Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

5 ЖК Києва, в яких стартував продаж

29.09.2021

Марина Рогальська

Пропозиція на столичному первинному ринку поповнилося новими об’єктами. Відкрилися продажі в ряді нових об’єктів, стартували нові черги будівництва. 3m2 підібрав ЖК, де можна інвестувати кошти з максимальною вигодою на початковому етапі будівництва.

ЖК CITY HUB

Адреса: Солом’янський район, вул. Кудряшова, 8-10
Ціна: від 42 175 грн/кв. м

Інвестувати у вподобане житло на старті можна в ЖК CITY HUB, в будинку №2 почалися продажі. У комплексі можна купити одно-, двох-, трьох-, чотирьох-, п’яти-, шести- і семикімнатні та дворівневі квартири за ціною від 42 175 до 53 350 грн/кв. м.

Девелопером виступає компанія «Інтергал-Буд».

CITY HUB
CITY HUB

Проєктом передбачено будівництво двох будинків висотою 20 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамічну цеглу, утеплюють мінеральною ватою. Зовнішнє оздоблення — навісний вентильований фасад.

Опалювати будинки буде власна котельня. Для зберігання авто передбачений підземний паркінг c зарядними станціями для електрокарів. Перші поверхи відведені під комерцію, тут відкриються об’єкти соціально-побутової інфраструктури. У дворі облаштують дитячі ігрові майданчики, спортивну зону з тренажерами під відкритим небом, скалодром, а також місця для відпочинку. Територію зроблять закритою від авто і сторонніх.

Заявлене введення в експлуатацію першого будинку — 3 квартал 2022 року.

ЖК SENAT

Адреса: Голосіївський район, Кільцева дорога, 3
Ціна: від 34 750 грн/кв. м

Відкрилися продажі в ЖК Senat. Тут продають одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — від 34 750 до 46 800 гривень.

ЖК Senat
ЖК Senat

Проєктом передбачено будівництво трьох будинків висотою 9-14 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок, фасади утеплять мінеральною ватою.

Для зберігання авто побудують підземний паркінг. Опалення буде автономним. У комплексі будуть дизайнерські лобі, консьєрж-сервіс. На нижніх поверхах розташовані комерційні площі, тут будуть працювати різні заклади, що дозволить жителям отримати необхідні послуги не залишаючи дому. Входи в об’єкти комерційної інфраструктури будуть із зовнішнього боку будинків, в під’їзди — з двору. На прибудинковій території розмістять дитячий майданчик, спортивну зону з тренажерами, відкриті тераси, зони барбекю з альтанками і йога-простір для занять фізичними практиками та медитаціями. Територія буде закритою з цілодобовою охороною.

Заявлений термін введення ЖК в експлуатацію 1 квартал 2023 року.

ЖК 7 KVARTAL

Адреса: Подільський район, просп. Правди
Ціна: від 23 550 грн/кв. м

Почалися продажі квартир в новій черзі ЖК 7 Kvartal. У комплексі можна придбати дво- і трикімнатні планування. Вартість квадратного метра — від 23 550 до 32 350 гривень.

ЖК 7 Kvartal
ЖК 7 Kvartal

У новобудові буде три будинки заввишки 16-25 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок і керамзитоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення буде автономним.

Територію впорядкують, озеленять, облаштують малі архітектурні форми і барбекю-зони, встановлять дитячі майданчики. Територію закриють від автомобілів.

Комплекс обіцяють ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2023 року.

ЖК Деснянський

Адреса: Подільський район, вул. Електротехнічна, 43
Ціна: від 20 000 грн/кв. м

Стартували продажі квартир в ЖК «Деснянський». У комплексі продають дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — від 20 000 до 22 000 гривень.

ЖК «Деснянський»
ЖК «Деснянський»

У ЖК увійде три будинки заввишки 24-25 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією та панельною, для стін використовують залізобетон, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення буде централізованим. У дворі оформлять зони для відпочинку, встановлять обладнання для занять спортом, ігрові комплекси для дітей.

Заявлений термін введення ЖК в експлуатацію — 4 квартал 2022 року.

ЖК Tet-A-Tet

Адреса: Подільський район, вул. Олегівська, 36
Ціна: від 62 100 грн/кв. м

Є можливість інвестувати кошти в ЖК Tet-A-Tet. У комплексі тільки відкрилися продажу, в наявності одно- і двокімнатні квартири. Вартість квадратного метра — від 62 100 до 72 450 гривень.

ЖК Tet-A-Tet
ЖК Tet-A-Tet

Проєктом передбачено будівництво одного будинку на п’ять секцій заввишки 5-8 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. Опалення буде автономним. У комплексі будуть дизайнерські лобі з зонами для відпочинку, колясковими і велосипедними приміщеннями, а також лапомийкамі для домашніх улюбленців.

Мешканцям Tet-a-tet будуть доступні сервіси пральні прямо в ЖК. У стилобатній частині спроєктовані комерційні приміщення, де відкриють ресторан, різні магазини та інші сервіси. На прибудинковій території розмістять дитячий майданчик, спортивну зону і йогаруфінг. Територія буде закритою від авто і сторонніх.

Заявлений термін введення ЖК в експлуатацію — 1 квартал 2024 року.

Переуступка — це покупка житла в будинку, що будується або тільки введений в експлуатацію, коли угода укладається не з забудовником, а з так званим першим …

Новобудови з власними котельнями не залежать від зношених міських центральних систем опалення, все обладнання нове, в будинках вчасно і якісно надаються послуги з теплопостачання та …

Статьи по теме
Новини
У Києві завершують реконструкцію електропідстанції «Куренівська»

У Києві на завершальній стадії реконструкція електропідстанції «Куренівська». Вона забезпечує світлом частину Оболонського та Подільського районів столиці. Роботи на ній є частиною проєкту модернізації електроінфраструктури…

27 / 10 / 2021

Новини
Коли потрібен дозвіл на розширення віконних рам у будинку

Більшість будівельних робіт, що здійснюються на фасаді та охоплюють конструктивні елементи будівлі, потребують погодження у Департаменті містобудування та архітектури КМДА. Про це повідомив заступник директора Департаменту…

27 / 10 / 2021

Новини
У Києві з’являться дві ботанічні пам’ятки природи

У Києві планують оголосити ботанічними пам’ятками природи місцевого значення природні об’єкти «Тис ягідний» у Шевченківському районі та «Квіткова» у Конча-Заспі. Такі проєкти рішення підтримали на засіданні постійної комісії…

27 / 10 / 2021

Новини
Ще 7 областей відправили у «червону» зону Covid-19, серед них й Київська

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відправила у «червону» зону поширення коронавірусу з 30 жовтня 7 областей. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег…

27 / 10 / 2021