Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Як швидко оновити інтер’єр

08.01.2020

3м2 Редактор

У новому році хочеться оновлень у всьому, в тому числі і в інтер’єрі. Якщо ви ще не готові на радикальні зміни, як то переклеювання шпалер або фарбування стін, то можете скористатися однією з наших порад, як легко і швидко оновити інтер’єр.

Текстиль

Текстиль в інтер’єрі — це не тільки подушки і пледи. Придивіться до декларативних текстильних панно. Такий елемент декору може допомогти розставити акценти і надати оригінальності вашій квартирі.

Для більш сміливих — використання текстилю в оббивці стін. Такий інтер’єр виглядає розкішно, але підходить тільки для ідеально рівних стін.

Штори

Заміна штор може повністю преобразити інтер’єр. Якщо дозволяє бюджет, додайте розкоші — підберіть штори з дорогих тканин або ж замовте індивідуальний пошив за ексклюзивним ескізом.

Карнизи

Якщо разом зі шторами ви заміните і карнизи, квартира може заграти абсолютно по-новому. Сьогодні вибір карнизів широкий — від лаконічних мінімалістичних варіантів до вигадливих оригінальних форм. Карниз цілком може стати головним акцентом в інтер’єрі.

Аксесуари

Правильно підібрані аксесуари можуть оживити інтер’єр. Наприклад, якщо ви вирішили оновити штори, підберіть до них оригінальний тримач, який підкреслить ваше почуття стилю.

Джерело натхнення: roomble.com

Статьи по теме
Новини
Забудовник ЖК RiverStone пояснив, чому закрив вхід на набережну

Редакція 3m2.ua отримала офіційну відповідь забудовника ЖК RiverStone – ТОВ «Лівобережжя плюс» з приводу скарг місцевих жителів на закриття набережної…

09 / 07 / 2020

Новини
У Києві планують реконструювати та створити нові бульвари

Проєкт Генерального плану Києва передбачає реконструкцію та створення нових бульварів. Про це повідомили в комунальній організації «Київгенплан», пише Вечірній Київ. Перелік вулиць, де передбачено реконструювати…

09 / 07 / 2020

Новини
Міст Метро в Києві блокували ошукані інвестори ЖК «Деміївський квартал». Фото

В Києві 8 липня автомобільний рух по мосту Метро з ранку перекривали інвестори недобудованого ЖК «Деміївський квартал». Про це повідомляє “Київ оперативний” у Facebook….

09 / 07 / 2020

Відео
ЖК «Деміївський квартал» та інша «спадщина» Войцеховського

Афера Войцеховського — одна з найбільш масштабних на ринку житлової нерухомості Києва, тисячі потерпілих інвесторів, 40 незаконних будівництв. Далеко не…

09 / 07 / 2020