Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Де купити квартиру в іпотеку: 4 ЖК Києва

18.03.2020

Марина Рогальська

Зробити більш доступною іпотечні програми зі ставкою до 10–12% обіцяють вже з осені, чи вийде — покаже час. Зараз же іпотеку пропонують банки, які безпосередньо співпрацюють з певними забудовниками. Стартові ставки пропонують невисокі, але покупцеві варто враховувати, що чим довше термін іпотеки, тим дорожче обійдеться кредит. 3m2 підібрав київські ЖК, де можна купити квартиру в іпотеку.

ЖК Сирецькі сади

Адреса: Подольський район, вул. Івана Виговського, 10 б
Ціна: від 18 150 грн/кв. м

Придбати квартиру по іпотечній програмі є можливість у покупців житлового комплексу «Сирецькі сади» («Інтергал-Буд»). Так, банк «Глобус» підтвердив нові поліпшені умови іпотечного кредитування на житло від «Інтергал-Буд». Актуальна кредитна ставка становить — від 2,99% на 1 рік, від 7,99% на 3 роки і 11,9% на 5 років. Кредит на житло від «Укргазбанку» можна взяти всього під 15,7% річних терміном до 20 років.

ЖК Сирецькі сади

«Сирецькі сади» — комплекс класу комфорт+. Він буде складатися з одинадцяти будинків висотою від 12 до 22 поверхів. Зараз стартував продаж вже 6 будинку. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з керамоблока. Фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення в будинках буде автономним. Територію комплексу будуть забудовувати в форматі окремих кварталів-садів. У кожному будуть облаштовані власні майданчики для відпочинку дорослих і дітей.

У березні в ЖК «Сирецькі сади» можна отримати додаткову антикризову знижку 5% на покупку квартири. Знижка підсумовується з діючими весняними акціями комплексу.

Перший будинок житлового комплексу вже повністю заселений.

ЖК FAMILY & FRIENDS

Адреса: Солом’янський район, вул. Новопольова, 2
Ціна: від 16 000 грн/кв. м

Кредитування від банку «Глобус» терміном до 20 років від 7,7% річних у гривні, з мінімальним першим внеском у розмірі 30% — таку програму пропонують покупцям в ЖК FAMILY & FRIENDS від компанії GEOS.

ЖК буде складатися з 11 секцій по 25 поверхів. Будують будинки за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, утеплять будинку мінеральною ватою. Передбачено наземний багаторівневий паркінг. У житлових секціях будуть вбудовані приміщення на перших поверхах, в яких відкриються магазини, заклади сфери послуг та ін. В 4-й черзі буде центр дозвілля для дорослих, п’ята черга — це ясла-садок, і завершить концепцію ЖК ТРЦ з супермаркетом на першому поверсі і багаторівневий відкритий паркінг.

У продажу є квартири від 1 до 3 кімнат, є також дворівневі планувальні рішення. Вартість квадратного метра — від 16 000 грн.

Перші секції будинку планують здати в 1 кварталі 2020 року.

ЖК Абрикосовий

Адреса: Голосіївський район, вул. Жулянська
Ціна: від 17 900 грн/кв. м

Доступне кредитування для інвесторів в ЖК «Абрикосовий». Тут пропонують програми для придбання житла від «Крісталбанку» або «Укргазбанку» на термін до 20 років. Процентні ставки різняться, «Укргазбанк» пропонує від 7% в гривні.

ЖК Абрикосовий

Це проект забудовника «Київміськбуд», ЖК «Абрикосовий» з’явиться в Голосіївському районі. Новобудова комфорт-класу буде складатися з 3 будинків по 26 поверхів кожен. Будують ЖК за монолітно-каркасною технологією, стіни зведуть з газоблоку, як утеплювач будуть використовувати мінеральну вату. Опалення в комплексі централізоване. Паркінг гостьовий і підземний на 288 місць.

У комплексі пропонують 1-2-3-кімнатні та дворівневі квартири. Найменша 1-кімнатна квартира 36 кв. м обійдеться в 661 тис. грн.

Квадратний метр в комплексі коштує зараз 16 200–18 200 грн. Заявлений термін введення в експлуатацію — 4 кв. 2020 р

ЖК Navigator

Адреса: Оболонський район, пров. Балтійський, 23
Ціна: від 13 750 грн/кв. м

Оформити кредит на покупку квартири в ЖК NAVIGATOR можна в «Кредобанку» на термін до 20 років або в банку «Глобус», максимальний термін видачі кредиту в даній установі аналогічний. Процентна ставка буде залежати від величини стартового внеску і терміну, на який оформляється іпотека. Наприклад, в «Кредобанку» обіцяють 6% в гривні на 1 рік, при стартовому внеску 40% і вище.

ЖК Navigator

Комплекс будує корпорація «ДБК-Житлобуд». У ЖК увійде 4 багатосекційних будинки заввишки по 25 поверхів. Будинки будують за панельною технологією, для стін використовують залізобетон. Як утеплення облаштують вентильований фасад з мінеральною ватою. Територію обіцяють зробити закритою від сторонніх.

У ЖК можна придбати 1-, 2-х і 3-х кімнатні квартири. Вартість квадратного метра стартує від 13 750 і доходить до 19750 грн.

Весь комплекс повинні ввести в експлуатацію до 4 кварталу 2020 року.

Купуючи квартиру, ми часто звертаємо увагу на ряд важливих параметрів, які мають значення тільки для нас. Наприклад, допустимий бюджет, вище якого не вийде стрибнути. Або …

Ділове життя, зустрічі з друзями, шопінг, відпочинок, похід в кінотеатр або боулінг, заняття спортом — жителі багатофункціональних комплексів зможуть скористатися всіма активностями, не покидаючи свого …

Статьи по теме
Рейтинги
Підземні паркінги: 4 ЖК Києва

Забудовники відзначають, що через війну зріс попит на підземні паркінги. Під час ракетних атак ці споруди подвійного призначення можна використовувати…

09 / 06 / 2023

Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023