Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Девелопери з комплексним відділом продажу

09.12.2021

Марина Рогальська

Для тих, хто бажає при покупці нерухомості вивчити максимальну кількість житлових комплексів і вибрати для інвестування найцікавіші варіанти, при цьому, не витрачаючи час на відвідування кількох відділів продажів, столичні девелопери відкривають комплексні відділи продажів або клієнт-простори. При централізованому підході клієнта зорієнтують за всіма проєктами, уточнять нюанси угоди, підберуть найбільш виграшний варіант у будь-якому з ЖК, що сподобалися. 3m2 підібрав деякі столичні девелоперські компанії із комплексним відділом продажу.

ENSO

Девелопер ENSO подбав про клієнт-сервіс для своїх покупців. Інвестори мають можливість отримати інформацію про всі проєкти житлової нерухомості компанії в ексклюзивному клієнт-просторі ENSO. Наразі у компанії в реалізації чотири проєкти: ЖК Fjord, ЖК Diadans, Перша та Друга колекції житлового кварталу Poetica. У клієнт-просторі ENSO працює нотаріус, є банківська каса, так що можна одразу нотаріально засвідчити угоду та сплатити. Для зручності клієнтів працює дитяча кімната.

Клієнт-простір ENSO знаходиться за адресою вул. Мечникова 2, в БЦ «Парус», розташування зручне як з точки зору транспортної доступності, так і навколишньої інфраструктури. Передбачені паркомісця для клієнтів компанії.

ЖК FJORD — комплекс бізнес-класу будують у Печерському районі столиці, за адресою Військовий проїзд, 8. У продажу є одно-, дво- та трикімнатні квартири, а також у наявності дворівневі варіанти. Вартість квадратного метра від 39 050 до 69 700 гривень. Комплекс буде представлений дев’ятьма секціями з будинками змінної поверховості від 4 до 30 поверхів. Будують будинки за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою.

ЖК DIADANS — комплекс бізнес-класу будують у Печерському районі, за адресою Євгена Коновальця, 19. У продажу є одно-, дво-, три-, чотири та п’ятикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 56 400 до 100 400 гривень за квадратний метр. Проєктом передбачено будівництво 2 будинків заввишки 31 поверх. Будують будинки за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамічну цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. Комплекс отримав міжнародний сертифікат BREEAM, британський метод оцінки енергоефективності будівель за принципом зеленої сертифікації.

POETICA — житловий квартал бізнес-класу будують у Шевченківському районі, за адресою Дегтярівська, 25. До інвестування доступні одно-, дво-, три-, чотири- та п’ятикімнатні квартири. Вартість квадратного метра стартує від 27 750 гривень за і сягає 56 950 грн. У комплексі буде 9 будинків заввишки до 28 поверхів. Будуються будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою.

ГРУПА КОМПАНІЙ DIM

У центральному відділі продажів групи компаній DIM можна отримати інформацію щодо всіх житлових комплексів девелопера, які будують у столиці та Київській області. Офіс розташований у центрі Києва на вулиці Великій Васильківській, 1-3/2 у бізнес-центрі «Арена Сіті». Отримати консультацію, та придбати квартиру можна у БФК бізнес-класу Olegivskiy, ЖК Lucky Land, ЖК A136 Highlight Tower, ЖК «Метрополіс», ЖК Park Lake City. Загалом у портфелі девелопера – 10 житлових комплексів.

БФК Olegivskiy — комплекс бізнес-класу будують у Шевченківському районі, за адресою вул. Олегівська, 36. До інвестування доступні одно-, дво- та трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 56 150–81 750 гривень. В рамках комплексу буде збудовано будинок клубного формату на 5-8 поверхів. Будують будинок за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою.

ЖК Lucky Land — комплекс комфорт-класу будують у Святошинському районі, за адресою вул. Берковецька, 6. У продажу є одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири Ціни за квадратний метр стартують від 35 200 та сягають 48 000 гривень. У ЖК увійдуть 23 будинки висотою від 8 до 26 поверхів. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни виконані з бетонних перегородок та керамоблоку з утепленням фасаду мінеральною ватою.

ЖК A136 Highlight Tower — комплекс бізнес-класу зводиться у Голосіївському районі. Комплекс будують за адресою вул. Антоновича, 136-138. У новобудові можна купити одно-, дво- та трикімнатні квартири. Ціни за квадратний метр варіюються від 66 250 до 85 250 гривень. У комплексі буде один будинок заввишки 33 поверхи. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять із цегли, фасади утеплять мінеральною ватою.

ЖК «Метрополіс» — комплекс комфорт-класу будують у Голосіївському районі, за адресою вул. Академіка Заболотного, 1. У продажу є одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири. Ціни за квадратний метр стартують від 39 250 і сягають 62 200 гривень. В рамках комплексу збудують 4 будинки висотою 10-34 поверхи. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою.

ЖК «Новий Автограф» — комплекс комфорт-класу у Дніпровському районі, за адресою вул. Генерала Жмаченка, 26. У новобудові можна купити одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири. Ціни за квадратний метр стартують від 41 100 і доходять до 51 800 гривень. У ЖК два будинки висотою 22-26 поверхів. Зведено будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використано цеглу, фасади утеплені мінеральною ватою.

ЖК Park Lake City — комплекс бізнес-класу зводять у Київській області, Обухівському районі, с Підгірці. Комплекс складається з трьох кварталів: Park Lake City Vita, Park Lake City Terra та Park Lake City Aqua. Тут можна придбати одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири з терасами та таунхауси. Ціни відрізняються в залежності від кварталу. Проєктом передбачено: по 14 чотириповерхових будинків у кварталах VITA та AQUA, 100 таунхаусів у кварталі Terra. Зводять будинки за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою.

Інтергал-Буд

Компанія «Інтергал-Буд» запрошує інвесторів відвідати центральний відділ продажу, що працює у Печерському районі, за адресою вул. Московська, 8б. В офісі нададуть детальну інформацію про купівлю квартир, паркомісць, комор у будь-якому з комплексів компанії. У портфель київських об’єктів компанії входять 25 житлових комплексів, серед яких БФК Intergal City, ЖК City Hub, ЖК «Причал 8», ЖК «Голосіївський», ЖК «Лук’янівський каскад», ЖК «Академ-Квартал», ЖК «Теремки» та ін.

БФК Intergal City — комплекс преміум-класу зводять у Печерському районі, за адресою Старонаводницька, 16б. Тут продають одно, дво-, три- та чотирикімнатні апартаменти та квартири з вартістю квадратного метра від 76 350 до 240 000 гривень. У БФК, крім житлової складової, будуть бізнес- та торговельні центри з галереєю бутиків, SPA-центр з басейном, фітнес-центр, конференц-хол та кінотеатр. У комплексі зводять п’ять веж заввишки 10-25 поверхів. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією із заповненням стін керамічними блоками та цеглою, фасади утеплюють мінеральною ватою.

ЖК «Лук’янівський каскад» — комплекс бізнес-класу будують у Шевченківському районі, за адресою вул. Половецька, 4. У новобудові можна купити одно-, дво-, три-, п’яти-, шести- та семикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 38 850 до 48 800 гривень. ЖК являє собою трисекційний будинок змінної поверховості заввишки 14-16-21 поверх. Будують будинок за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамічний блок. Фасади утеплять мінеральною ватою.

ЖК City Hub — комплекс бізнес-класу розташований у Солом’янському районі, за адресою: вул. Кудряшова, 8–10. Тут можна купити одно-, дво-, три-, чотири-, п’яти- та семикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 40 900 до 61 100 гривень. У комплексі збудують 2 будинки висотою 19–20 поверхів, об’єднаних загальним стилобатом. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамічну цеглу, утеплять мінеральною ватою.

ЖК «Причал 8» — комплекс комфорт-класу будують у Дарницькому районі, за адресою вул. Канальна, 8. У продажу є одно, дво- та трикімнатні квартири за ціною від 27 550 до 38 450 гривень за квадратний метр. Комплекс складатиметься з двох багатосекційних житлових будинків змінної поверховості, висотою 20, 22 та 24 поверхи. Будівлі зводять за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблоки, фасади утеплюють мінеральною ватою.

ЖК «Голосіївський» — комплекс бізнес-класу будують у Голосіївському районі, за адресою вул. Васильківська, 37. До продажу доступні одно-, дво-, три-, чотири- та шестикімнатні квартири. Вартість квадратного метра від 48 000 до 62 700 грн/кв. м. У комплекс увійде два будинки заввишки 25 поверхів. Для будівництва використовують монолітно-каркасну технологію. Стіни викладуть з керамоблоку та утеплять мінеральною ватою.

ЖК «Академ-Квартал» — комплекс комфорт-класу розташований у Святошинському районі за адресою пров. Приладний, 10. Тут доступні для інвестування одно, дво- та трикімнатні квартири за ціною від 33 250 до 45 550 гривень за квадратний метр. У комплекс увійде 9 будинків різної висотності — 16, 18, 22, 24 поверхів. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією із заповненням стін керамоблоком, фасади утеплять мінеральною ватою.

bUd development

Девелопер bUd development пропонує отримати інформацію за своїми житловими комплексами в центральному відділі продажів, який знаходиться за адресою вул. Болсунівська, 6. Тут можна придбати нерухомість у ЖК Symbol, ЖК SALUT, ЖК OASIS, ЖК АРСЕНАЛ House. Загалом у портфелі девелопера — 13 житлових комплексів.

ЖК АРСЕНАЛ House — комплекс бізнес-класу будують у Печерському районі, за адресою Московська, 7. Тут можна купити однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Ціна квадратного метра складає 100 000–136 150 грн. Складатиметься з одного будинку на три секції, висотою 7, 13 та 16 поверхів. Будують за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою.

ЖК Oasis — комплекс комфорт-класу будують у Подільському районі, за адресою вул. Електриків, 28. У ЖК продають одно-, дво-, три- та чотирикімнатні квартири, за ціною від 34 150 до 61 550 грн/кв. м. Комплекс складатиметься з одного двосекційного будинку заввишки 32 поверхи. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією із зовнішніми та внутрішніми стінами з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою.

ЖК Symbol — комплекс комфорт-класу, будують у Шевченківському районі, за адресою вул. Багоутівська, 16. У ЖК продають однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Квадратний метр коштує від 28 700 до 51 950 грн. ЖК включає один будинок заввишки 24 поверхи. Зводять будинок за монолітно-каркасною технологією, стіни викладуть із цегли, фасади утеплять мінеральною ватою.

ЖК SALUT — комплекс бізнес-класу будують у Печерському районі, за адресою бул. Дружби Народів, 2. У продажу є одно-, дво-, трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — від 32 700 до 63 900 гривень. У комплексі передбачено будівництво двох будинків змінної висотності — 5, 10, 12, 23, 30, 33 поверхи. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією, стіни виконують із цегли, утеплювач — мінеральна вата.

Зимові свята — час веселощів, приємних зустрічей, подарунків та розваг. Люблять їх як малюки, так і дорослі. У столиці до різдвяних та новорічних свят завжди …

За програмою пільгової іпотеки в Україні підписано 1185 кредитних договорів на 1,034 млрд грн, на первинний ринок припадає 24,59% від загальної суми. За умовами програми в кредит …

Статьи по теме
Рейтинги
Підземні паркінги: 4 ЖК Києва

Забудовники відзначають, що через війну зріс попит на підземні паркінги. Під час ракетних атак ці споруди подвійного призначення можна використовувати…

09 / 06 / 2023

Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023