Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Смарт-квартира: як правильно організувати простір

16.10.2020

3м2 Редактор

Нерухомість дорожчає, підвищується вартість комунальних послуг, у людей змінюються погляди на цінності, а молоде покоління більше не прагне жити усе життя в одному місці. Це лише деякі причини, через які знов стають популярними малогабаритні смарт-квартири. Невелика площа підходить для проживання одного або декількох людей, якщо її правильно оформити.  Ми разом з резидентами платформи hallway.pro (платформа пошуку і підбору архітектора і дизайнера інтер’єру) склали список кращих дизайнерських порад, як організувати компактну нерухомість.

Використовуйте скляні стіни і розсувні двері

Приміщення не буде роздробленим на дрібні ділянки, а буде виглядати, як єдиний простір. Якщо потрібно, ви завжди зможете розділити квартиру на кімнати. Наприклад, коли до вас прийшли гості. Скло не перешкоджає проникненню світла, тому ваша маленька квартира не буде темною і похмурою. Поділ площі за допомогою прозорих перегородок створює сучасний повітряний інтер’єр.

Додайте на стіну полички

Напевно, у вас є речі, які не хочеться зберігати за закритими дверцятами шафи або в коробці: книги, фотографії, сувеніри, предмети гардероба. Розставте їх на поверхні навісних полиць, які займатимуть увесь вільний простір на стіні.  Якщо у вас є колекція капелюхів, кепок або сумок, підвісте їх на спеціальних гачках. Таким чином ви зможете продемонструвати гостям різноманітність своїх інтересів.

Використовуйте кілька рівнів висоти

Наприклад, ліжко можна встановити на високому подіумі — оформити у вигляді робочого столу або додаткової місця для зберігання речей. Спальне місце можна організувати під стелею, тим самим звільнивши місце внизу під кухню і вітальню.

Відгородіть територію для сну і відпочинку

Скляні перегородки, дерев’яні двері-купе, штори, балдахіни — усе можна використовувати у якості пересувної стіни. У невеликій квартирі важко виділити великий простір під спальню, але мати затишний куточок все ж хочеться.  Відокремте спальне місце, щоб за бажанням можна було відкрити або, навпаки, приховати від сторонніх очей.

Обирайте меблі-трансформер

Вмонтоване у нішу ліжко Мерфі — повноцінне спальне місце, яке зберігає вільний простір. Модульний диван легко ділиться на софу і два крісла. Компактний пуф вміщує у собі 5 зручних табуреток на випадок гостей. Такі меблі стають популярнішими, адже займає мало місця і виглядає сучасно. Епоха нескінченних шаф, комодів і сервантів закінчується.

Живіть у красивих і затишних квартирах! А ідеї і товари для свого будинку шукайте на сервісі Ficus.

Статьи по теме
Новини
Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу «Сирецькі Сади»

Новини компаній «Інтергал-Буд» почав продаж квартир у будинку № 9 житлового комплексу «Сирецькі Сади». Будинок матиме 24 поверхи та 3 секції. Загалом у будинку 348 квартир — 220…

15 / 01 / 2021

Новини
Відбудеться суд щодо земельної ділянки вартістю 111 млн гривень

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку у Дніпровському районі столиці вартістю майже…

15 / 01 / 2021

Новини
ЖК з додатковими корисними площами

3m2 підібрав ЖК передмістя, де забудовники потурбувалися про приміщення для зберігання речей за межами квартири. ЖК Park Lake City Адреса:…

15 / 01 / 2021

Новини
Економ-клас переживає занепад, а комфорт-клас виходить в лідери

Новини компаній Володимир Зубик, президент некомерційної Асоціації підприємств-будівельників «Інтергал-Буд» розповів про тренди столичного ринку нерухомості, характерних для 2020 року. Вони…

15 / 01 / 2021