Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Будуються та продаються: 4 ЖК Києва

10.05.2022

Ірина Гуц

Ринок нерухомості потроху оживає, забудовники відновлюють роботи на майданчиках та запрошують потенційних покупців до відділів продажу. 3m2 підготував свіжу добірку ЖК, де відновилося будівництво та продажі.

ЖК HELLO HOUSE

Адреса: Дніпровський район, вул. Миколи Кібальчича, 1
Ціна: від 26 950 грн/кв. м

Поновилося будівництво на будівельному майданчику  ЖК Hello House

ЖК Hello House
ЖК Hello House

ЖК буде складатися з чотирьох будинків заввишки 26 поверхів. Будівництво ведеться за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою. Квартири опалюватимуться індивідуально. 

Для зберігання авто запроєктовано підземний паркінг. У дворі встановлять дитячі майданчики з безпечним покриттям та сучасними ігровими зонами для різних вікових груп, спортивне поле та тренажери, облаштують паркову алею, оформлять зелені зони відпочинку, відкриють ресторан з літньою терасою. Територія буде закритою від авто та сторонніх, додаткову безпеку буде забезпечувати цілодобова охорона та відеоспостереження.

ЖК КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА

Адреса: Голосіївський район, вул. Метрологічна, 42
Ціна: від 29 000 грн/кв. м

Поновилися продажі та будівництво ЖК «Кришталеві джерела» від компанії KSM-GROUP.

ЖК «Кришталеві джерела»
ЖК «Кришталеві джерела»

ЖК «Кришталеві джерела» будується у формату мікрорайону поруч з парком Феофанія, територія забудови становить понад 40 га. Наразі вже збудовано 6 клубних кварталів комфорт та бізнес-класу. Введено в експлуатацію 44 будинки, висотністю 5-9,16 поверхів. Загалом проєктом передбачено будівництво понад 490 тис. кв. м житла та 30 тис. кв. м комерційних приміщень. На території комплексу побудований бізнес-центр, супермаркет, дитячий садок, медичні центри та клініки.

Будинки комплексу зводять за монолітно-каркасною та цегляною технологією, для стін використовують цеглу та газоблок, фасади утеплюють пінополістиролом та мінеральною ватою. У дворах вже збудованих будинків висаджено дерева, розбито клумби, оформлено місця для відпочинку, для дітей встановлено ігрові комплекси, для любителів активного відпочинку облаштовано майданчики для занять спортом. Територія закрита від авто та сторонніх.

ЖК Aura city

Адреса: Дарницький район, вул. Зарічна, 45
Ціна: від 38 000 грн/кв. м

Ведеться будівництво та продажі у ЖК Aura city від забудовника Status Group. Новобудова розташована біля метро Славутич, поруч є вся необхідна соціально-побутова інфраструктура.

ЖК Aura city
ЖК Aura city

Комплекс буде складатися з чотирьох будинків по 10 поверхів. Будують за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін з газоблоків та утепленням мінеральною ватою.

Територія ЖК буде закритою від авто та сторонніх. Для зберігання автотранспорту передбачений підземний паркінг та гостьова стоянка. На перших нежитлових поверхах розмістяться об’єкти торгівлі та сфери послуг. 

ЖК ECO DREAM

Адреса: Святошинський район, вул. Львівська / вул. Мальовнича
Ціна: від 32 050  грн/кв. м

Поновили роботи з будівництва  ЖК Eco Dream. Комплекс розташований в 15 хвилинах пішки від метро Житомирська поруч з зеленою зоною та водоймою.

ЖК Eco Dream
ЖК Eco Dream

Новобудова являє собою двосекційний будинок заввишки 16 поверхів. Будують ЖК за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою.

Для авто передбачено підземний паркінг. На цокольному та частково першому поверсі розташовані комерційні площі, тут працюватиме центр дитячого розвитку, міні-маркет, аптека, кафе та інші об’єкти сфери послуг. У ЖК встановлять сучасні системи відеоспостереження та контролю доступу. Територію зроблять закритою від авто та сторонніх.

За даними Лун.місто в Києві відновились роботи на будівельних майданчиках 56 житлових комплексів. 3m2 зібрав 5 ЖК, де було відновлено роботи та продажі.  Нагадаємо, раніше …

За даними Лун.ua станом на середину травня продажі відновилися у півсотні житлових комплексах Києва. 3m2 склав добірку новобудов, які відновили продажі і можуть запропонувати вже …

Статьи по теме
Рейтинги
Власне укриття: 3 ЖК Києва з підземними паркінгами

З початком війни змінилися критерії, за якими потенційні покупці обирають нерухомість. Якщо раніше підземний паркінг був лише додатковою опцією для…

20 / 07 / 2022

Рейтинги
Будівництво та продажі ведуться: 4 ЖК Києва

Будівельні майданчики Києва поступово перезапускаються, девелопери відновлюють роботи та продажі. Поки говорити про вихід на довоєнні темпи робіт зарано, адже…

14 / 06 / 2022

Рейтинги
Ведуться продажі: 5 ЖК Києва, які вже введено в експлуатацію

За даними Лун.ua станом на середину травня продажі відновилися у півсотні житлових комплексах Києва. 3m2 склав добірку новобудов, які відновили…

17 / 05 / 2022

Рейтинги
Будівництво та продажі відновлено: 5 ЖК Києва

За даними Лун.місто в Києві відновились роботи на будівельних майданчиках 56 житлових комплексів. 3m2 зібрав 5 ЖК, де було відновлено…

06 / 05 / 2022