Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Таунхауси Львівщини до 2,5 млн грн: 3 котеджних містечка

21.06.2022

Ірина Гуц

Для тих, хто підшукує приватне житло в західних регіонах України, 3m2 зібрав добірку таунхаусів Львівщини в ціновому діапазоні до 2,5 млн грн.

Таунхауси  Мальви (Пустомити)

Адреса: Львівська область, м. Пустомити
Ціна: від 1,52 млн грн

Котеджне містечко Мальви зводиться у м. Пустомити, що в 20 км від Львову, до обласного центру можна дістатися громадським транспортом приблизно за годину або на власному авто за 30-40 хвилин. Пустомити мають власну інфраструктуру, яка включає заклади освіти, кафе, салони, магазини, тощо.

Мальви
Мальви

КМ будується на ділянці с 3 га, загальна кількість таунхаусів — 110. Будинки зводять з цегли та утеплюють пінополістиролом. Каналізація та водопостачання централізоване, опалення забезпечує газовий котел. Кожний таунхаус має прибудинкову ділянку 0,83 сотки, де можна облаштувати паркувальне місце або дитячий майданчик.

Площа помешкання складає 130 кв. м, планування передбачає два поверхи: на першому поверсі просторий хол з гардеробом, кухня-вітальня і санвузол, на другому поверсі —  три спальні і санвузол. Будинки мають експлуатовану покрівлю, яку можна використовувати як лаунж-зону тощо.

Наразі 9 таунхаусів вже збудовано, 23 будуються, ще 12 у проєкті. Вартість готових таунхаусів  від від 1,52 млн грн. 

Котеджне містечко по вул. Андрусіва (Городок)

Адреса: Львівська обл., м. Городок
Ціна: від 1,78 млн грн

Котеджне містечко розташоване в м. Городок, що в 35 км від центру Львова, доїхати можна громадським транспортом трохи більше ніж за годину, або на авто за 45 хвилин. Городок, крім розвиненої інфраструктури, може похвалитися також  цікавими туристичними атракціями та рекреаційною складовою.

Котеджне містечко по вул. Андрусіва

Загальна площа забудови котеджного містечка — 0,2 га, тут розміститься 20 таунхаусів, 16 з яких вже збудовано, 4 в процесі будівництва. Зводяться будинки з цегли, утеплення — пінополістирол. Каналізація та водопостачання централізоване, опалення забезпечує електричний котел. Кожен таунхаус має власну ділянку площею 1,5-2 сотки.

Наразі з готового житла пропонується до продажу проєкт таунхауса Вишуканий площею 115 кв. м, планування передбачає пеший та мансардний поверхи, загальна кількість спальних кімнат — 3. Вартість складає від 1,78 млн грн.

Котеджне містечко по вул. Озерна (Поршна)

Адреса: Львівська область, с. Поршна
Ціна: від 2,16 млн грн

Котеджне містечко розташоване в с. Поршна, що в 16 км від центральної частини Львова, на авто дорога триватиме близько 15 хвилин. Поршна — це крихітне село площею менше ніж 2 кв. км. Соціально-побутова інфраструктура села слабо розвинена, проте ця місцевість має рекреаційну складову — велике озеро Наварія, на березі якого розташовані ресторанчики та різноманітні місця для відпочинку. 

Котеджне містечко по вул. Озерна

Котеджне містечко займає територію в 1 га. Тут побудують 30 таунхаусів та 7 дуплексів. Будують з цегли, утеплюють пінополістиролом. Водопостачання централізоване, каналізація  — септик. Опалення від газових котлів. Прибудинкова ділянка для таунхаусів та дуплексів складає 2 сотки. Наразі збудовано 30 таунхаусів та 4 дуплекса.

З готових будинків можна купити дуплекс площею 130 кв. м за ціною 2,16 млн грн. 

3m2 продовжує знайомити з житловими комплексами в різних регіонах України. Цього разу в нашу добірку потрапили ЖК на заході України, будівництво яких вже завершено. ЖК Престиж …

Статьи по теме
Регіони
Квартири в різних регіонах України: 4 ЖК, які вже введено в експлуатацію

3m2 продовжує знайомити з житловими комплексами в різних регіонах України. Цього разу в нашу добірку потрапили ЖК на заході України,…

08 / 06 / 2022

Регіони
Будуються та продаються: 4 новобудови Львова

Для тих, хто розглядає покупку квартири у Львові – для проживання або як інвестицію для отримання пасивного прибутку, 3m2 зібрав…

04 / 05 / 2022

Регіони
Будівництво житла для переселенців: на Львівщині обрали 95 земельних ділянок і 156 недобудів

У Львівській області пропонують 95 земельних ділянок для будівництва житла для переселенців. Також в області визначили 156 об’єктів незавершеного будівництва, які можна…

28 / 04 / 2022

Регіони
Квартири в різних регіонах України: 4 ЖК, які вже побудовані

Київський регіон зазнав значних руйнувань внаслідок агресії з боку росії, багато будинків, на жаль, не підлягають відновленню. Ринок новобудов Києва…

26 / 04 / 2022