Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Інвестиції на старті: 5 новобудов Києва

14.12.2020

Марина Рогальська

Для тих, хто шукає квартиру на первинному ринку, але поки не знайшов ідеальний варіант, 3m2 підібрав житлові комплекси, де недавно стартували продажі нових будинків і черг, і поки є широкий вибір можливих варіантів планувань.

ЖК FJORD

Адреса: Печерський район, Військовий проїзд, 8
Ціна: від 32 900 грн/кв. м

Відкрилися продажі в шостому і сьомому каскадах ЖК FJØRD від девелопера ENSO. У комплексі можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — 32 900–53 800 грн.

Згідно з проєктом, в ЖК буде один дев’ятисекційний будинок змінної поверховості, з висотою секцій від 4 до 30 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою.

Для зберігання авто передбачений підземний паркінг. Мешканцям будуть доступні послуги консьєрж-сервісу. На перших поверхах будуть розташовані комерційні площі. На території комплексу буде працювати власний дитячий сад. Всі місця загального користування, відкриті тераси планують озеленити. Територію ЖК закриють від автомобілів і сторонніх.

Першу чергу будівництва введуть в експлуатацію у 2 кварталі 2022 року.

ЖК POLARIS HOME & PLAZA

Адреса: Оболонський район, вул. Сім’ї Кульженків, 22
Ціна: від 20 450 грн/кв. м

Тривають продажі в новому будинку ЖК POLARIS Home & Plaza від компаній Perfect Group і Citex Development. У комплексі доступні до покупки однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні й чотирикімнатні квартири, в тому числі й дворівневі планування за ціною 20 450–31 450 грн/кв. м.

У ЖК увійде 2 будинки заввишки 16-24 поверхи. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, внутрішні і зовнішні стіни будують з цегли, будинок утеплять мінеральною ватою, на перших поверхах облаштують вентильований навісний фасад. Для авто передбачений 2-х рівневий підземний і наземний паркінг, куди можна спуститися на ліфті прямо зі свого поверху. Безпеку території забезпечить цілодобова охорона, двір буде закритий від авто і сторонніх. У дворі розіб’ють ландшафтний парк. У комплексі буде працювати мережевий дитячий садок і центр розвитку, мережевий фітнес-центр. Зручний коворкінг дозволить працювати, не залишаючи території комплексу і не витрачаючи часу на дорогу.

Перший будинок планують ввести в експлуатацію в 2 кварталі 2021 року.

ЖК Krauss Gallery

Адреса: Печерський район, вул. Круглоуніверситетська, 5-7
Ціна: від 106 550 грн/кв. м

Нещодавно почалися продажі в ЖК еліт-класу Krauss Gallery від компанії «Креатор-Буд». Тут можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — 106 550-168 250 грн.

Проєктом передбачено будівництво одного будинку заввишки 10 поверхів. Зводять будівлю за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. На перших поверхах будуть розташовані офісні та комерційні приміщення. На останніх поверхах спроєктовані тераси з лаунж-зонами. Покрівля буде експлуатованою, тут обладнають спортивні майданчики, місця для дитячих ігор і для відпочинку дорослих.

ЖК обіцяють ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2022 року.

ЖК Life Story

Адреса: Голосіївський район, вул. Метрологічна, 13, 13а, 15, 15а
Ціна: від 22 400 грн/кв. м

Є можливість інвестувати на ранньому етапі будівництва в ЖК Life Story від компанії «Лев Девелопмент». У новобудові продають одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 22 400 до 29 100 гривень.

Проєктом передбачено будівництво одного будинку заввишки 16 поверхів. Будівлю зводять за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. Територія буде закритою від автомобілів. Покрівля ЖК буде експлуатованою, тут облаштують лаунж-зони для жителів комплексу.

Терміни введення в експлуатацію забудовник ще не анонсував.

ЖК Star City

Адреса: Дніпровський район, вул. Каунаська, 27
Ціна: від 19 650 грн/кв. м

Відкрилися продажі в ЖК Star City, комплексі компанії BudCapital. До інвестування доступні одно-, дво- і трикімнатні планування. Продають квартири за ціною за квадратний метр від 19 650 до 23 300.

У ЖК буде 8 будинків висотою 25 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. На перших поверхах будуть розташовані комерційні площі, де будуть працювати різні сервіси та послуги. Крім того, на території буде збудовано торгово-офісний центр. Для найменших мешканців комплексу відкриють дитячий садок на 115 місць. Для дітей старшого віку передбачено відкриття школи-гімназії на 660 місць. У дворі організують паркову зону з прогулянковими алеями, місцями для відпочинку, дитячими ігровими зонами і спортивними майданчиками.

Перший будинок повинні ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2022 року.

Апартаменти — це альтернатива традиційній квартирі для здачі в оренду. Юридично апартаменти належать до нежитлової нерухомості. Ви не можете в них прописатися, однак стаєте повноправним …

Покупці квартир дуже часто стають заручниками економії та недалекоглядності забудовників, які не хочуть думати про паркомісця, збільшуючи щільність житлової забудови. Але так, на щастя, роблять …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023