Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Як облаштувати кухню ? Кращі поради від дизайнера інтер’єру

30.04.2021

3м2 Редактор

У кухні є безліч важливих повсякденних завдань. Тут має бути зручно працювати, робити з дітьми уроки, готувати обіди та пити вранці чай, поки всі сплять. Неважливо, чи готуєте ви, прибираєте, їсте або спілкуєтеся, кухня повинна бути простором, у якому подобається знаходитись. Продуманий дизайн може в цьому допомогти. Якщо ви плануєте ремонт кухні, ці поради допоможуть створити простір, яке стане серцем і душею вашого будинку.

Уникайте зайвих пересувань

Сплануйте все так, щоб потрібні предмети опинялися під рукою. Наприклад, шафа для посуду розмістіть поруч з мийкою або посудомийній машиною. Поруч з робочою зоною зробіть полицю з прянощами, щоб готування кулінарних шедеврів було безперервним.

Тримайтеся подалі від кутів

Звертайте увагу на кути, коли вирішуєте, де розмістити меблі і побутову техніку. Щоб дверцята шафи і приладів були повністю функціональними, у дизайні кухні передбачте вільний простір для двірного отвору і напрямку повороту. Тримайте побутову техніку подалі від кутів і переконайтеся, що дверцята не будуть стукатися одне об одне, при відкритті.

Функціональна стільниця

Подумайте про свої потреби у приготуванні їжі, щоб зробити правильний вибір стільниці. Кухарям, які люблять готувати, потрібно більше місця на столі (в ідеалі між плитою і мийкою), ніж тим, хто готує нечасто або прості страви.

Будьте обережні у зберіганні ножів

Повісьте ножі на магнітну смугу, прикріплену до фартуху. Помістіть його над стільницею, яку зазвичай використовуєте для приготування. Це дозволить легко обрати потрібний ніж для роботи і зберегти небезпечні предмети поза досяжністю дітей.

Продумайте розміщення електричних розеток

Слід пересвідчитись, що на кухні є безліч електричних розеток у тих місцях, де планується використання кавової машини, тостера, блендера та інших дрібних приладів. Встановіть кілька розеток уздовж фартуха і біла робочого простору, щоб у вас була електрика скрізь, де потрібно.

Більше порад щодо організації кухонного інтер’єру шукайте на Ficus.house

Статьи по теме
Новини
На розбудову сімейного парку та пляжу на Дніпровській набережній оголосять інвестиційний конкурс

На Дніпровській набережній, у районі затоки Берковщина у Дарницькому районі Києва, планується облаштувати парк активного сімейного відпочинку. Для реалізації цього проєкту розпорядженням КМДА №…

07 / 05 / 2021

Новини
Підвищення цін у травні в житлових комплексах Києва

У травні багато компаній оголосили про підвищення цін. ПІДВИЩЕННЯ ЦІН В ЖК ЗАБУДОВНИКА BUDCAPITAL Компанія BudCapital, яка будує ЖК Star…

07 / 05 / 2021

Планування
Оформлюємо балкон на літо: ідеї та практичні поради

За час карантину ми змінили своє ставлення до кожного куточку нашого будинку. Очистили балкони від мотлоху, поміняли старі меблі, додали…

07 / 05 / 2021

Новини
З недобуду на проспекті Перемоги вивезуть сміття та обмежать доступ

З території недобудованого житлового комплексу по проспекту Перемоги, 115, мають вивезти сміття та обмежити доступ сторонніх людей. Відповідне рішення було…

07 / 05 / 2021