Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Екологічні ініціативи в київських новобудовах

07.10.2020

Марина Рогальська

Навіть невеликі кроки кожного з нас для збереження довкілля, зроблять велику важливу справу у масштабах всієї країни. Забудовники долучаються до нового стійкого тренду та впроваджують рішення, що допоможуть берегти природу. 3m2 підібрав ЖК, де започатковані екоініціативи такі, як оренда велотранспорту, сортування сміття, стійки для заправки електромобілів, сертифікація по BREEAM, тощо.

ЖК O2 Residence

Адреса: Дарницький район, Бориспільське шосе
Ціна: від 20 150 грн/кв. м

Подбають про довкілля та планують долучати до екологічних ініціатив майбутніх жителів у ЖК О2 Residence від компанії SAGA Development. Концепція проекту передбачає використання тільки якісних та екологічно чистих матеріалів, на території ЖК будуть встановлені зарядні пристрої для електрокарів. Тут організують власну екоферму. Протягом року резиденти комплексу матимуть змогу смакувати екологічно чистими продуктами з власної теплиці. Вони зможуть самостійно доглядати за рослинами або довірити цю справу агроному, який працюватиме на фермі.

Комплекс складатиметься з 12 будинків по сім поверхів кожен. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією. Для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення буде автономним, передбачений паркінг.

На перших поверхах будуть комерційні приміщення, де відкриють магазини, кафе та ресторани, клініки та аптеки, інші сервіси. На території запроектований дитячий садок та своя школа. Фітнес-шанувальники оцінять спортивні майданчики, поля для баскетболу і футболу, тенісні корти. Для велолюбителів і бігунів прокладуть доріжки. Достатньо буде рекреаційних куточків та зон для відпочинку, адже комплекс будують серед лісу в оточенні сосен, на території розташовано озеро, навколо якого девелопер вже завершує благоустрій.

Покупцям пропонують до інвестування одно-, дво- та трикімнатні квартири. Також є п’ятикімнатні дворівневі планування. Вартість квадратного метра — від 20 150 до 25 100 гривень. Є можливість придбати квартири в розстрочку та кредит.

Першу чергу повинні ввести в експлуатацію у 4 кв. 2020 року.

ЖК Aria

Адреса: Печерський район, бул. Дружби Народів, 13а
Ціна: від 39 900 грн/кв. м

ЖК Aria, що будує компанія GEOS, претендує на отримання сертифіката BREEAM, тобто буде задовольняти вимогам екологічної ефективності будівлі. Будівництво повинно не зашкодити навколишньому середовищу, це стосується як ділянки і самого процесу так і подальшої експлуатації, а також використовуваних матеріалів. Крім того, у комплексі будуть велопарковки та зарядки для електрокарів.

ЖК представляє собою багатосекційний будинок змінної поверховості з висотою секцій 25, 24, 21, 9, 3-7 поверхів. Будувати ЖК будуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використають керамоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. Також в комплексі будуть секції з нежитловими приміщеннями, комерційними, інфраструктурними, їх розмістять в маловисотних 3–7-поверхових секціях. Буде організована цілодобова охорона, територію зроблять закритою від авто і сторонніх.

У ЖК можна придбати 1-, 2-, 3-кімнатні квартири. Вартість — від 39 900 до 60 000 гривень за кв. м.

Заявлений термін введення в експлуатацію — 4 кв. 2021 року.

ЖК Respublika

Адреса: Голосіївський район, Велика Окружна дорога, 1
Ціна: від 32 900 грн/кв. м

Мешканцям ЖК Республіка пропонують долучатись до соціально екологічної ініціативи від компанії КАN — сортування сміття. За мету організатори ставлять поширення культури сортування відходів та зменшення кількості сміття, яке потрапляє на сміттєзвалища. Урни для сортування сміття установлені в ЖК, також укладено договір із сміттєпереробним заводом. У перспективі такі заходи навіть зможуть генерувати певний дохід для жителів, адже у всьому світі сміття купують для переробки.

Проект складається з восьми будинків висотою 7-10 поверхів. Будівництво йде за монолітно-каркасною технологією. Для стін використовують газоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою. Передбачено будівництво наземного паркінгу.

Також побудують школу та дитсадок, медичний центр, буде налагоджена розвинена спортивна інфраструктура, організовані зони для відпочинку та прогулянок на свіжому повітрі.

Покупцям пропонують до інвестування одно -, двох- та трикімнатні квартири, ціною за квадратний метр від 32 900 до 54 750 гривень.

Найближчу чергу повинні ввести в експлуатацію у 2 кварталі 2021 року.

ЖК Forward

Адреса: Шевченківський район, вул. Маршала Рибалка, 5 а
Ціна: від 31 650 грн/кв. м

Особливістю концепції ЖК Forward від забудовника «Ріел» стане сервіс оренди спортивного спорядження та велосипедів для мешканців комплексу. В підземному паркінгу будуть зарядки для електромобілів.

ЖК буде складатися з одного будинку висотою 11 поверхів, що стоїть на стилобаті. Будівлю зводять за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовують газоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою. У будинку передбачено підземний паркінг. Опалюватися квартири будуть автономно. На першому поверсі розмістять об’єкти побутової та комерційної інфраструктури.

У новобудові продають одно-, дво- і трикімнатні квартири, вартість квадратного метра — від 31 650 до 34 950 гривень.

Здати ЖК в експлуатацію обіцяють у 2 кварталі 2022 року.

ЖК UNIT.HOME

Адреса: Шевченківський район, вул. Сім’ї Хохлових, 8
Ціна: від 39 600грн/кв. м

Рішення, що будуть заохочувати жителів вести більш здоровий спосіб життя , піклуватись про довкілля, будуть впроваджені в ЖК UNIT.Home. У власну інфраструктуру будуть входити велопрокат та паркінг з зарядками для електрокарів.

Будують комплекс при партнерстві компаній UDP і К.А.Н. Девелопмент.

У ЖК буде 9 житлових будинків різної поверховості — 5-9, 16, 20, 24-25. Будують комплекс за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Будинки будуть підключені до централізованої системи опалення. Передбачено підземний паркінг. ЖК — частина великого багатофункціонального проекту, в якому крім житлової, буде ще офісна і торговельна складова, а також школа і готель.

У комплексі можна придбати однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Ціна квадратного метра тут від 39 600 до 56 600 гривень.

Першу чергу повинні здати в експлуатацію в 1 кварталі 2022 року.

Параметр безпеки — важливий показник, який безпосередньо впливає на якість життя в новобудові. Чим ретельніше продумані та відслідковані всі можливі загрози, розроблені сценарії реагування, тим …

Вдала локація, продумана архітектурна концепція, якісне обладнання та інженерна начинка будинку, дизайнерське оформлення місць загального користування, сервіс та обслуговування на вищому рівні за замовчуванням — …

Статьи по теме
Рейтинги
Підземні паркінги: 4 ЖК Києва

Забудовники відзначають, що через війну зріс попит на підземні паркінги. Під час ракетних атак ці споруди подвійного призначення можна використовувати…

09 / 06 / 2023

Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023