Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Будівництво та продажі ведуться: 4 ЖК Києва

14.06.2022

Ірина Гуц

Будівельні майданчики Києва поступово перезапускаються, девелопери відновлюють роботи та продажі. Поки говорити про вихід на довоєнні темпи робіт зарано, адже бракує робочої сили, є об’єктивні проблеми з постачанням будматеріалів, однак забудовники намагаються виконувати ті види робіт, які можливі за теперішніх умов. 3m2 зібрав нову добірку новобудов, де за даними Лун.ua, відновилися роботи та продажі. 

ЖК НОВА АНГЛІЯ

Адреса: вул. Михайла Максимовича (Трутенка), 24, Голосіївський район
Ціна: 47 900 — 62 900 грн/кв. м

Ведеться будівництво та продажі в ЖК «Нова Англія» від забудовника Royal House. Комплекс розташований недалеко від станції метро «Васильківська», великих ТРЦ, парків й іншої інфраструктури.

«Нова Англія»
«Нова Англія»

 Загалом у проєкті передбачено 14 будинків (висотою 14-16, 19 і 21 поверх), будівництво ведеться із спеціальних модулів, що мають облицювання декоративною штукатуркою і клінкерною плиткою.

На території комплексу відкрито ліцензований дитячий садочок «Маленька Європа» холдингу «Європейський колегіум». Крім того, в ЖК «Нова Англія» є школа, наземно-підземний паркінг (на понад 1300 місць), мінімаркети, дитячі та спортивні майданчики, прогулянкові алеї, зони відпочинку, окрема територія для вигулу домашніх тварин тощо. Територія закрита, з охороною 24/7 і відеоспостереженням, пропускна система в’їзду.

До продажу доступні 1, 2 та 3-кімнатні квартири площею від 29 до 94 кв. м. Нещодавно було відновлено програму іпотечного кредитування. 

8 будинків вже введено в експлуатацію, наразі виконуються оздоблювальні роботи в трьох будинках, також триває будівництво трьох будинків і один будинок на стадії підготовчих робіт.

ЖК Nordica Residence

Адреса: Печерський район, Залізничне шосе, 45а
Ціна: 55 700 — 87 850 грн/кв. м

У ЖК Nordica Residence також поновлено роботу на будмаданчику та відкриті продажі.

Nordica Residence
Nordica Residence

Проєктом передбачено будівництво трьох будинків заввишки 14, 18, 21 та 26 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни зведуть із керамоблоку, фасади утеплять мінеральною ватою.

Для авто зведуть підземний паркінг. Будинки оснастять системою «розумний будинок». На перших поверхах будуть розташовані комерційні приміщення, де працюватимуть різні корисні заклади магазини, салони краси, кафе та ін. Для дітей відкриють приватний дитсадок. Для відпочинку резидентів оформлять лаунж-зону із панорамним видом на місто.

У продажу великий вибір планувань від 1 до 6 кімнат в тому числі й багаторівневе житло, площа запропонованих квартир від 40 до 197 кв. м.

Наразі будується 1 секція першого будинку.

Gravity Park

Адреса: Святошинський район, просп. Перемоги, 139
Ціна: 29 250 — 39 800 грн/кв. м

Поновилося будівництво у Святошинському районі  неподалік проспекту Перемоги на бадмайданчику Gravity Park

Gravity Park

До проєкту увійде 13 будинків заввишки 9 поверхів. Будують комплекс за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Будинки опалюватимуться автономно. Передбачено підземний паркінг. У вхідних групах будинків облаштують лапомийки, на поверхах передбачені місця зберігання велосипедів та візочків. Власна інфраструктура житлового комплексу включає торгово-розважальний центр, у якому планують розмістити супермаркет, торгові галереї, кінотеатр, дитячу розважальну зону, спа- та фітнес-центр з критим басейном, ресторан з видом на зону відпочинку, де розташуються ще кілька басейнів. Також проєктом передбачено власний дитячий садок на 160 місць та школа на 200 учнів. 

Звертаємо увагу, що в дозволі на будівництво, який був у загальному доступі до початку війни, вказано «Реконструкція готельно-житлового комплексу “Пролісок” в готельно-туристичний комплекс». Радимо перевірити документи у відділі продажів.

У комплексі можна купити 1, 2 та 3-кімнатні апартаменти площею від 27 до 108 кв. м. 

Три будинки знаходяться на початковій стадії будівництва, решта в проєкті. 

ЖК WHITE LINES

Адреса: Голосіївський район, вул. Васильківська, 1
Ціна: 58 150 — 86 250 грн/кв. м

Триває будівництво ЖК White Lines, що зводиться на місці кінокопіювальної фабрики в Голосіївському районі столиці.

ЖК White Lines
ЖК White Lines

У ЖК увійде 3 будинки висотою 22, 24 поверху, об’єднані загальним стилобатом. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. У стилобатній частині буде розташований торговий центр. Торгова і житлова зони будуть розмежовані. Для дітей буде працювати власний дитячий садок. Відкриють кінотеатр. Для любителів спорту буде відкрито спортивний комплекс з басейном. На даху стилобату створять парк.

У ЖК продають двох- і трьохкімнатні квартири площею 84-129 кв. м. 

Комплекс планувався до введення наприкінці 2021 р., наразі роботи по всім будинкам ще не завершено.

За даними Лун.ua станом на середину травня продажі відновилися у півсотні житлових комплексах Києва. 3m2 склав добірку новобудов, які відновили продажі і можуть запропонувати вже …

Статьи по теме
Рейтинги
Ведуться продажі: 5 ЖК Києва, які вже введено в експлуатацію

За даними Лун.ua станом на середину травня продажі відновилися у півсотні житлових комплексах Києва. 3m2 склав добірку новобудов, які відновили…

17 / 05 / 2022

Рейтинги
Будуються та продаються: 4 ЖК Києва

Ринок нерухомості потроху оживає, забудовники відновлюють роботи на майданчиках та запрошують потенційних покупців до відділів продажу. 3m2 підготував свіжу добірку…

10 / 05 / 2022

Рейтинги
Будівництво та продажі відновлено: 5 ЖК Києва

За даними Лун.місто в Києві відновились роботи на будівельних майданчиках 56 житлових комплексів. 3m2 зібрав 5 ЖК, де було відновлено…

06 / 05 / 2022

Рейтинги
На яких будмайданчиках відновилися роботи: 7 ЖК Києва

Від початку повномасштабного вторгнення росії забудовники зупинили роботи на будівельних майданчиках і спрямували свої ресурси на захист країни. Наразі ж…

14 / 04 / 2022