Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

10.05.2023

Ірина Гуц

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають про комфортний дитячий садочок біля будинку. Зважаючи на запити покупців, забудовники закладають в проєкт комерційні приміщення під розміщення дитячих садків — це можуть бути як окремі будівлі, так і вбудовані приміщення безпосередньо в самих житлових будинках. 

3m2 підготував добірку житлових комплексів, які незабаром готуються до введення в експлуатацію й матимуть у своєму складі дитячі садочки.  

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС MONTREAL HOUSE

Адреса: Голосіївський район, вул. Велика Васильківська, 102 (літера «У»)/вул. Антоновича, 83
Ціна: від 92 650 грн/кв. м

Маленькі мешканці новобудови Montreal House зможуть відвідувати дитячий садок на території комплексу. 

Montreal House дитячий садочок
Montreal House

Дитячий садочок буде розташований на трьох поверхах будинку — другому цокольному, першому та другому. Тут під садок буде виділено 1 478,75 кв. м (другий цокольний поверх   — 706,32 кв. м, перший поверх  — 460,01 кв. м та другий поверх  — 312,42 кв. м). В закладі будуть всі приміщення,  необхідні для комфортного перебування дітей: ігрові, спальні, адміністративні кімнати, буфет, кухня, санвузли, комори тощо. 

Забудовник відкритий для перемовин як з операторами з досвідом, так і з представниками нового бізнесу.

Житловий комплекс Montreal House будується в діловому центрі столиці. Поруч з новобудовою розташовані знакові ділові, культурні та спортивні об’єкти — костел Св. Миколая, НСК «Олімпійський», Національний палац мистецтв «Україна», БЦ «Торонто-Київ».

Житловий комплекс складається з одного будинку на чотири секції заввишки 11–12, 16, 17 та 20 поверхів. Технологія будівництва  — монолітно-каркасна, стіни викладають із цегли з утепленням фасадів мінеральною ватою.

На перших нежитлових поверхах відкриються об’єкти інфраструктури, в тому числі й дитячий садочок. Для авто зводиться дворівневий підземний паркінг, який буде використовуватися і як укриття.

Територія комплексу буде закрита від автомобілів та сторонніх людей, також передбачено цілодобову охорону та відеоспостереження.

Квартирографія представлена 1-, 2- та 3-кімнатними квартирами площею від 52 до 197 кв. м.

До кінця травня діють акційні пропозиції на купівлю квартир:

  • Розтермінування на 36 місяців з першим внеском від 10%.
  • Розтермінування без дорожчання на 12 місяців з першим внеском 20%.
  • 31,5 грн — фіксований курс на колекцію квартир.

Здача в експлуатацію запланована на 4 квартал 2023 року. 

ЖК GREAT

Адреса: вул. Причальна, Дарницький р-н
Ціна: 230 500 грн/кв. м

На території ЖК Great також передбачений власний дитячий садочок з внутрішнім двором і обладнаним дитячим майданчиком.

ЖК Great дитячий садочок
ЖК Great

Проєктом передбачено будівництво 13 будинків заввишки 26 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни будуть із цегли, фасади утеплять мінеральною ватою. 

На території ЖК буде наземний багаторівневий паркінг та підземний, також офісний та торгово-офісний центр.

У комплексі продають 1-, 2-, 3-, 4-, 5-  та 6-кімнатні квартири площею від 46 до 194 кв. м. 

Будинки 1, 2, 3, 4 та 5 введено в експлуатацію, ведуться оздоблювальні роботи в будинку 6 та 9, їхня здача запланована на 2023 р.

ЖК STAR CITY

Адреса: Дніпровський район, вул. Каунаська, 27
Ціна: від 34 550 грн/кв. м

В окремій будівлі ЖК Star City  запроєктовані власний триповерховий дитячий садочок на 115 місць та школа-гімназія на 660 місць у чотири поверхи.

ЖК Star City дитячий садочок
ЖК Star City

За проєктом комплекс складатиметься з 8 будинків висотою 25 поверхів кожен. Зводять за монолітно-каркасною технологією, стіни заповнюють газоблоком, утеплюють мінеральною ватою.

Будинки об’єднує внутрішній простір, тут облаштують прогулянкові алеї, місця для відпочинку, дитячі ігрові зони та спортивні майданчики. Двір закриють від авто і сторонніх.

В комплексі продають 1-, 2- та 3-кімнатні квартири площею від 35 до 92 кв. м.

Заявлений термін здачі першого будинку  – 4 квартал 2023 р., будинки 2, 3, 4 та 5 заплановані до введення у 2024 р. 

ЖК СТАРТ

Адреса: Шевченківський район, вул. Шолуденка, 30
Ціна: від 60 000 грн/кв. м

В ЖК «Старт» також заплановане відкриття власного дитячого садочка. 

ЖК «Старт»
ЖК «Старт»

 У новобудові передбачається будівництво двох будинків по 10-26 поверхів кожен, що зводяться за монолітно-каркасною технологією зі стінами з цегли, утеплюють мінеральною ватою.

На території буде свій торговий центр, обладнають дитячі та спортивні зони, місця для занять фізичними вправами, поруч кілька супермаркетів, мережевий фітнес-центр. Для автомобілістів передбачений підземний паркінг.

В комплексі можна купити 1- та 3-кімнатні квартири площею 52 та 116 кв. м.

Перший будинок вже введено в експлуатацію, другий готується до здачі у 2023 р.

Розтермінування  від забудовника —  зручний інструмент придбання нерухомості для тих, хто не має повної суми для купівлі квартири, але має стабільний дохід і може щомісячно …

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне укриття під час …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Розтермінування від забудовника з першим внеском до 30%: 4 ЖК Києва

Розтермінування  від забудовника —  зручний інструмент придбання нерухомості для тих, хто не має повної суми для купівлі квартири, але має…

24 / 04 / 2023