Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Смарт-квартира: як правильно організувати простір

16.10.2020

3м2 Редактор

Нерухомість дорожчає, підвищується вартість комунальних послуг, у людей змінюються погляди на цінності, а молоде покоління більше не прагне жити усе життя в одному місці. Це лише деякі причини, через які знов стають популярними малогабаритні смарт-квартири. Невелика площа підходить для проживання одного або декількох людей, якщо її правильно оформити.  Ми разом з резидентами платформи hallway.pro (платформа пошуку і підбору архітектора і дизайнера інтер’єру) склали список кращих дизайнерських порад, як організувати компактну нерухомість.

Використовуйте скляні стіни і розсувні двері

Приміщення не буде роздробленим на дрібні ділянки, а буде виглядати, як єдиний простір. Якщо потрібно, ви завжди зможете розділити квартиру на кімнати. Наприклад, коли до вас прийшли гості. Скло не перешкоджає проникненню світла, тому ваша маленька квартира не буде темною і похмурою. Поділ площі за допомогою прозорих перегородок створює сучасний повітряний інтер’єр.

Додайте на стіну полички

Напевно, у вас є речі, які не хочеться зберігати за закритими дверцятами шафи або в коробці: книги, фотографії, сувеніри, предмети гардероба. Розставте їх на поверхні навісних полиць, які займатимуть увесь вільний простір на стіні.  Якщо у вас є колекція капелюхів, кепок або сумок, підвісте їх на спеціальних гачках. Таким чином ви зможете продемонструвати гостям різноманітність своїх інтересів.

Використовуйте кілька рівнів висоти

Наприклад, ліжко можна встановити на високому подіумі — оформити у вигляді робочого столу або додаткової місця для зберігання речей. Спальне місце можна організувати під стелею, тим самим звільнивши місце внизу під кухню і вітальню.

Відгородіть територію для сну і відпочинку

Скляні перегородки, дерев’яні двері-купе, штори, балдахіни — усе можна використовувати у якості пересувної стіни. У невеликій квартирі важко виділити великий простір під спальню, але мати затишний куточок все ж хочеться.  Відокремте спальне місце, щоб за бажанням можна було відкрити або, навпаки, приховати від сторонніх очей.

Обирайте меблі-трансформер

Вмонтоване у нішу ліжко Мерфі — повноцінне спальне місце, яке зберігає вільний простір. Модульний диван легко ділиться на софу і два крісла. Компактний пуф вміщує у собі 5 зручних табуреток на випадок гостей. Такі меблі стають популярнішими, адже займає мало місця і виглядає сучасно. Епоха нескінченних шаф, комодів і сервантів закінчується.

Живіть у красивих і затишних квартирах! А ідеї і товари для свого будинку шукайте на сервісі Ficus.

Статьи по теме
Новини
Названо основні проблеми державних житлових програмами

Одна з аксіом житлової політики полягає в тому, що завжди існує частина людей, які не можуть забезпечити себе житлом через…

23 / 10 / 2020

Новини
Опендатабот допоможе перевірити нерухомість перед орендою чи купівлею

Якщо ви колись будете орендувати чи купувати нерухомість, Опендатабот стане вам в нагоді. Адже шахрайських схем дуже багато, а відкриті…

23 / 10 / 2020

Новини
Нові умови розстрочки WASHINGTON Concept House

Новини компаній Що потрібно знати про нові умови на виплат у WASHINGTON Concept House, щоб без вагань обрати їх для…

23 / 10 / 2020

Новини
Житлові комплекси CITY HUB та La Mer стали лауреатами премії European Property Awards

Новини компаній Проєкти будівельної компанії «Інтергал-Буд» — житловий комплекс бізнес-класу CITY HUB (м. Київ) та преміальний комплекс апартаментів La Mer (м. Одеса) стали лауреатами престижної європейської премії…

23 / 10 / 2020