Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

5 ЖК, де можна купити квартиру в іпотеку під 7%

21.04.2021

Марина Рогальська

В Україні почала діяти програма «Пільгова іпотека». Покупці нерухомості можуть оформити іпотеку під 7% річних. Іпотечний кредит дають на строк до 20 років. Максимальна сума кредиту не повинна перевищувати 2 млн грн, а максимальна вартість житла — не більше 2,5 млн гривень. Вік позичальника не повинен перевищувати 60-70 років на дату погашення іпотечного кредиту. Купити квартиру в новобудові на таких умовах можна в ЖК, акредитованих банком-учасником програми. 3m2 підібрав столичні комплекси, де доступна іпотека під 7%.

ЖК АКАДЕМ-КВАРТАЛ

Адреса: Святошинський район, пров. Приладовий, 10
Ціна: від 24 750 грн/кв. м

Бере участь у державній програмі цільового роздрібного кредитування «Доступна іпотека 7%» житловий комплекс «Академ-Квартал» від компанії «Інтергал-Буд». Одно- та двокімнатні квартири відповідають критеріям програми, їх вартість менше ніж 2,5 млн, також в комплексі продають трикімнатні квартири. Вартість житла варіюється від 24 750 до 30 950 гривень за квадратний метр.

ЖК АКАДЕМ-КВАРТАЛ
Фото ЖК Академ-Квартал

У комплекс увійде 9 будинків різної висотності — 16, 18, 22, 24 поверхів. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін керамоблоками, фасади утеплюють мінеральною ватою. Комунікації будуть централізованими. На першому поверсі розмістяться комерційні площі, тут будуть працювати магазини, салони краси, аптеки, кафе та інші сервіси для розвитку інфраструктури ЖК. У дворі перших двох будинків, які вже готові, обладнали сучасні дитячі майданчики, облаштували алеї для прогулянок, також в планах облаштування зелених місць для відпочинку з авторським ландшафтним дизайном. Територія буде безпечною і закритою від авто.

Заявлене введення в експлуатацію першої черги комплексу — 1 квартал 2021 року.

ЖК АВЕНЮ 42

Адреса: Голосіївський район, вул. Академіка Глушкова, 42
Ціна: від 21 400 грн / кв. м

Можна купити квартиру в іпотеку в ЖК «Авеню42». У новобудові продають однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, квартири, їх бюджет менш як 2,5 млн гривень, також у продажу є п’ятикімнатні планування. Вартість за квадратний метр 21 400–34 000 грн.

Комплекс розвиває компанія KSM-GROUP.

Рендер  ЖК АВЕНЮ 42
Рендер ЖК АВЕНЮ 42

В рамках даного проєкту буде побудований один будинок на три секції висотою 25 поверхів. Будівлю будують за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, для утеплення фасадів — мінеральну вату. Передбачено наземний багаторівневий паркінг. Опалюватися будинки будуть автономно. У дворі оформлять зони для дитячих ігор, прогулянкові алеї та місця для відпочинку. Територія комплексу буде закритою від авто і сторонніх.

Будинок повинні здати в експлуатацію в 1 кварталі 2023 року.

ЖК TERRACOTTA

Адреса: Дарницький район, вул. Чернігівська, 8
Ціна: від 26 900 грн/кв. м

Є можливість у покупців взяти іпотечний кредит на придбання квартири в ЖК Terracotta, від компанії Perfect Group. На умовах іпотеки тут можна придбати дво- і трикімнатні квартири. Квадратний метр в комплексі продають за ціною від 26 900 до 31 500 гривень.

Рендер  ЖК Terracotta
Рендер ЖК Terracotta

Комплекс буде складатися з 4 будинків 21, 24 і 27 поверхів заввишки. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з газоблоку, фасад утеплять за допомогою мінеральної вати. Передбачено підземний паркінг. У комплексі буде працювати супермаркет, банк, спортивний зал, приватний дитячий садок. У дворі організовують ігрові та спортивні майданчики. Територія ЖК буде закрита від авто і сторонніх.

Заявлене введення в експлуатацію 2 кв. 2021 року.

ЖК Сирецький парк

Адреса: Шевченківський район, вул. Ясногорська, 16а
Ціна: від 25 600 грн/кв. м

ЖК «Сирецький парк» від компанії KyivBudDevelopment акредитований як учасник програми «Пільгова іпотека». Підпадають під вимоги іпотечної позики двокімнатні квартири, що продаються в ЖК. Вартість квадратного метра — 25 600–42 700 гривень.

Фото ЖК Сирецький парк
Фото ЖК Сирецький парк

У комплексі два будинки заввишки 6-7 поверхів. Побудовані за цегляною технологією, фасад утеплений пінополістиролом. Є підземний паркінг.

Будинки введені в експлуатацію.

ЖК UNO CITY HOUSE

Адреса: Шевченківський район, вул. Олени Теліги, 25
Ціна: від 30 000 грн/кв. м

Придбати квартиру в іпотеку під 7% річних можна в ЖК UNO City House, від ІБК «Обрій». З бюджетом до 2,5 млн є квартири одно- і двокімнатних планувань. Також в комплексі можна купити трикімнатні й чотирикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — від 30 000 до 42 500 грн.

Рендер  ЖК UNO CITY HOUSE
Рендер ЖК UNO CITY HOUSE

ЖК буде складатися з одного будинку висотою 25 поверхів. Будівлю будують за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовують газоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою. У будинку передбачено підземний паркінг. Опалюватися квартири будуть централізовано. На перших двох поверхах розмістять об’єкти побутової та комерційної інфраструктури, що пропонують різні сервіси та послуги. Також передбачені площі під офісні приміщення. У ЖК працюватиме цілодобова система безпеки з відеоспостереженням за першим поверхом і периметром будівлі.

Заявлене введення будинку в експлуатацію — 3 квартал 2021 року.

Перед ухваленням рішення про покупку, рекомендуємо ретельно перевірити новобудову.

Зручно жити в комплексі, де враховані всі потреби майбутніх мешканців і ретельно продумана інфраструктура. У таких ЖК, не покидаючи межі комплексу, мешканці можуть сходити в …

Розтермінування від забудовника — чудова альтернатива іпотечному кредитуванню. На ринку досить широкий вибір ЖК, в яких можна купити квартиру в розстрочку. Є варіанти з мінімальним внеском …

Статьи по теме
Рейтинги
ЖК в діловому центрі: 4 новобудови Києва

Діловий центр Києва характеризується зосередженням важливих бізнесових та соціально важливих інфраструктурних об’єктів. Офіси, коворкінги, різноманітні кафе й ресторани, торговельні площі…

29 / 11 / 2022

Рейтинги
Де купити квартиру за програмою єОселя: 4 новобудови Києва

З 1 жовтня вже подано понад 15 тис. заявок на отримання пільгових кредитів єОселя, банки-учасники програми вже почали видачу перших…

21 / 11 / 2022

Рейтинги
Де купити квартиру в готовому будинку: 4 ЖК в різних регіонах України

Квартири в готових будинках наразі користуються більшим попитом, ніж нерухомість на ранніх стадіях будівництва. Потенційний покупець прагне максимально нівелювати ризики,…

15 / 11 / 2022

Рейтинги
Поруч з метро: 4 новобудови Києва

Близькість метро наразі відіграє подвійну роль —  до зручності пересування містом додалася ще можливість надійного укриття на випадок ракетных атак…

10 / 11 / 2022