Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Де купити смарт-квартиру в Києві на Лівому березі

04.02.2020

Марина Рогальська

Смарт-квартира — найбільш доступний до інвестування варіант нерухомості. Такий формат найчастіше обирає молодь або самотні люди більш зрілого віку, також є попит на смарт з боку охочих згодом здавати площі в оренду. Серед головних переваг маленьких квартир — невеликі витрати на обслуговування такого житла, починаючи від ремонту і закінчуючи комунальними платежами. 3m2 підібрав комплекси з квартирами невеликого метражу. Відзначимо, що за останні кілька років смарти значно підросли, і зовсім вже крихітних планувань стало набагато менше.

ЖК Wood Park

Адреса: Деснянський район, вул. Радистів, 24
Ціна: від 12 500 грн/кв. м

Очолює нашу добірку ЖК Wood Park від компанії «Парк». Тут пропонується смарт-квартира площею всього 19 кв. м, або планування трохи більше — площею 21,46 кв. м. Ціни на нерухомість лояльні і стартують від 12 500 гривень за кв. м. Найдешевша квартира обійдеться в 258 тисяч гривень. Забудовник пропонує квартири як без ремонту, так і з комплексним ремонтом за обраним покупцем дизайном.

Wood Park

Будують будинок в селищі Биківня, адміністративно він відноситься до Деснянського району столиці. У пішій доступності є школа, дитячий сад, поліклініка, невеликі магазинчики. Для більш глобального шопінгу доведеться проїхатися кілька зупинок на громадському транспорті.

ЖК представляє собою триповерховий будинок клубного формату. Будують будинок з газоблоків, фасади утеплять мінеральною ватою. Будинок обіцяють підключити до центральних міських комунікацій, лише опалення буде індивідуальним.

Тут продають також дво- і трикімнатні квартири за ціною 12 500–13 500 гривень за квадратний метр.

Заявлений термін введення ЖК в експлуатацію 2 квартал 2020 року.

ЖК Дніпровський

Адреса: Деснянський район, вул. Гродненська, 14
Ціна: від 21 000 грн/кв. м

Є компактні пропозиції по метражу в ЖК «Дніпровський» від компанії KSM-GROUP. Тут найменша смарт-квартира площею 28 кв. м. Вартість квадратного метра в новобудові в сегменті однокімнатних квартир становить 21 000–23 500 гривень. Купити квартиру в житловому комплексі можна за 631 тисячу гривень.

ЖК Дніпровський

У пішій доступності розташований Дарницький ринок, супермаркети, відділення банків, аптеки, дитячі садки, школи та поліклініки. На перших поверхах ЖК розмістять комерційні площі, де будуть працювати магазини, кафе, салони краси та ін.

Комплекс буде складатися з одного будинку висотою 26 поверхів. Будують будинок за монолітно-каркасною технологією. Для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою і обштукатурять. Передбачено підземний паркінг. Опалення в ЖК буде автономним.

Також в даному комплексі продають двокімнатні та дворівневі квартири по ціні від 21 000 до 24 000 гривен за кв. м.

ЖК повинні ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2020 року.

ЖК Метрополія Дарниця

Адреса: Дарницький район, вул. Сормівська, 3
Ціна: від 18500 грн/кв. м

У житловому комплексі комфорт-класу «Метрополія Дарниця» від компанії «Контакт-Інвест» продають квартири невеликої площі, найменше із запропонованих планувань площею 29 кв. м. Вартість квадратного метра одиничок в розглянутому ЖК 19 500–20 500 гривень. Мінімальна вартість квартири 601 тисяча гривень.

ЖК Метрополія Дарниця

Неподалік від новобудови є дитячий сад, амбулаторія, продуктові магазини. На першому поверсі ЖК обладнають спортивний зал з тренажерами.

Комплекс складається з двох 21-поверхівок. Будують будинки за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок, фасади утеплять мінеральною ватою і обштукатурять. Передбачено підземний паркінг. Опалюватися ЖК буде централізовано.

Є в продажу в ЖК також дво- і трикімнатні квартири, вартістю від 18 500 до 19 000 гривень за квадратний метр.

Обидва будинки комплексу повинні здати в експлуатацію в 1 кварталі 2021 року.

ЖК Corner

Адреса: Деснянський район, вул. Пожарського, 16б
Ціна: від 18 000 грн/кв. м

Є варіанти компактних одиничок в клубному будинку Corner від компанії RK Development. У будинку пропонують планування площею від 30 кв. м. Вартість квадратного метра 18 000 гривень, однокімнатна квартира в даному ЖК обійдеться мінімум в 540 тисяч гривень.

ЖК Corner

Поблизу с ЖК розташована школа, дитячі садки, аптеки і відділення банків. В радіусі кілометра знаходиться торгово-розважальний центр, супермаркети, медичні установи, кафе, кінотеатр і пошта.

Клубний будинок буде представляти собою трисекційний будинок висотою 3–5 поверхів. Будують будинок за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення в будинку буде індивідуальним. Територію обіцяють зробити закритою від авто і сторонніх.

У будинку також можна купити двокімнатні квартири вартістю 18 000 гривень за кв. м.

Здати будинок в експлуатацію обіцяють в 1 кварталі 2020 року.

ЖК Olympic Park

Адреса: Дарницький район, Харківське шосе, 210
Ціна: від 18 500 грн/кв. м

Потрапив в нашу добірку ЖК Оlympic Park від компанії Status Group. Квартиру площею 31 кв. м можна придбати за 753 тисячі гривень. Квадратний метр однокімнатних планувань тут коштує 18 500–24 000 гривень.

Поруч з комплексом є магазини різного профілю, медичні установи, дитячі сади, інститут, школи і ринок. В основі ЖК лежить концепція «місто в місті». У новобудові обіцяють відкрити у вбудовано-прибудованих приміщеннях торгово-офісний центр, дитячий сад і школу, супермаркет, аптеки, кафе, банки та інші соціальні об’єкти.

ЖК Olympic Park

Згідно з проектною документацією, комплекс складатиметься з трьох будинків висотою 28 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою і обштукатурять. Будинки будуть опалюватися автономно, передбачений підземний паркінг.

Крім однокімнатних, в комплексі доступні до інвестування дво-, трикімнатні квартири, а також дворівневі планування. Їх продають за ціною від 18 500 до 23 000 грн/кв. м.

Будівництво ведуть в кілька черг, найближчу повинні ввести в експлуатацію в 2 кварталі 2020 року.

Особливо уважно ставляться до вибору житла для покупки сім'ї, у яких є діти. Такі інвестори цінують комфорт, екологічність, безпеку, звертають увагу на розвинену соціальну, ігрову, …

Споглядати з вікон зелені парки і сквери, пам'ятники та інші впізнавані пам'ятки міста, унікальні архітектурні споруди, берегову лінію і річку Дніпро, навіть урбаністичні види транспортних …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023