Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Секрети вдалого дизайну

14.08.2020

3м2 Редактор

Не бійтеся експериментувати

Дизайн інтер’єру розвивається в бік створення максимально зручного середовища для життя людини. Причому під зручністю маються на увазі не тільки і не стільки фізичні відчуття, скільки психологічний, емоційний і естетичний комфорт. Картинка повинна відображати особистість свого власника, його характер і загальний настрій в житті. Відкидайте в бік усталені правила і шаблони. Міксуйте різні кольори і фактури, експериментуйте з асиметрією і оригінальними формами, надихайтеся актуальними інтер’єрами.

Поєднання стилів

Одним з сміливих рішень може стати поєднання різних стилів. Але, щоб знаходити гармонійні поєднання, важливо відчувати ці стилі, розуміти пропорції, знати правила поєднання кольорів. Можливо, краще звернутися до професіонала, у якого за багато років роботи око вже натреноване, він відразу зможе відкинути непоєднувані варіанти і запропонувати вдале рішення. Якщо підійти до цього питання грамотно і зі смаком, то можна сформувати інтер’єр, який буде відображати ваш характер і щодня радувати ваше око.

Фен-шуй

Навіть якщо ви далекі від езотеричних навчань і не дуже вірите в енергії, що циркулюють у вашій квартирі, просто спробуйте створити інтер’єр спальні за законами фен-шуй, заодно і перевірите, працює це чи ні: виберіть основні кольори пастельної гами, правильно розташуйте ліжко, приберіть від нього дзеркало, зніміть важкий декор, якщо у вас над узголів’ям висить такий. Один з головних принципів фен-шуй в інтер’єрі — повна відмова від використання штучних матеріалів.

Ергономіка і функціональність

Часто люди надають дуже велике значення чогось одного, забуваючи про інше. Наприклад, хочуть зробити гарний інтер’єр, при цьому не замислюються про комфорт і практичність. Найчастіша помилка — відсутність місць для зберігання, а якщо говорити глобально — непродумане зонування. Адже саме грамотне виділення зон і відповідне їх облаштування дозволяє зробити житло функціональним і зручним, що істотно спрощує життя власників.

Кольори

Тут важливо не впадати в крайнощі. Якщо вам обридли звичні білі, сірі і бежеві тони, не обов’язково відразу повністю йти в яскраву колірну гамму. Можна додати кілька акцентів. Існує безліч приголомшливих кольорів і їх відтінків, які можна вдало змішувати в інтер’єрі. Але не забувайте про психологічний вплив кольору — дуже легко спокуситися яскравою картинкою вітальні або сліпучою білизною спальні, а потім виявиться, що перебувати там більше декількох годин некомфортно.

Радьтеся з профі

Опитування, проведені серед людей, які робили ремонт самостійно, показують, що одне з найчастіших розчарувань — на картинці, яку знайшов у пінтерест, виглядало так, а за фактом вийшло інакше. Звичайно, адже квартира на фото і конкретно ваше житло можуть помітно відрізнятися. У вас може бути інша планування, площа, розмір кімнат і т. д. Коли дизайнер робить проект конкретно під ваше житло, він враховує побажання, а також всі нюанси простору і часто пропонує функціональні рішення тих чи інших завдань, до яких самі б ви не прийшли.

Статьи по теме
Новини
На місці незаконних недобудов на Вільшанській, 2-6 облаштують сквер

Новини компаній В компанії SAGA Development повідомили, що в рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено…

25 / 09 / 2020

Новини
Нові ЖК та котеджні містечка у передмісті Києва

Ми зібрали для вас інформацію про нові ЖК та котеджні містечка, а також старти продажів в них, які відбулися протягом…

25 / 09 / 2020

Новини
Кияни можуть виправляти помилки в містобудівному кадастрі

Помилки у містобудівному кадастрі Києва можуть виправляти самі кияни. Про це на своїй сторінці в Facebоok повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник…

25 / 09 / 2020

Планування
Як прикрасити обідній стіл

Стіл — центральний елемент кухні або їдальні. Тут ми збираємося всією сім’єю за смачним обідом, вчимо уроки або робимо поробки…

25 / 09 / 2020