Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Що слухати про ремонт і дизайн інтер’єру. 7 подкастів

10.09.2021

3м2 Редактор

Ремонт — справа, яку можна почати та закінчити за декілька місяців, а можна тягнути роками. Від чого це залежить? З чого взагалі починають ремонт? Як не зробити помилку у ключових моментах? 

Щоб відповісти на ці питання, потрібно і самому досвіду набратися, і чужий вислухати. Якщо ніхто з ваших знайомих не робив останнім часом ремонт — радимо послухати подкасти, де різні люди діляться своїми історіями та підводними каменями від смішних до сумних. Зібрали для вас підбірку. 

Ремонт без розлучення 

У подкасті дизайнер інтер’єру та підприємець розбирають всі будівельні питання і запрошують експертів, щоб розкрити теми всебічно. У випусках ведучі і гості говорять про таке: 

  • як грамотно підійти до розрахунку реалізації бажаного інтер’єру;
  • за що ж платить клієнт, коли мова заходить про вартість дизайну; 
  • як вибрати будівельну бригаду; 
  • як перевірити якість матеріалів. 

У подкасті дуже легка і дружня атмосфера. Буде приємно слухати поки гуляєте по будівельному магазину або коли вибираєте будматеріали. А ще по дорозі на зустріч з дизайнером або під час створення добірок на сайті Ficus.house 

Послухати можна тут. 

Експертиза і ремонт 

Цей подкаст буде особливо цікавий тим, хто купив квартиру в новобудові з поганим плануванням або у старій будівлі, де є над чим працювати. Ведучі — фахівець у сфері ремонту житлової та комерційної нерухомості та будівельний експерт, який розбирається у введенні будинків в експлуатацію та прийомі квартир після чорнового ремонту.

Спікери розглядають питання ремонту не тільки з точки зору естетичності та зручності, вони простими словами пояснюють етапи ремонту квартир, будинків, офісів, ресторанів і кафе, розповідають внутрішні будівельні моменти, про які може не знати навіть дизайнер. 

Послухати подкаст можна тут. 

У нас була любов, а тепер ремонт 

Подкаст — особиста історія дівчини, яка не може закінчити ремонт вже більше трьох років. У неї стоїть порожня квартира з готовим переплануванням, але вона все ніяк не зважитися. 

Цей проект — її спосіб подолати страх і закінчити ремонт. У кожному випуску вона знайомиться з цікавими людьми, які пройшли всі етапи ремонту. 

У подкасті не багато випусків, але особиста історія автора схожа на кожного з нас. Тому, радимо послухати. 

Послухати подкаст можна тут.

Квадратний метр 

А це подкаст студії Ficus, в кожному випуску провідні спеціалісти діляться корисною і неочевидною інформацією, яка стосується дизайну інтер’єру, ремонту. Це й інтерв’ю з тими, хто робить меблі на замовлення і з тими, хто є замовниками інтер’єрів. 

Також в подкасті є коротка рубрика з порадами, де за 7-10 хвилин у вас є можливість послухати думку експертів на різні теми. 

Послухати подкаст можна тут. Або на всіх подкаст-майданчиках. 

Зелений подкаст 

У цьому подкасті ведучі говорять про екологію та різних аспекти свідомого життя без пластика і зайвого споживання. Ми радимо послухати випуск про екологічне будівництво. 

У випуску спікери розповідають, як недорого побудувати екологічні будівлі. Інформація буде цікава тим, хто будує заміські будинки і самостійно шукає матеріали. 

Послухати випуск можна тут.

Два за ціною одного 

У подкасті спікери взагалі обговорюють, як неправильно вони витрачають гроші. Ви можете послухати випуски про невдалі інвестиції в нерухомість, покупку зайвого і дорогого одягу, безкоштовні подорожі тощо. 

У випуску «Робити ремонт у квартирі 500 днів: випуск про те, як не треба» розповідають про свій досвід ремонту, як і де вони зафакапили, а гість розбирає помилки та дає поради, де і як потрібно було зробити грамотно, щоб результат був задовільним. 

Послухати випуск можна тут. 

Палаюча хата 

«Палаюча хата» — подкаст жіночого видавництва, де ведучі говорять на абсолютно різні теми: від вибору помади, до захисту жіночих прав і шлюбних договорів. 

В одному з випусків дівчата поділилися своїм досвідом, як робити ремонт на орендованій квартирі. Рекомендуємо послухати тим, хто ще не купив свою, але дуже хоче жити в комфортному і затишному просторі. 

Послухати випуск можна тут.

Сьогодні розглянемо планування 2-х кімнатної квартири в ЖК бізнес-класу «Новопечерські Липки». Це апартаменти європейського типу, які ідеально підійдуть під потреби статусної сімейної пари без дітей, яка любить …

Щоб допомогти тим, хто знаходиться в процесі ремонту, й відповісти на всі питання про ремонт і облаштування будинку, ми разом з архітекторами платформи hallway.pro і …

Статьи по теме
Новини
Адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації в Україні триватиме до 31 грудня

На засіданні Кабінету Міністрів України прийняли рішення продовжити адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко….

20 / 09 / 2021

Новини
Власники приватних сонячних електростанції Києва заробили за літо 7,1 млн грн

З початку року приватні сонячні електростанції столиці виробили 2,4 млн кВт⋅год електроенергії, а їх власники отримали 11 млн грн доходу за «зеленим» тарифом. Про це повідомляє пресслужба YASNO, пише…

20 / 09 / 2021

Рейтинги
5 київських ЖК, де можна придбати дворівневу квартиру

Дворівневі квартири мають більше опцій по зонуванню простору, в таких плануваннях можна виділити приватну зону та місце для зустрічі гостей….

20 / 09 / 2021

Новини
Житлові комплекси з коморами: 5 варіантів у Києві

3m2 підібрав ЖК, де передбачені спеціальні місця для зберігання. ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ POETICA Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25аЦіна: від 31…

20 / 09 / 2021