Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Дрони-охоронці і не тільки. Огляд високотехнологічних ЖК Києва

03.10.2019

Невідомий автор

Дактилоскопічна система пропуску, дрони, які патрулюють територію, розумні сміттєпроводи — складно переоцінити вплив сучасних технологій на ринок житла. Ми зібрали найбільш інноваційні ЖК столиці.

ЖК Einstein Concept House

Адреса: Шевченківський район, вул. Златоустівська, 24а
Ціна: 52 250 грн/кв. м

Якщо ви хочете за допомогою смартфона контролювати кожен аспект комфорту і безпеки в будинку, вам варто придивитися до ЖК Einstein Concept House.

Це перший в Україні багатоквартирний будинок з комплексною системою безпеки від Ajax Systems. У кожній квартирі встановлюються датчики відкриття дверей і датчики руху. Системи Ajax не бояться відключення електрики і глушіння. Вони завжди на зв'язку з пультом моніторингу Ajax PRO Desktop, за яким цілодобово чергує оператор внутрішньої охоронної служби ЖК. Якщо, незважаючи на всі заходи безпеки, в квартиру проникнуть злодії, Ajax відразу надішле тривогу на смартфони жителів і на пульт. Протягом 30 секунд ліфти і виходи з поверху блокуються, і зловмисникам доведеться мати справу з охоронцями комплексу і поліцією.

У будинку встановлена централізована протипожежна система. На свій розсуд жителі можуть посилити її датчиками Ajax FireProtect Plus, що реагують на дим, підвищення температури і чадний газ. Кожна квартира комплектується датчиками протікання води. В розетки всіх квартир Einstein Concept House встановлюється спеціальне «розумне» реле, що дозволяє дистанційно включати і виключати живлення через додаток і контролювати споживання енергії. Реле також захищає техніку від перевантаження, а розетку — від перегріву і загоряння.

Обслуговуванням ЖК Einstein Concept House займається керуюча компанія ATMOSFERA. Комунікувати з нею, а також замовляти послуги мешканці можуть через мобільний додаток SFERA. В додаток також інтегровані камери відеоспостереження: в режимі реального часу власник квартири може спостерігати за прибудинковою територією, холом і місцями загального користування свого поверху. У будинку встановлена система контролю доступу, що дозволяє потрапити в будинок по відбитку пальця або магнітній картці.

ЖК Einstein Concept House — це новобудова бізнес-класу, розташована в Шевченківському районі столиці, за адресою вул. Златоустівська, 24а. Будинок введений в експлуатацію, у продажу залишилася остання квартира. Ціна квадратного метра — 52 250 грн.

ЖК Tetris Hall

Адреса: Печерський район, вул. Ділова (Димитрова) / вул. Анрі Барбюса, 1/2
Ціна: від 67 300грн/кв. м

Управляти електрикою, опаленням, вентиляцією, освітленням, звуковою та відеосистемою, відеоспостереженням, а також системою безпеки можна за допомогою свого смартфона в житловому комплексі ЖК Tetris Hall. В пару кліків можна викликати ліфт, подивитися, хто прийшов, відкрити їм двері.

У житловому комплексі працює консьєрж-сервіс в режимі 24/7, вхід в будинок здійснюється за електронними картками, а професійна охорона патрулює територію. У паркінгу встановлені ворота з шлагбаумом і автоматичним зчитуванням номерів.

Житловий комплекс еліт-класу розташований в Печерському районі столиці за адресою вул. Ділова (Димитрова)/вул. Анрі Барбюса, 1/2. Два будинки по 24-25 поверхів кожен.

Всього 138 квартир, підземний трирівневий паркінг, місця для зберігання велосипедів і келлер.

У ЖК продають однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні та п'ятикімнатні квартири за ціною 67 300–99 450 грн/кв. м. Є апартаменти, дворівневі пентхауси.

ЖК Obolon Residences

Адреса: Оболонський район, просп. Оболонський, 26
Ціна: від 48 600 грн/кв. м

Централізована система «розумний дім», яка відповідає за всю технічну інфраструктуру житлового комплексу, є в проекті ЖК Obolon Residences. Власник квартири автоматично реєструється в загальній системі і підключається до загальнобудинкових функцій за допомогою спеціального додатку в телефоні. У телефоні у мешканців цілодобовий доступ до IP-домофону з можливістю переадресації відеодзвінків, лічильників, консьєрж-сервісу і сервісної компанії, а також веб-камерам в зоні лобі, дитячого майданчика, дитячої кімнати і лаунж-зони.

Потрапити на територію комплексу можна за допомогою електронних перепусток, всього в ЖК встановлено 80 пристроїв пропуску та 400 відеокамер.

Система моніторингу та спеціальні датчики стежать за інженерними системами будинку.

У будинку сучасний сміттєпровід на фотоелементах з системою автоматичної промивки, система протипожежної безпеки з функцією раннього виявлення та оповіщення жителів, а також подачею сигналу на пульт міської пожежної охорони.

ЖК Obolon Residences — це комплекс еліт-класу в Оболонському районі столиці за адресою просп. Оболонський, 26. Тут три секції по 24-26 поверхів кожен. Всього 433 квартири і 251 паркувальне місце в підземному паркінгу з ліфтом.

Ціна квадратного метра — 48 600–83 000 грн. Є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні та дворівневі планувальні рішення.

ЖК UNIT.Home

Адреса: Шевченківський район, вул. Сім'ї Хохлових, 8
Ціна: від 33 650грн/кв. м

По-справжньому інноваційним може стати проект ЖК UNIT.Home, де буде BMS — сучасна автоматизована система управління і моніторингу станом інженерного обладнання, SMART Lightening — інтелектуальна система управління освітленням на території комплексу. На ліхтарях будуть інформаційне табло, смарт-навігація, Wi-Fi, кнопка швидкого реагування, камери відеоспостереження. Також в  ЖК буде інтегрована система SMART Home — це автоматизовані системи обліку всіх ресурсів. Безпеку в комплексі забезпечить не тільки система відеоспостереження, професійна служба охорони, а й патрульний дрон. Він буде літати над територією комплексу і фіксувати стан інфраструктури, а також різні ситуації, коли потрібна реакція охорони. Тривожна кнопка — ще одна можливість миттєво повідомити про інцидент і попросити про допомогу. Систему інтернету на території ЖК обіцяють захистити від кібератак.

ЖК UNIT.Home — це житлова частина великого проекту, в якому буде житлова, офісна, торгова складова, школа і готель. Все разом — це інноваційний парк, перший подібний формат для України.

Тут буде 9 будинків різної поверховості — 5-9, 16, 20, 24-25. Є однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні квартири. Ціна квадрата — 33 650–40 400 грн.

 

 

Консьєрж-сервіс допомагає жителям комплексу вирішити безліч питань і не сушити голову над тим, де замовити кращого сантехніка, хто доставить квіти для тещі, в якій кондитерській …

Дворівнева квартира — чудова альтернатива приватному будинку. Навіть, при порівняно невеликій квадратурі як для дворівневого помешкання — до 100 кв. м — можна виділити приватні …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023