Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Де купити смарт-квартиру на Правому березі

12.02.2020

Марина Рогальська

Назріла необхідність покупки власного житла, гроші є, але на просторе однокімнатне планування все ще не вистачає — є сенс придивитися до смарт-квартир. У Києві можна підібрати компактні варіанти з усіма необхідними для життя опціями і за лояльною ціною. 3m2 зробив добірку новобудов на Правому березі, де можна купити смарт-квартиру.

Міні-місто SVITLO PARK

Адреса: Голосіївський район, Наддніпрянське шосе, 2а
Ціна: 718 500 грн за смарт-квартиру

У міні-місті Svitlo Park є кілька варіантів смарт-квартир площею 27–28 кв. м. Незважаючи на компактну площу, такі квартири відрізняються високою функціональністю. Тут передбачено по два вікна, окреме місце під гардероб, є чітке зонування кухонної і спальної зон і досить просторі санвузли, з місцем під розміщення ванни.

Компактні студії можна купити в будинках другої черги, яка нещодавно вийшла в продаж, за ціною 26 380–30 070 гривень за кв. м.

Міні-місто SVITLO PARK

У ЖК велику увагу приділять розвитку внутрішньої інфраструктури. Згідно з проектом, крім житлових будинків, на території міні-містечка також побудують 7 дитячих садків, школу, поліклініку, підземний та наземний паркінги. У дворах будуть облаштовані лаунж-зони і зони барбекю, оформлені ігрові та спортивні майданчики, а також дитячі майданчики для малюків різного віку. Для чотириногих улюбленців будуть обладнані спеціальні місця для вигулу. Для велосипедистів і тих, хто захоплюється бігом, будуть облаштовані спеціальні доріжки. Також на території ЖК буде побудований спортивний клуб з басейном. Територія буде закрита від сторонніх.

За будівництво житлового комплексу відповідає Futura hata. ЖК відносять до комфорт-класу. На території в 20,2 га будуть побудовані 23 житлових будинки висотою від 10 до 26 поверхів. Будівництво житлових будинків ведеться за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газобетон і керамічну цеглу. Фасади утеплять мінеральною ватою. Всі комунікації будуть підключені до центральних міських мереж.

Крім смартів, в міні-містечку можна купити квартири від однієї до трьох кімнат, а також дворівневі апартаменти. Коштує таке житло від 18 700 до 30 070 гривень за кв. м. Квартиру можна придбати в розстрочку на період до 8 років, сума першого внеску стартує від 10% від загальної вартості квартири.

Комплекс будують в кілька черг, першу обіцяють здати в експлуатацію в 1 кварталі 2020 року.

ЖК Власна Квартира

Адреса: Голосіївський район, вул. Академіка Вільямса, 6 г, 8д, 8а, пров. Московський, 2ж
Ціна: 668 тис. грн за однокімнатну квартиру

Невеликої площі житло представлено в ЖК «Власна квартира». Тут можна купити смарт-квартиру площею 24 кв. м. Квадратний метр продають за ціною 27 650 гривень. Забудовник пропонує квартири з ремонтом та укомплектованими сантехнічними приладами, лічильниками.

У ЖК увійде п’ять будинків висотою 5–7 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Будинок обіцяють підключити до центральних міських комунікацій, лише опалення буде індивідуальним.

Тут продають також дво- і трикімнатні квартири за ціною 25 200–27 650 гривень за квадратний метр.

ЖК Власна Квартира

Частина будинків комплексу вже побудована і введена в експлуатацію. Зараз будуються останні два будинки. Заявлений термін введення в експлуатацію — 1 квартал 2020–4 квартал 2021 року.

ЖК Караваєві Дачі

Адреса: Солом’янський район, вул. Польова, 73
Ціна: 605 тис. грн за однокімнатну квартиру

Є малогабаритні по метражу пропозиції в ЖК «Караваєві Дачі» від компанії «Онікс-Білд». Тут площа найменшої смарт-квартири 28 кв. м. Вартість квадратного метра в новобудові в сегменті однокімнатних квартир становить 18 900–22 000 гривень. Квартири передають інвестору з чорновою обробкою.

ЖК Караваєві Дачі

Комплекс буде складатися з одного чотирьохсекційного будинку висотою 25 поверхів. Зводять будинок за монолітно-каркасною технологією. Для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою і обштукатурять. Передбачено підземний паркінг. Опалення в ЖК буде автономним. Перші поверхи ЖК будуть відведені під об’єкти внутрішньої інфраструктури, офіси, торгові приміщення тощо.

Також в даному комплексі можна купити двокімнатні та трикімнатні квартири за ціною від 18 100 до 20 500 гривень за кв. м.

Перші дві секції ЖК повинні ввести в експлуатацію в 1 кварталі 2020 року.

ЖК Сучасний квартал

Адреса: Солом’янський район, просп. Космонавта Комарова, 9б
Ціна: 538 тис. грн за однокімнатну квартиру

Потрапив в нашу добірку ЖК «Сучасний квартал». Найменша за площею пропозиція в сегменті смарт-квартир в даному комплексі — 29 кв. м. Вартість — 17 500–21 500 гривень за кв. м.

ЖК Сучасний квартал

Комплекс буде складатися з чотирьох будинків висотою 16 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою і обштукатурять. Будинки будуть опалюватися автономно. На перших поверхах ЖК розмістяться комерційні площі, також тут обіцяють відкрити власний дитячий садок. У новобудові обіцяють облаштувати зону для відпочинку, побудувати футбольне поле.

Крім однокімнатних, в комплексі доступні до інвестування дво- і трикімнатні квартири. Їх продають за ціною від 17 500 до 20 000 грн/кв. м.

Будівництво ведуть в кілька черг, першу чергу повинні ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2020 року.

ЖК Orange City

Адреса: Голосіївський район, Лисогірський проїзд, 26а
Ціна: 558 тис. грн за однокімнатну квартиру

Передбачили варіанти компактних одиничок в ЖК Orange City від компанії GEOS. У будинку пропонують планування площею від 29 кв. м. Вартість квадратного метра 17 000–19 000 гривень. Квартири здаються з чорновою обробкою.

Комплекс буде складатися з 8 будинків висотою 26 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення в будинку буде автономним. Територію обіцяють зробити закритою від авто.

ЖК Orange City

Проектом передбачено будівництво школи, двох садочків. Для активного відпочинку і спорту прокладуть велосипедну і бігову доріжки, облаштують скейт-парк для катання на роликах, BMX-велосипедах і скейт-бордах. Зони тихого і спокійного відпочинку відокремлять від спортивних майданчиків алеєю для прогулянок довжиною понад 850 метрів.

У будинку продають також двокімнатні квартири вартістю 15 600–17 300 гривень за кв. м.

Перший будинок повинні здати в експлуатацію в 2 кварталі 2020 року.

Для тих, хто націлений заїхати якомога швидше, отримати відразу право власності і почати робити ремонт, варто придивитися до комплексів, які вже введено в експлуатацію, або …

Знайти в Києві новобудови з квадратним метром до 20 000 грн — завдання непросте, але реальне. Будьте уважні, на популярних сайтах з пошуку первинної нерухомості …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023