Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Перепланування просторої двокімнатної квартири у ЖК FJORD

06.08.2021

3м2 Редактор

Сьогодні в рубриці Планування разом з нашими партерами hallway.pro і ficus.house розбираємо двокімнатне планування в житловому комплексі FJORD від забудовника ENSO, що зводиться в Печерському районі столиці.

Представлене планування має достатню кількість квадратних метрів для життя сім’ї з дитиною, і хороше наповнення функціональних зон, але є кілька нюансів, які, на погляд архітектора сервісу hallway.pro, можна змінити й поліпшити функціональність планування.

До таких моментів можна віднести: величезний нефункціональний коридор, площею майже в 15 кв. м та прохідну «брудну» зону передпокою. Також в представленій розстановці меблів не передбачена можливість тимчасової ізоляції кухні від вітальні, хоча розміри кухні і велика обідня зона припускають повноцінне приготування їжі.

Головним завданням, що стояла перед архітектором в переплануванні, було максимальне використання простору і площі. Потрібно було якомога краще задіяти нефункціональні квадратні метри коридору.

Завдяки новій конфігурації внутрішніх стін, вдалося більш ефективно використовувати простір, інтегрувавши вітальню в раніше не використовуваний коридор. В результаті перепланування вдалося виділити комфортний ізольований передпокій з великою шафою для верхнього одягу, і відмежувати житловий простір квартири від «брудної» вхідної зони.

Збільшилася так само і корисна площа робочої поверхні і системи-зберігання в кухні. Така організація кухонної зони, буде зручна для всієї родини, тепер тут є і острів з барною стійкою для сніданків, і їдальня зона для сімейних обідів, також досить модулів для зберігання всіх необхідних комплектуючих. А щоб простір можна було зонувати, виходячи зі сценарію використання, і при цьому не обділяти кухонну зону природним сонячним світлом, було прийнято рішення організувати системи розсувних прозорих перегородок між кухонною зоною і вітальні.

Для великої родини з дітьми потрібно багато місць для зберігання. У запропонованому плануванні передбачено достатню кількість гардеробних шаф з місцем для зберігання велосипеда, велика зона зі стелажами для домашньої бібліотеки і колекційних дрібниць, а також побутова шафа з відкидною дошкою для прасування в пральні.

Велику увагу архітектор так само приділив функціональній складовій приватної хазяйської зони квартири — master-bedroom. У концепції цієї квартири — спальня виступає як «приватний будинок», в якому є можливість дорослим усамітнитися. Там є: достатня кількість гардеробних шаф, будуарна зона, зона для відпочинку з кріслами і кавовим столиком, відокремлена зона для сну. Ванна кімната відокремлена від спальні скляною перегородкою, що пропускає денне світло. У master-bedroom ванна кімната не є другорядним середовищем, цей санвузол був спроєктований з метою отримання вишуканого індивідуального середовища, гармонійно поєднує простір і пропонує цікавий і нестандартний сценарій використання.

Всі три запроєктовані санвузли були перетворені, щоб пристосувати їх до нових умов. Один з санвузлів архітектор переобладнав під технічні потреби і перетворив його в пральню, об’єднану з гостьовим санвузлом.

В результаті ми отримали планувальне рішення, в якому є все для якісного життя різних поколінь. Створюйте функціональний простір разом з фахівцями hallway.pro і меблями ficus.house.

Перепланування — серйозний крок, як у вторинці, так і в новобудові. Щоб зважитися на нього потрібно врахувати багато деталей, про які Ficus говорили в великій …

Чим ближче осінь, тим більше турбуються батьки школярів. Якщо дитина тільки збирається до першого класу, то у неї, швидше за все, ще немає комфортного робочого місця. Дітям …

Статьи по теме
Новини
Київ з 1 листопада запроваджує локдаун

У Києві з 1 листопада запровадять локдаун через поширення коронавірусу. Про це повідомив мер Віталій Кличко. Оголосити Києв червоною зоною…

28 / 10 / 2021

Передмістя
Житлові комплекси сhild-friendly: 5 новобудов передмістя

Школа та дитячий садок, центр розвитку, різноманітні гуртки, спортивні та ігрові комплекси, всілякі локації для спільного сімейного відпочинку, безпечні двори…

28 / 10 / 2021

Новини
Ремонт у квартирі. Скільки коштують основні роботи

З початку року і до середини жовтня 2021 року українці активно робили ремонти: попит на послуги фахівців з ремонтних та…

28 / 10 / 2021

Новини
«Патріотика на озерах». КМДА підтримала новий проєкт парку поряд, де зелена зона зменшується удвічі

Влада Києва анонсувала будівництво парку біля озера Тягле в Дарницькому районі (у районі забудови скандальної «Патріотика на озерах») протягом двох років. З…

28 / 10 / 2021