Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

5 ЖК Києва, де можна купити квартиру в іпотеку під 7%

13.12.2021

Марина Рогальська

За програмою пільгової іпотеки в Україні підписано 1185 кредитних договорів на 1,034 млрд грн, на первинний ринок припадає 24,59% від загальної суми.

За умовами програми в кредит можна отримати до 2 млн грн, максимальна вартість житла не повинна перевищувати 2,5 млн гривень. Купити квартиру за пільговою іпотекою можна лише у тих новобудовах, які пройшли акредитацію у банках-учасниках програми.

3m2 підібрав акредитовані комплекси, де пропонують іпотеку під 7%.

ЖК СИРЕЦЬКІ САДИ

Адреса: Подільський район, вул. Івана Виговського (Маршала Гречка), 10б
Ціна: від 30 900 грн/кв. м

У державній програмі цільового роздрібного кредитування «Доступна іпотека 7%» бере участь ЖК «Сирецькі Сади» від забудовника «Інтергал-Буд». Послуга користується популярністю — саме у цьому комплексі підписано тисячний іпотечний договір. На умовах іпотеки в ЖК можна купити одно-, дво- та трикімнатні квартири, вартість яких менша за 2,5 млн, що відповідає вимогам програми. Житло продають за ціною від 30 900 до 55 000 гривень за квадратний метр. Квартири можна купити з чорновим оздобленням або з готовим ремонтом від забудовника, є також опція меблювання.

ЖК «Сирецькі Сади»

Житловий комплекс включає десять будинків різної поверховості заввишки 12, 14, 16 та 22 поверхи. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни — з керамічних блоків, фасади утеплюють мінеральною ватою та оштукатурюють. Для зручності мешканців у ЖК буде розвинена власна інфраструктура, серед корисних закладів: продуктовий супермаркет, поштове відділення, аптеки, салони краси та SPA-центр, кафе, хімчистка та ін. На території працюватимуть освітні заклади, відкриють дитячий садок, центр розвитку, школу танців та малювання. Двір упорядкують, для відпочинку облаштують рекреаційні та зелені зони, висадять фруктові сади, встановлять фонтан та парк кованих скульптур. Буде облаштовано майданчик для вигулу собак. Двір закриють від авто та сторонніх.

Черговий будинок мають ввести в експлуатацію у 2 кварталі 2022 року.

ЖК Family & Friends

Адреса: Солом’янський район, вул. Новопольова, 2
Ціна: від 25 500 грн/кв. м

Придбати квартиру в іпотеку під 7% річних можна у комплексі Family & Friends. У новобудові з бюджетом до 2,5 млн грн можна купити однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 25 500 до 29 000 грн за кв. м. Для тих, хто шукає більш просторі планування на загальних умовах є у продажу чотири-п’ятикімнатні квартири.

У ЖК увійде 11 будинків заввишки 25 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять із газоблоку, фасади утеплять мінеральною ватою. Для зберігання автомобілів збудують наземний багаторівневий паркінг. Опалюватимуться будинки автономно. Внутрішня інфраструктура комплексу складатиметься із торгового центру та комерційних приміщень на перших поверхах під магазини, салони краси, аптеки, відділення банків або інші сервісні послуги. Для сімей з дітьми збудують дитячий садок. Двір упорядкують, оформлять місця для відпочинку, облаштують дитячі ігрові зони та майданчики для занять спортом. Територію закриють від авто та сторонніх.

Два будинки вже введено в експлуатацію. Ще один будинок обіцяють здати у 4 кварталі 2021 року.

БФК КУРНАТОВСЬКОГО

Адреса: Дніпровський район, вул. Курнатовського, 20
Ціна: від 24 350 грн/кв. м

Акредитований як учасник програми «Пільгова іпотека» БФК «Курнатовського». Вимогам іпотечної програми відповідають одно-, дво-, трьох та чотирикімнатні квартири, їх вартість менша за 2,5 млн гривень. Квадратний метр коштує 24 350–29 100 грн.

БФК «Курнатовського»
БФК «Курнатовського»

У комплексі буде один будинок на п’ять секцій заввишки 24-25 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни зведуть із газоблоку, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. На першому поверсі будуть розташовані комерційні приміщення, де відкриють магазини, кафе, аптеки та інші корисні заклади. Внутрішнє подвір’я впорядкують, оформлять зелені зони для відпочинку, встановлять дитячі ігрові комплекси, укомплектують спортивні майданчики.

Першу чергу будівництва обіцяють завершити у 4 кварталі 2023 року.

ЖК TERRACOTTA

Адреса: Дарницький район, вул. Чернігівська, 8
Ціна: від 32 550 грн/кв. м

Можна купити квартиру в іпотеку у ЖК Terracotta. Підпадають під вимоги іпотечної позики двокімнатні та трикімнатні квартири, що продаються у ЖК. Вартість квадратного метра — 32 550–44 650 гривень.

ЖК Terracotta
ЖК Terracotta

У комплексі чотири будинки висотою 21, 24 та 27 поверхів. Будинки збудовані за монолітно-каркасною технологією, стіни — із газоблоку, фасад утеплений за допомогою мінеральної вати. Передбачено підземний паркінг. У ЖК буде власна інфраструктура: відкриють супермаркет, відділення банку, спортивний зал та інші заклади. Для найменших буде відкрито дитячий садок на території. У дворі оформлять зони для дитячих ігор, прогулянкові алеї та місця для відпочинку. Територія ЖК буде закрита від авто та сторонніх.

Очікується введення в експлуатацію 4 кв. 2021 року.

ЖК Караваєві Дачі

Адреса: Солом’янський район, вул. Польова, 73
Ціна: від 31000/кв. м

Потрапила до нашої добірки новобудова «Караваєві дачі». Тут можна купити квартиру в іпотеку під 7%. У новобудові з бюджетом до 2,5 млн грн продають однокімнатні та двокімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 31 000 до 38 000 грн.

«Караваєві дачі»
«Караваєві дачі»

Комплекс є одним будинком на чотири секції висотою 25 поверхів. Побудований за монолітно-каркасною технологією, стіни викладені з газоблоку, утеплені мінеральною ватою. У ЖК працює власна котельня, розташована на даху будинку. Перші поверхи ЖК відведені під об’єкти внутрішньої інфраструктури, офіси, торговельні приміщення.

Комплекс добудований та введений в експлуатацію.

Для тих, хто бажає при покупці нерухомості вивчити максимальну кількість житлових комплексів і вибрати для інвестування найцікавіші варіанти, при цьому, не витрачаючи час на відвідування …

Вартість житла в столичних новобудовах коливається в залежності від району, класу ЖК, складності проєкту й інших чинників. 3m2 звернув увагу на квартири, де квадратний метр …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира на виплат від забудовника: 5 ЖК Києва

Якщо немає всієї суми для покупки квартири, можна скористатися одним із фінансових інструментів кредитування. На сьогодні на ринку первинної нерухомості…

28 / 01 / 2022

Рейтинги
Ремонт від забудовника: 5 ЖК Києва

Для тих, хто бажає швидше в’їхати в придбане житло, при цьому заощадити час і трохи коштів, мінімізувати спілкування з будівельно-ремонтними…

27 / 01 / 2022

Рейтинги
Лаунж на даху: ЖК Києва з експлуатованими покрівлями

Вільних площ під забудову в місті стає все менше, тому щоб проєкт зберіг свою функціональність і привабливість, був наповнений різними…

26 / 01 / 2022

Рейтинги
Новобудови з різними форматами терас: 5 ЖК Києва

Тераса у квартирі робить житлоплощу більш унікальною та функціональною, на додатковому просторі можна створити домашню спа-зону, мінісад, спортивний куточок, або…

25 / 01 / 2022