Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Двір без машин: 5 новобудов Києва

18.08.2020

Марина Рогальська

Безпечний двір, де можуть спокійно гуляти, займатися спортом і просто спілкуватися мешканці, відсутність загазованості, акустичний комфорт без шуму моторів і клаксонів — все це незаперечні переваги новобудов, де реалізована концепція «двір без машин». 3m2 зробив добірку таких житлових комплексів.

ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ POETICA

Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25а
Ціна: від 29 300грн/кв. м

Буде закритий доступ для приватних автомобілів на внутрішню територію житлового кварталу POETICA. Проїзд передбачений тільки для машин комунального транспорту або спецслужб. На стилобаті будуть обладнані зони відпочинку, дитячі і спортивні майданчики.

Перша колекція квартир кварталу POETICA складається з чотирьох будинків по 26 поверхів кожен. Друга колекція представлена 4-ма будинками з висотністю 20-24 поверхи. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати. Будинки оснащені навісними вентильованими фасадами з захисним екраном з керамогранітних плитки. Передбачено підземний паркінг. У стилобатній частини комплексу розташовані комерційні площі, де розмістяться супермаркет, спортивний зал, дитячий центр, салони краси, кафе і ресторани, аптеки і медичні кабінети та інші корисні сервіси.

Комплекс будує девелопер ENSO.

У першій і другій колекції житлового кварталу Poetica продають одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири, а також дворівневі планування. Вартість квадратного метра в житловому кварталі Poetica варіюється від 29 300 до 52 850 грн.

Заявлений термін введення в експлуатацію будинків Першої колекції:

будинки 3 і 4 — четвертий квартал 2020 року;

будинки 1 і 2 — четвертий квартал 2021 року.

У другій колекції запланований термін введення в експлуатацію будинку 1 — четвертий квартал 2022.

ЖИТЛОВИЙ РАЙОН RYBALSKY

Адреса: Подільський район, Набережно-Рибальська дорога, 3, 9
Ціна: від 36 100 грн/кв. м

У житловому районі Rybalsky кожен будинок буде представляти собою окремий квартал з закритим від сторонніх і автомобілів просторим внутрішнім двором.

Район зводять за принципом суперкварталів. Він буде складатися з 9 будинків висотою 9-10 поверхів. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовують керамічну цеглу, фасади утеплюють мінеральною ватою. Під усією територією дворів розміщуються підземні паркінги. Комерційні площі під магазини, бутіки, кафе та ін. будуть розташовані на першому поверсі з зовнішньої сторони будівель.

На території району буде облаштовано публічний простір — пішохідний бульвар і набережна каналу протяжністю 330 метрів з можливістю доступу до води. Також буде побудований власний освітній кластер Rybalsky Family Port, що включає дитячий садок, школу, розвиваючі секції, коворкінг і кафе для дітей і батьків.

Проект розвивають компанії SAGA Development і Perfect Group.

До інвестування доступні 1- та 2-кімнатні квартири, а також дворівневі варіанти. Вартість квадратного метра — від 36 100 до 51 000 гривен.

Комплекс будують в кілька черг, два будинки вже ввели в експлуатацію, здача третього запланована на 4 квартал 2020 року.

ЖК SKY AVENUE

Адреса: Солом’янський район, вул. Народного Ополчення, 3
Ціна: від 24 300 грн/кв. м

Важливою інфраструктурною фішкою ЖК SKY AVENUE від девелопера «Інтергал-Буд» є концепція «двір без машин». Будинки комплексу, який динамічно будується на Солом’янці і обіцяє стати справжнім сучасним оазисом району, створюють закритий простір з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками. Через всю територію комплексу буде проходити ефектне центральне авеню з зеленими деревами, газонами і велосипедними доріжками.

Комплекс складається з 6 будинків по 16 поверхів. Технологія будівництва — монолітно-каркасна, стіни з керамоблока, фасади утеплять мінеральною ватою. У ЖК класу комфорт + буде гостьовий, наземний і підземний паркінг. У комерційних приміщеннях відкриються магазини, кафе, ресторани та інші сервіси. На території буде власний дошкільний центр. Відкриють тут і повноцінний супермаркет.

У комплексі можна купити 1-, 2- і 3-кімнатні квартири, а також дворівневі планування. Квадратний метр коштує від 24 300 грн.

Перші дві секції будинку №1 повинні здати в 2 кварталі 2021 року.

ЖК OK’LAND

Адреса: Cоломенский район, просп. Повітрофлотський, 5
Ціна: від 22 100 грн/кв. м

Для додаткової безпеки та комфорту мешканців в житловому комплексі OK`LAND буде реалізована концепція «двір без машин». На великий озелененій території двору розташують 4 спортивні майданчики і 3 просторі дитячі ігрові зони.

У комплекс увійдуть 3 багатосекційних будинки висотою 12 і 24-26 поверхів. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни з газоблоку, фасади утеплюють за допомогою мінеральної вати. Передбачено підземний паркінг.

ЖК будує компанія РІЕЛ.

У комплексі можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири. Є у продажу і дворівневі планування. Вартість квадратного метра — від 22 100 до 27 050 гривень.

Найближчу чергу комплексу повинні здати в експлуатацію в 2 кварталі 2021 року.

ЖК DOCK32

Адреса: Оболонський район, просп. Степана Бандери, 32д
Ціна: від 21 200 грн/кв. м

У ЖК DOCK32 двір буде закритим від автомобілів. Тут будуть обладнані місця для відпочинку — організована відкрита тераса, обладнані дитячий майданчик і спортивна зона. Люди з обмеженими можливостями або мами з колясками зможуть піднятися на спеціальному ліфті.

Комплекс являє собою два будинки висотою 26 поверхів, об’єднаних загальним стилобатом. Будують ЖК за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамзитоблок, фасад утеплять мінеральною ватою. Опалення в будинку буде автомноним. Передбачено підземний дворівневий паркінг. У проекті, окрім житла, буде супермаркет і ресторан. Територія буде під відеоспостереженням.

Комплекс розвиває компанія «Ковальська Нерухомість».

До продажу доступні однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні планування, а також дворівневі варіанти за ціною 21 200–31 350 грн/кв. м.

Заявлена дата введення — 4 кв. 2021 року.

Статьи по теме
Новини
На місці незаконних недобудов на Вільшанській, 2-6 облаштують сквер

Новини компаній В компанії SAGA Development повідомили, що в рамках робіт з благоустрою вулиці Вільшанської вже розширено проїзд та знесено…

25 / 09 / 2020

Новини
Нові ЖК та котеджні містечка у передмісті Києва

Ми зібрали для вас інформацію про нові ЖК та котеджні містечка, а також старти продажів в них, які відбулися протягом…

25 / 09 / 2020

Новини
Кияни можуть виправляти помилки в містобудівному кадастрі

Помилки у містобудівному кадастрі Києва можуть виправляти самі кияни. Про це на своїй сторінці в Facebоok повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник…

25 / 09 / 2020

Планування
Як прикрасити обідній стіл

Стіл — центральний елемент кухні або їдальні. Тут ми збираємося всією сім’єю за смачним обідом, вчимо уроки або робимо поробки…

25 / 09 / 2020