Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Перепланування однокімнатної квартири в ЖК Оазіс

05.06.2020

3м2 Редактор

Наші партнери  hallway (платформа пошуку архітекторів і дизайнерів інтер’єру, на якій зареєстровано вже більше 1000 перевірених фахівців), нещодавно проводили опитування серед своїх користувачів. Цікавим фактом є те що, за результатами дослідження, саме перепланування виявилось одним з найчастіших запитів до архітекторів та дизайнерів інтер’єрів від людей, які купують квартири у новобудовах. Іноді ще до того, як придбати житло, люди наймають архітектора або дизайнера та, обираючи квартиру, радяться щодо варіанту планування. Сьогодні ми разом з архітекторами з hallway розглядаємо однокімнатну квартиру у ЖК «Оазіс» загальною площею 38,13 кв. м.

Досить непросту задачу поставили ми архітекторам, попросивши попрацювати з таким варіантом планування квартири. Забудовники запропонували досить раціональне використання площі для молодого подружжя. Але ми все ж таки спробували поміркувати над альтернативними варіантами.

Варіант від забудовника

Альтернативний варіант 1

В першому альтернативному варіанті архітектору вдалось передбачити у спальній кімнаті невеличке робоче місце. У нинішніх обставинах це дуже доцільна пропозиція. Багато хто з нас останнім часом був змушений працювати вдома, і зрозумів, як важливо мати хоча б якийсь закуток, де можна було б поставити стіл з комп’ютером і при необхідності усамітнитися для проведення zoom-конференції. Часто у квартирах, особливо в тих, що здаються в оренду, не передбачають робочої зони, і людині в таких ситуаціях приходиться працювати у ліжку або на дивані.

Запропонувавши душову кабіну замість ванни, архітектору вдалось лишити шафу для верхнього одягу у передпокої та висвободити простір для розміщення великої шафи у спальній кімнаті, що дозволить зручно розмістити всі речі в одному місці. Також архітектор запропонував альтернативний варіант розміщення меблів у зоні кухня-вітальня. При такому розміщення зберігається можливість милуватися видом з вікна, не лише сидячі за столом, але й з дивану.

Альтернативний варіант 2

У другому альтернативному варіанті архітектор додатково пропрацював саме цю зону — кухня-вітальня та запропонував ще одне цікаве рішення, яке також відкриває огляд краєвиду з дивану, що зробить перегляд улюбленого фільму ще більш приємним та романтичним.

Також в цьому варіанті архітектор запропонував цікаве рішення з барною стійкою замість обіднього столу. Цей варіант повною мірою оцінить молода пара з сучасним поглядами на планування інтер’єру.

___________________________________________________________________________

Підібрати професійного архітектора або дизайнера інтер’єру, який впорається з будь яким варіантом планування та запропонує раціональний варіант розміщення простору можна на платформі hallway.

Статьи по теме
Новини
Нові проекти та старти продажів у червні в передмісті Києва

3m2 підібрав для вас ЖК та котеджні містечка, де з’явилися нові проекти або стартував продаж квадратних метрів. Гостомельські Липки-4 (Гостомель)…

03 / 07 / 2020

Новини
У Києві будуть боротися за збереження книжкового ринку «Петрівка»

До 1 січня 2021 року книжковий ринок «Петрівка» планують ліквідувати. Замість нього планується зведення торгово-розважального центру. Про це повідомляє представник ініціативної групи…

03 / 07 / 2020

Новини
На будівництві Великої Окружної дороги сталася розтрата 354 млн грн

Прокуратура Києва повідомляє, що вживає заходи для попередження безпідставної розтрати 354 мільйони гривень бюджетних коштів на будівництві Великої Окружної дороги….

03 / 07 / 2020

Новини
Ціни червня на ринку новобудов у Києві

Середня ціна в Києві залишилася на рівні травня — 25 100 грн/кв. м, стабільність національної валюти відбилася і на збереженні…

03 / 07 / 2020