Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Перепланування однокімнатної квартири в ЖК UNO City House

19.06.2020

3м2 Редактор

Продовжуємо вивчати варіанти планувань у сучасних новобудовах з нашими партнерами hallway (платформа пошуку архітекторів і дизайнерів інтер’єру, на якій зареєстровано більше 1000 перевірених фахівців). Сьогодні розглядаємо однокімнатну квартиру в ЖК UNO City House загальною площею 35,88 кв. м.

Є варіант планування від забудовника, але ж ви знаєте, що ми завжди намагаємося все досконально проаналізувати та запропонувати більш раціональну та зручну альтернативу, якщо це можливо. В варіанті від забудовника начебто все добре, але нам не достатньо місць для зберігання одягу та й гостьове спальне місце не завадило б.

Варіант від забудовника

Ми попросили архітектора з платформи hallway подумати над цим плануванням та запропонувати більш раціональний варіант розподілу простору та розміщення меблів. 

Пропонуємо вам ознайомитися з певними перевагами альтернативного варіанту, який ми отримали в результаті.

Альтернативний варіант

У кухні архітектор збільшив робочу зону, передбачивши місце для холодильника, повноцінної варильної поверхні/духової шафи, раковини. Також він оптимізував обідню зону. Замість столу запропонував сучасне рішення з барною стійкою. Ми згодні, що стіл на трьох у квартирі такої загальної площі може бути зайвим. Він займає багато місця, а використовуватись, скоріш за все, буде дуже рідко. Для гостей завжди можна передбачити якийсь зручний розкладний варіант столу, який можна сховати, коли він не потрібен. Ще однією перевагою є те, що архітектор розмістив додатковий пенал у коридорі, де можна зберігати деяке кухонне приладдя.

У вітальні в альтернативному варіанті архітектора розташував розкладний диван, що забезпечує додаткове спальне місце та дає можливість приймати гостей на певний час.

На наш погляд, значною перевагою стає те, що спальня ізольована від загальної кімнати. В такому випадку власники квартири будуть відчувати себе більш затишно, якщо в них кілька днів гостюють родичі або друзі.

Сама спальна кімната також стає більш функціональною завдяки тому, що в альтернативному варіанті з’являється додаткове місце, яке можна використати для шафи, комоду чи столику.

Архітектор переглянув і планування санвузла, він запропонував замість ванни встановити душову кабіну, тим самим звільнивши місце для пральної машини.

В передпокої з’являються місткі шафи для зберігання одягу, що, на нашу думку, також є значним плюсом.

Архітектор підтверджує, що усі площі приміщень (кімнат) відповідають нормам. 

Ще більше функціональних планувань та красивих інтер’єрів можна побачити тут>>.

Статьи по теме
Новини
В Україні зросла вартість будівельно-монтажних робіт

Ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в січні-травні 2020 року, в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, зросли на…

07 / 07 / 2020

Новини
У Києві невідомі підробили заповіт та незаконно отримали квартиру

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути територіальній громаді квартиру у Голосіївському районі Києва вартістю понад 730 тис. грн, яку шахраї…

07 / 07 / 2020

Новини
Киеврада має звернутися з приводу будинку Сікорського до Уряду

Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради звернутися до уряду щодо невідкладної безоплатної передачі будинку Сікорського в комунальну власність. Про це мер заявив…

07 / 07 / 2020

Новини
В Одесі жителі залили бетоном підвал, який незаконно вирив місцевий депутат

Одесити, що мешкають у будинку №31 на Грецькій вулиці, залили бетоном незаконно прорубаний підвал, де місцевий депутат збирався відкрити піцерію….

07 / 07 / 2020