Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Перепланування великої трикімнатної квартири для двох родин

19.02.2021

3м2 Редактор

До 3m2 звернувся читач, який разом з  дочкою придбав велику трикімнатну квартиру у  ЖК «Вишневий квартал» для двох родин (2+2). Серед головних зауважень до планування була занадто велика площа передпокою. Власник квартири хотів, аби  у його помешканні була велика кухня-вітальня, спальні кімнати меншої площі, ніж запропоновані забудовником, кабінет для трьох, а також багато великих шаф для зберігання одягу. Ми звернулися до архітекторів сервісу створення інтер’єру Ficus, які допомогли зробити більш комфортне та ергономічне планування з урахуванням побажань власника квартири.

Загальна площа квартири 154,4 кв. м. Забудовник пропонує наступне розміщення кімнат. 1 — передпокій, 2 — кухня, 3 — житлова кімната, 4 — ванна кімната, 5 — туалет. Оранжевим кольором виділені несучі пілони, червоним — стояки водопостачання.

Квартира велика, простора, але можемо помітити, як несучі колони обмежують можливості перепланування. До того, коридор прощею 32 кв. м забирає значну кількість житлового простору. Утворюються вузькі та неосвітлені частини приміщень. Архітектор сервісу створення інтер’єру Ficus, запропонував можливий варіант перепланування квартири з розстановкою меблів задля раціоналізації простору.

В першу чергу було запропоновано демонтаж перегородки між кухнею та житловою кімнатою та між коридором. Утворилась простора кухня-вітальня зі столовою, як і бажав замовник. Можемо помітити, як вдало використана несуча колона, для розміщення телевізору. Великий кутовий диван, як, наприклад, диван Айленд, чудово впишеться у вітальню. Тепер площа коридору використовується з користю.

Зона столової тепер біля вікна, що забезпечує чудову інсоляцію. Великий розсувний обідній стіл IKEA INGATORP прекрасно підійде для сімейних вечорів. Було запропоновано залишити в кухні маленький стіл на дві персони біля вікна для швидкого прийому їжі. Кухонні прибори були розташовані згідно з правилом послідовності: холодильник–мийка-–лита. Була зроблена розстановка сантехнічного обладнання для ванних кімнат та туалету, найоптимальнішим способом. Була влаштована перегородка між спальнею та кабінетом. Завдяки своїй формі вона приховує дві шафи.

Замовник сконцентрував увагу на кабінеті на три персони та значну кількість шаф, і ми виконали його прохання. Письмовий стіл Loft design може влучно доповнити будь-який інтер’єр. До того ж, тепер, згідно з правилами зонування квартир, спальні, які відносяться до інтимних зон, знаходяться в найбільш віддаленій частині квартири. Архітектор запропонував розміщення меблів та обладнання, як можемо бачити на кресленні.

Ми вважаємо що двоспальне ліжко Signal Sally 160х200 см чудово підійде для спальні, як і ліжко Б’янка двоспальне 120х200 см.

Немає нічого неможливого, навіть несучі колони не завадять спеціалісту раціоналізувати простір. Не бійтесь довіряти архітекторам, ми все робимо для вас. Більше затишних товарів для дому ви завжди зможете знайти на Ficus.

Статьи по теме
Новини
Від власника «Дача на Юнкерова» вимагають привести об’єкт культурної спадщини до належного стану

Київська міська прокуратура в судовому порядку вимагає привести об’єкт культурної спадщини – «Дача на Юнкерова» (Пуща-Водиця), розташований по вул. Миколи…

05 / 03 / 2021

Новини
Рада продовжила кінцеві терміни установки лічильників газу для населення

Законом встановлено, що контроль за забезпеченням встановлення лічильників газу виконує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та…

05 / 03 / 2021

Акції
Найкраща пропозиція березня: квартира А136 Highlight Tower за спеціальною ціною

Новини компаній Початок весни – найкращий час запланувати подію, яка кардинально змінить ваше життя. І головною такою подією стане придбання…

05 / 03 / 2021

Новини
Хід будівництва Saga Development

Новини компаній Що нового відбулося на будівельних майданчиках SAGA Development і партнерів? Розповідаємо про проекти. KANDINSKY Odessa Residence У KANDINSKY…

05 / 03 / 2021