Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Де стартували продажі нових черг: 5 новобудов в різних областях України

16.03.2023

news redactor

Наразі кількість стартів продажів суттєво скоротилася порівняно з довоєнним часом, забудовники зосередилися на тих проєктах та будинках, які перебувають на високій стадії готовності. Але попри складну ситуацію в країні, в січні-березні 2023 року відбулися старти продажів в нових проєктах та чергах в різних регіонах України, в тому числі й у Києві. 3m2 підготував огляд декількох новобудов в різних областях, де стартували продажі нових проєктів та черг. 

ЖК НОВА АНГЛІЯ, м. Київ

Адреса: вул. Михайла Максимовича (Трутенка), 24, Голосіївський район
Ціна: від 40 250 грн/кв. м

В лютому 2023 р. стартував продаж квартир в будинку «Престон»,  який є завершальним будинком у комплексі «Нова Англія».

«Нова Англія» старти продажів
«Нова Англія»

Будівництво «Престона» розпочалося іще до повномасштабного вторгнення, а після відновлення будівництва комплексу у квітні 2022 року також відновилися роботи й по цьому будинку. Наразі вже проводиться влаштування фундаменту, а в 3-й секції – опалубки перекриття -2 поверху. На складі заводу Royal House, що у Київській області, вже зберігаються виготовлені стінові модулі до 5-го поверху і виробництво триває. Тобто  одночасно йдуть роботи з влаштування фундаменту на будмайданчику та виробництво стінових модулів на зводі Royal House.

Будинок буде складатися з 3 секцій на 21 поверх. Тут представлені планування: 1-кімнатні – від 41 кв. м, 2-кімнатні квартири – від 60 кв. м та квартири студії – 29 кв. м. 

Загалом до ЖК «Нова Англія» увійде 14 будинків різної поверховості: 14-16, 19 і 21 поверх.  Зводяться будинки з запатентованих стінових модулів з облицюванням декоративною штукатуркою та клінкерною плиткою.

Перевагою комплексу є власна розвинена інфраструктура, до складу якої входить дитячий садочок «Маленька Європа», школа «Європейський колегіум», мінімаркети, дитячі та спортивні майданчики, прогулянкові алеї, зони відпочинку, спеціальний майданчик для вигулу чотирилапих улюбленців. 

До послуг мешканців новобудови великий підземний паркінг, який має ліфтове сполучення з житловими поверхами. На початку липня 2022 р. було введено в експлуатацію частину підземного паркінгу під будинком «Манчестер», між будинками «Манчестер» і «Брайтон» та частина під будинком «Брайтон», загальною площею 5039,1 кв. м.  Згідно з результатами експертизи, можливе використання підземного (стилобатного) паркінгу як споруди подвійного призначення (СПП). Тобто паркінг в ЖК «Нова Англія» відповідає вимогам об’єкта цивільного захисту населення, як бомбосховище. Вартість паркомісця становить від $22 000 з можливістю придбати на умовах розтермінування.

10 будинків вже побудовано та здано, будинок «Ньюкасл» було введено в експлуатацію на початку березня, наразі готується до здачі будинок «Лінкольн».

ЖК ЯРКО Центр, м. Івано-Франківськ

Адреса: м. Івано-Франківськ, Південний бульвар/ вул. Сонячна
Ціна: від 32 900 грн/кв. м

В лютому стартували продажі в житловому комплексі «ЯРКО Центр» в м. Івано-Франківськ. 

«ЯРКО Центр»   старти продажів
«ЯРКО Центр»

Новобудова розташована за 5 хвилин від центра міста та за 10 від міського озера. Поруч вся необхідна інфраструктура: дитячий садок, ліцей, магазини, автобусні зупинки тощо.

ЖК буде складатися з одного будинку на 15 поверхів, загальна кількість квартир – 117. Будуватимуть за монолітно-каркасною технологією, стіни викладатимуть з керамоблоків, утеплятимуть пінополістиролом. 

Територія комплексу буде закритою. Для авто передбачено підземний паркінг на 30 машиномісць, який буде сполучатися з житловими поверхами ліфтом.

Наразі у продажу представлені 1-, 2- та 3-кімнатні квартири площею від 41 до 72 кв. м. 

Заявлений термін введення в експлуатацію – 2 квартал 2025 року.

ЖК Avila Land, м. Хмельницький

Адреса: м. Хмельницький, вул. Миколи Мазура
Ціна: від 19 тис. грн/кв. м

Стартували продажі в ЖК Avila Land в м. Хмельницький. Новобудова зводиться вздовж вулиці Миколи Мазура у мікрорайоні Заріччя. Поруч зупинки громадського транспорту, магазини, школа, дитсадок та інша соціально-побутова інфраструктура.

ЖК Avila Land
ЖК Avila Land

Комплекс складатиметься з 4 будинків по 9 поверхів. Будують з цегли, утеплюють пінополістиролом та мінеральною ватою. 

На території будуть облаштовані дитячі та спортивний майданчики. Для авто запроєктовано гаражні бокси та гостьову парковку.  Також передбачені приміщення для ведення комерційної діяльності.

У продажу 1- та 2-кімнатні квартири площею від 41 до 69 кв. м. 

Дата вводу поки що не заявлена.

ЖК KRONA house, м. Ужгород

Адреса: м. Ужгород, вул. Богомольця, 29
Ціна: від 29 050 грн/кв. м

Наприкінці лютого стартував продаж нової черги ЖК KRONA house, що розташований в південно-західній частині міста Ужгород. Це район з розвиненою транспортною та соціально-побутовою інфраструктурою.

ЖК KRONA house
ЖК KRONA house

ЖК являтиме собою один 9-поверховий будинок на 5 секцій. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни мурують з цегли, утеплюють мінеральною ватою.

Комплекс має закриту територію з концепцією “без авто та сторонніх”. Для авто запроєктовано наземний паркінг. У дворі облаштують дитячий майданчик та власний парк.

Квартири в ЖК мають вільне планування площею від 28-77 кв. м. 

Здача першої секції запланована на 4 квартал 2023 року, другої секції – на 4 квартал 2024 року. 

ЖК Central Park Vinnytsia, м. Вінниця

Адреса: м. Вінниця, пров. Цегельний, 12
Ціна: 33 650 грн/кв. м

В березні розпочато продажі нової черги ЖК Central Park Vinnytsia, який зводиться в центрі Вінниці. В пішій доступності від ЖК декілька ТЦ, дитячі садки, школи, магазини різного формату.

ЖК Central Park Vinnytsia
ЖК Central Park Vinnytsia

До складу ЖК увійде 19 будинків різної висотності  – 15-16, 18, 20 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни мурують з керамоблоків, утеплюють мінеральною ватою. 

Територія ЖК передбачає дотримання концепції «без автомобілів», вона буде розділена на тематичні зони, впорядкована та озеленена. Для дітей у комплексу буде власний дитячий садок, школа, розвиваючі гуртки та секції. Для автомобілів мешканців передбачений підземний паркінг з ліфтом та стоянка, а для зберігання велосипедів та іншого мобільного транспорту — 19 велостоянок.

Квартирографія представлена 1-, 2-, 3-,4- та 5-кімнатними квартирами площею від 31 до 174 кв. м. 

Будинки 1, 2 та 3 заплановані до здачі у 2 кварталі 2023 року. 

Раніше ми писали про старти продажів в новобудовах в передмісті Києва

Старт продажів в нових чергах новобудов — це можливість придбати квартиру за вигідною ціною. Крім того, потенційний покупець перед тим, як ухвалювати рішення, …

Статьи по теме
Регіони
Старт продажів нових черг: 4 ЖК в різних регіонах України

Старт продажів в нових чергах новобудов — це можливість придбати квартиру за вигідною ціною. Крім того, потенційний покупець перед тим,…

21 / 02 / 2023

Регіони
Black friday або де купити квартиру зі знижкою: 5 ЖК в різних регіонах України

Забудовники з різних регіонів України  долучилися до щорічного світового sale-марафону black friday, до кінця листопада можна купити квартиру зі знижкою…

18 / 11 / 2022

Регіони
Де купити квартиру в готовому будинку: 4 ЖК в різних регіонах України

Квартири в готових будинках наразі користуються більшим попитом, ніж нерухомість на ранніх стадіях будівництва. Потенційний покупець прагне максимально нівелювати ризики,…

15 / 11 / 2022

Регіони
Новобудови Івано-Франківська: 5 масштабних ЖК

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну зріс інтерес до нерухомості в західних областях України, що пожвавило регіональні ринки й…

19 / 09 / 2022