Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Як оформити квартиру в стилі ар-деко: головні правила

08.11.2019

3м2 Редактор

Буквально ар-деко розшифровується як «декоративне мистецтво». Це еклектичний напрямок в дизайні, в якому змішані відбитки різних культур: єгипетських, індійських, європейських, африканських. Ми зібрали інструкцію, як відтворити цей стиль і не переборщити.

1. Складна геометрія

Геометричні принти — головний ваш друг. Різкі кути, лабіринти з форм, переплетення ліній. Інтер’єр вийде трохи графічним, немов створеним за допомогою олівця, лінійки, циркуля. Це виглядає по факту дуже стильно.

2. Гра на контрасті

Основа ар-деко — протиборство чорного і білого кольору. Однак при бажанні можна зіткнути синій і червоний, зелений і жовтий. Головна умова — гіпертрофовані тони. Це має бути яскраво, сміливо, помітно, без напівтонів.

Класика ар-деко — це темний фон зі світлими або яскравими акцентами на ньому.

3. Не скупіться на матеріали

Якщо дерево — то кращих порід, якщо метали — то або дорогоцінні, або в дорогоцінних тонах, якщо камінь — то натуральний і у великій кількості, якщо посуд — то з кращої порцеляни, якщо тканини — то шовк, оксамит і ручна вишивка. Тут начебто немає місця дешевій кераміці, пластику, ламінату та іншим бюджетним замінникам, але все вирішує якість. Якщо ви раптом знайдете замінник такого рівня, що від оригіналу не відрізнити, чому б і ні.

4. Анімалістичність

Анімалістичні принти — теж важливий атрибут ар-деко. Разом з принтами в інтер’єрі можна використовувати і зображення тварин, скульптури, імітації.

5. Етніка

Антикваріат, ручна робота тубільних ремісників, рідкісні предмети побуту з-за кордону — ось, що вам потрібно. Чим старше виглядає і є річ, тим краще.

Любов до всього старовинного, створеного чиїмись руками, несхожого на нашу культуру збереглася досі.

Джерело натхнення: roomble.com

Статьи по теме
Новини
Забудовник ЖК RiverStone пояснив, чому закрив вхід на набережну

Редакція 3m2.ua отримала офіційну відповідь забудовника ЖК RiverStone – ТОВ «Лівобережжя плюс» з приводу скарг місцевих жителів на закриття набережної…

09 / 07 / 2020

Новини
У Києві планують реконструювати та створити нові бульвари

Проєкт Генерального плану Києва передбачає реконструкцію та створення нових бульварів. Про це повідомили в комунальній організації «Київгенплан», пише Вечірній Київ. Перелік вулиць, де передбачено реконструювати…

09 / 07 / 2020

Новини
Міст Метро в Києві блокували ошукані інвестори ЖК «Деміївський квартал». Фото

В Києві 8 липня автомобільний рух по мосту Метро з ранку перекривали інвестори недобудованого ЖК «Деміївський квартал». Про це повідомляє “Київ оперативний” у Facebook….

09 / 07 / 2020

Відео
ЖК «Деміївський квартал» та інша «спадщина» Войцеховського

Афера Войцеховського — одна з найбільш масштабних на ринку житлової нерухомості Києва, тисячі потерпілих інвесторів, 40 незаконних будівництв. Далеко не…

09 / 07 / 2020