Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Де купити квартиру в розстрочку від забудовника: 5 новобудов Києва

16.02.2021

Марина Рогальська

Купити квартиру в розстрочку — відмінна можливість придбати житло для тих, хто ще не накопичив всієї необхідної суми. Забудовники йдуть назустріч своїм інвесторам, розробляючи програми з лояльними умовами інвестування. 3m2 підібрав варіанти пропозицій в київських новобудовах.

ЖК НОВИЙ АВТОГРАФ

Адреса: Дніпровський район, Генерала Жмаченка, 26
Ціна: від 33 850 грн/кв. м

Ті, хто бажає придбати квартиру в ЖК «Новий Автограф» від групи компаній DIM, можуть зробити це в розстрочку з мінімальним першим внеском від 30%. Частину платежу можна вносити рівними частинами до жовтня 2022 року.

А в лютому діє додаткова вигідна пропозиція — тільки до 28.02 у покупців є можливість придбати квартиру з вигодою до — 12%, яка надається на суму першого внеску. Кількість квартир, які можна придбати за такою ціною — обмежена.

У комплексі доступні до покупки одно-, дво- і трикімнатні квартири. Ціна за квадратний метр — від 33 850 до40 550 гривень.

Житловий комплекс являє собою два будинки 18, 22 і 26 поверхів заввишки. Будують їх за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з червоної цегли, а фасади утеплюють мінеральною ватою. У комплексі «Новий Автограф» передбачено підземний паркінг. Нижні поверхи першого будинку (з фасадної сторони) будуть відведені під магазини, салони краси та інші інфраструктурні об’єкти. Двір впорядкують з елементами ландшафтного дизайну, обладнають місця відпочинку, дитячу ігрову зону, спортивні майданчики. Територія буде охоронятися і закритою від сторонніх.

Будинок буде готовий до заселення в 4 кварталі 2021 року.

ЖК ПОДІЛ ГРАД VINTAGE

Адреса: Подільський район, Вознесенський узвіз, 28
Ціна: від 37 800 грн/кв. м

Забудовник Edelburg Development пропонує своїм інвесторам спеціальні умови розстрочки на придбання квартири в ЖК «Поділ Град Vintage». Мінімальний внесок — від 30%, термін — до грудня 2022 року. До покупки доступні одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — від 37 800 грн до 50 400.

У комплексі буде один шестисекційний будинок висотою 11 поверхів. Будівлю будують за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу. Фасади утеплять мінеральною ватою. За опалення будинку та подачу теплої води відповідає автономна котельня. Передбачено підземний 2-рівневий паркінг, тут будуть паркомісця, в тому числі і на два автомобіля зі спеціальним вертикальним підйомником. Територія комплексу буде закрита від авто, упорядкована за авторським дизайнерським проектом. У дворі оформлять прогулянкові алеї, місця для відпочинку, обладнають дитячий майданчик, спортивні зони.

Першу чергу повинні здати в експлуатацію у 2 кварталі 2022 року.

ЖК ПРИЧАЛ 8

Адреса: Дарницький район, вул. Канальна, 8
Ціна: від 20 500 грн/кв. м

Є пропозиція для тих, хто не може відразу виплатити всю суму, в житловому комплексі «Причал 8» від компанії «Інтергал-Буд». Покупцям пропонують розстрочку з першим внеском від 30% з можливістю виплачувати залишок протягом 10 років. Квартиру купити можна з ремонтом або чистовою обробкою. У продажу є однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири за ціною за квадратний метр 20 500–30 052 грн.

Комплекс складається з двох будинків змінної поверховості — 20, 22 і 24 поверхів, які зводять за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено опалювальний підземний паркінг. На перших поверхах новобудови відкриють магазини, дитячий садок, фітнес-клуб, ресторани і кав’ярні. На території ЖК оформлять місця для вигулу домашніх улюбленців, прогулянкові алеї, спортивні зони та дитячі майданчики, арт-об’єкти. У жителів буде власний пляж з шезлонгами і упорядкована набережна біля озера. Територія буде під цілодобовою охороною і відеоспостереженням 24/7.

Чотири секції першого будинку повинні ввести в експлуатацію у 2 кварталі 2022 року.

ЖК БЕРЕГ ДНІПРА

Адреса: Дарницький район, Дніпровська набережна, 17в
Ціна: від 22 900 грн/кв. м

У новобудові «Берег Дніпра» діють спеціальні умови розстрочки від забудовника: початковий внесок від 10% і максимальний період виплат до березня 2022 року. У ЖК продають одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири, за ціною 22 900–32 350 гривень за квадратний метр.

У проекті один будинок висотою в 26 поверхів, який будують за монолітно-каркасною технологією. Для стін використовують керамоблоки, також в квартирах буде встановлено панорамне скління. Передбачено підземний паркінг. Працюватиме консьєрж-сервіс, обладнають мийку для коліс дитячих колясок і лап домашніх улюбленців. На першому поверсі передбачені комерційні приміщення під різноманітний бізнес. У дворі забудовник запроектував зону ворк-аут для занять спортом.

Введення в експлуатацію заплановане на 3 квартал 2022 року.

ЖК Голосіївська Долина

Адреса: Голосіївський район, вул. Паїсія Кайсарова, 7/9
Ціна: від 21 100 грн/кв. м

Є можливість купити квартиру в розстрочку з невеликим стартовим внеском в ЖК «Голосіївська долина». За умовами розстрочку дають по червень 2022 року, перший внесок від 25%. До інвестування доступні одно-, дво- і трикімнатні квартири. Ціна за квадратний метр варіюється від 21 100 до 25 800 гривень.

У комплекс увійде п’ять будинків висотою 19-22 поверхи. Будинки будують з цегли, утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. На перших поверхах проектом передбачені торгові площі під магазини, аптеки, сервісні центри, кафе та офіси. Для молодих сімей з маленькими дітьми на території комплексу побудують дитячий садок. У дворі обладнають спортивні майданчики на вулиці та повноцінний критий спорткомплекс. Територія ЖК буде закритою від сторонніх і цілодобово охоронятися.

Першу чергу повинні здати у 2 кварталі 2021 року.

Рейтинг найвищих житлових будинків світу очолюють висотки в 100 і більше поверхів, в Києві не будуються хмарочоси такої висоти, але тим не менше з кожним роком кількість …

Щоб залучити покупця на високо конкурентному ринку, вже недостатньо презентувати цікавий та естетично привабливий проект, покупець хоче знати, з чого буде побудований його будинок і …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023