Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Перерозподіляємо простір в однокімнатній квартирі в ЖК Aria

24.07.2020

3м2 Редактор

3m2 постійно слідкує за плануваннями у новобудовах, обирає найцікавіші та розбирає їх разом з архітекторами з платформи hallway (платформа пошуку архітекторів та дизайнерів інтер’єру, на якій зареєстровано більше 1000 перевірених фахівців). Сьогодні обрали планування однокімнатної квартири в ЖК Aria загальною площею 47,92 кв. м.

Архітектор платформи hallway, жартома, назвав це планування «згладжуючи кути», бо в квартирі майже немає кутів в 90 градусів. 

Варіант від забудовника

Забудовники запропонували зробити досить стандартний варіант для пари чи однієї людини —  простору спальню, кухню, санвузол, лоджію та невеличкий передпокій. Але ж, як завжди, нас стандартними рішеннями не задовольнити. Разом з архітектором з hallway ми розробили альтернативний варіант, в якому показали, як можна використати простір більш раціонально, аби і гостям було, де заночувати у разі необхідності, і для зберігання речей місця було достатньо. 

В альтернативному варіанті архітектор розділив кімнату, яку забудовник пропонував під спальню, на три окремих зони. Відокремивши першу зону, він значно розширив площу передпокою. Таким чином, з’явилось місце для великої шафи для речей, а у зоні біля вхідних дверей можна розмістити комод чи обувницю та вішалку для верхнього одягу.

Альтернативний варіант

Наступну зону архітектор пропонує відвести під вітальню з диваном та телевізором. В такому варіанті в квартирі з’являється кухня-вітальня, де буде зручно проводити час з друзями. 

Найвіддаленіша зона з великим вікном буде ідеальною для спальні. У варіанті від забудовника в спальні пропонували розташувати велике ліжко, крісло, дві приліжкові тумби та тумбу під телевізор. В альтернативному варіанті ліжко меншого розміру, але теж двоспальне, приліжкові тумби також передбачені, тумба під телевізор та телевізор переїхали у вітальню, а замість того з’явився затишний куточок з кріслом, столиком та торшером, де можна почитати перед сном. Значною перевагою в альтернативному варіанті, на наш погляд, стає поява у спальні додаткової шафи для речей.   

Лоджію архітектор перетворив у зону відпочинку, де можна випити каву чи чай, милуючись краєвидом, та, при цьому, відокремив невеликий функціональний простір для сушіння одягу. 

У кухні тепер немає великого обіднього столу, який, на нашу думку, є зайвим у такій невеличкій квартирі, натомість є круглий стіл на 3 персони та зручна барна стійка, де також можуть сісти 2 людини.

У санвузлі архітектор показав альтернативне розміщення з кутовою ванною.

Більше цікавих планувань та інтер’єрів можна побачити за посиланням: https://hallway.pro/gallery

Статьи по теме
Планування
Секрети вдалого дизайну

Не бійтеся експериментувати Дизайн інтер’єру розвивається в бік створення максимально зручного середовища для життя людини. Причому під зручністю маються на…

14 / 08 / 2020

Новини
Банда вивела з державної, комунальної та приватної власності нерухомості на 200 млн грн

Київською місцевою прокуратурою № 7 завершене досудове розслідування у багатоепізодному кримінальному провадженні за фактами заволодіння учасниками злочинної організації об’єктами нерухомості державної, комунальної та приватної власності…

13 / 08 / 2020

Новини
В RYBALSKY розпочато pre-order квартир в будинку №7 – на першій лінії від Дніпра

Новини компаній Perfect Group та SAGA Development оголосили про старт попереднього бронювання квартир у будинку № 7 житлового району RYBALSKY,…

13 / 08 / 2020

Новини
У КМДА готові переглядати новий проєкт ЖК «Патріотика на озерах» після 17 серпня

У коригуванні ескізного проєкту проблемної комплексної забудови другої черги ТОВ «Аркада-будівництво» на Осокорках з’явились позитивні зміни. Однак проєкт досі потребує доопрацювання. Про це заявив заступник голови…

13 / 08 / 2020