Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Де можна купити багаторівневу квартиру: 5 ЖК Києва

10.06.2021

Марина Рогальська

Квартира у два поверхи — простора, нестандартна, зручна для зонування, часто в таких плануваннях передбачені тераси. Такий варіант буде зручний як для великої родини, адже для кожного можна буде обладнати свій простір, так і для тих, хто любить простір і масштабність. 3m2 підібрав житлові комплекси, де продають багаторівневі планування.

ЖК Новий Автограф

Адреса: Дніпровський район, вул. Генерала Жмаченка, 2
Ціна: від 30 900 грн/кв. м

Дворівневі квартири продають в ЖК «Новий Автограф» від забудовника DIM. В такому форматі представлені трикімнатні й п’ятикімнатні планування, площа пропонованого багаторівневого житла від 97 до 169 кв. м. У квартирах є кілька санвузлів, гардеробні кімнати, є варіанти з просторими терасами. У комплексі також можна купити однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні й п’ятикімнатні квартири за ціною 30 900–46 750 грн/кв. м.

ЖК «Новий Автограф»

У комплексі буде два будинки c секціями різної поверховості — висотою 18, 22 і 26 поверхів.

Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни будуть з цегли, фасади утеплюють мінеральною ватою. Опалюватися квартири будуть індивідуально. Для автомобілів є підземний паркінг і гостьова стоянка. У будинках передбачені спеціальні комори, де жителі зможуть зберігати речі, якими зараз не користуються. На перших поверхах будуть працювати магазини, салони краси, відділення банків тощо. Територію впорядкують і озеленять, обладнають місця для відпочинку, встановлять дитячі і спортивні майданчики. ЖК закриють від авто і сторонніх, комплекс буде цілодобово охоронятися встановлять відеоспостереження.

Будинки будуть готові до заселення в четвертому кварталі 2021 року.

ЖК FJORD

Адреса: Печерський район, Військовий проїзд, 8
Ціна: від 32 750 грн/кв. м

Є можливість інвестувати в багаторівневе житло в ЖК FJORD від девелопера ENSO. У комплексі продають просторі багаторівневі планування дво- і трикімнатних квартир площею від 107 до 167 кв. м. У квартирах панорамні вікна, передбачені гардеробні кімнати, кілька санвузлів. Також в комплексі можна купити одно-, дво- і трикімнатні однорівневі квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 32 750 до 56 650 грн.

ЖК FJORD
ЖК FJORD

Житловий комплекс представлений одним будинком на 9 секцій, секції будуть різнорівневими висотою від 4 до 30 поверхів. Будують будинки за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено трирівневий підземний паркінг. На перших поверхах відкриють магазини, кафе і ресторани, салони краси та інші інфраструктурні об’єкти. У комплексі буде відкрито дитячий садок. Територію озеленять, у дворі встановлять скульптурну композицію, створять світлову кінетичну арт-стіну. Для резидентів впорядкують 10 функціональних громадських терас. Комплекс буде цілодобово охоронятися, його закриють від авто і сторонніх, встановлять відеоспостереження.

Першу чергу добудують до 4 кварталу 2022 року.

ЖК SKY AVENUE

Адреса: Солом’янський район, вул. Народного Ополчення, 3
Ціна: від 27 600 грн/кв. м

Купити багаторівневі квартири можна в ЖК SKY AVENUE від девелопера «Інтергал-Буд». На вибір безліч дво- і трикімнатних планувань площею від 79 до 140 кв. м. Пропоноване житло укомплектовано декількома санвузлами, гардеробними, є варіанти з просторими терасами. Також в комплексі можна купити 1-, 2- і 3-кімнатні квартири. Продають житло за ціною від 27 600 до 46 100 грн/кв. м.

ЖК SKY AVENUE
ЖК SKY AVENUE

Житловий комлекс складається з 6-ти будинків висотою 16 поверхів. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з керамоблока, фасади утеплюють мінеральною ватою. Для зберігання автомобілів передбачені наземний і підземний паркінги. На перших поверхах запроєктовані площі з окремими входами під магазини, салони краси, кафе, офіси, відділення банків тощо. Працюватиме супермаркет. Для дітей відкриють дитячий садок з початковою школою.

У ЖК буде реалізована концепція «двір без машин». Двір буде з ландшафтним дизайном, облаштованими зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками. Через всю територію комплексу буде проходити центральне авеню з зеленими деревами, газонами і велосипедними доріжками.

Першу чергу комплексу, що включає дві секції будинку №1, повинні здати в експлуатацію у 3 кварталі 2021 року.

ЖК NORDICA RESIDENCE

Адреса: Печерський район, Залізничне шосе, 45а
Ціна: від 46 700 грн/кв. м

Придбати дворівневе житло можна в ЖК Nordica Residence від компанії РІЕЛ. Квартири у два поверхи представлені двох-, трьох-, чотирьи- п’ятикімнатними плануваннями. Є варіанти з терасами, житло укомплектоване кількома санвузлами, гардеробними кімнатами. У комплексі продають однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні та п’ятикімнатні планування. Вартість квадратного метра від 46 700 до 67 200 гривень.

ЖК Nordica Residence
ЖК Nordica Residence

Проєктом передбачено будівництво трьох будинків висотою 7, 9 і 26 поверхів. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни зведуть з керамоблока, фасади утеплять мінеральною ватою. У комплексі буде підземний паркінг. На перших поверхах відкриють магазини, салони краси, кафе та інші корисні заклади Для дітей відкриють приватний дитсадок. Для відпочинку резидентів оформлять лаунж-зону.

Перший будинок буде готовий до заселення в1 кварталі 2023 року.

ЖК Паркове місто

Адреса: Подільський район, вул. Вишгородська, 45
Ціна: від 28 600 грн/кв. м

Став учасником нашого огляду ЖК «Паркове місто» від компанії UDP. У комплексі є двоповерхові квартири дво- і трикімнатних планувань. Метраж пропонованого житла від 86 кв. м у двушці, і 97–110 кв. м в трикімнатці. У квартирах є гардеробні, кілька санвузлів. Також у продажу є однорівневе житло одно- двох-і трикімнатних планувань за ціною від 28 600 до 36 200 грн/кв. м.

ЖК «Паркове місто»
ЖК «Паркове місто»

У комплексі буде 27 будинків висотою 4-5, 12-13, 15, 25-26 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою. Будинки опалюються централізовано. Автомобілі можна зберігати в підземному паркінгу. На першому поверсі розташовані комерційні площі, тут працюють магазини, різні студії, та ін. корисні сервіси. На території комплексу є парк з озерами і декоративним струмком, встановлені дитячі майданчики, є воркаут-зони з тренажерами, тенісний корт, є де пограти в волейбол, міні-футбол і баскетбол.

Сьому чергу повинні добудувати до 4 кварталу 2021 року.

Дарницький — найбільший за площею район Києва, розташований на Лівому березі, його продовжують активно забудовувати новими комплексами. Середня вартість кв. м у новобудовах Дарницького району …

Деснянський район — одна з лівобережних агломерацій Києва. Спальний район з повноцінною добре розвиненою соціальною інфраструктурою, рекреаційними зонами привертає інвесторів в житлову нерухомість. Ті, хто …

Статьи по теме
Рейтинги
Підземні паркінги: 4 ЖК Києва

Забудовники відзначають, що через війну зріс попит на підземні паркінги. Під час ракетних атак ці споруди подвійного призначення можна використовувати…

09 / 06 / 2023

Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023