Новини
Скандал з ЖК «Авіа-квартал» у Вишневому: інвестори чекають рішення Офісу з протидії рейдерству

У Вишневому набирає обертів скандал навколо ЖК «Авіа-квартал» по вулиці Вітянській. Одразу кілька мешканців несподівано для себе постали перед шокуючим фактом: їхні квартири забудовник…

22 / 09 / 2020

Новини
Почалась передача житлового комплексу А52 керуючій компанії DIM Expert

Новини компаній Почався процес передачі житлового комплексу А52 до рук DIM Expert, які займуться обслуговуванням та охороною комплексу. Про це…

22 / 09 / 2020

Новини
Микитась заявляє, що надприбуткові проекти Укрбуду відокремлено із загального портфеля, який передали КМБ

Екс-депутат і колишній президент «Укрбуду» Максим Микитась, який зараз перебуває в СІЗО, висловився про ситуацію з добудовою об’єктів корпорації. На…

22 / 09 / 2020