Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Клубні будинки: 3 ЖК Києва

08.09.2022

Ірина Гуц

Серед основних переваг клубних будинків — невисока або середня поверховість, невелика кількість квартир, безпечне середовище, додаткові сервіси, які доступні власникам такої нерухомості. 3m2 підготував огляд декількох клубних будинків, які зводяться в столиці.

ILLINSKY HOUSE

Адреса: Подільський район, вул. Набережно-Хрещатицька, 21
Ціна: від 139 950 грн/кв. м

Клубний будинок Illinsky House розташований в історичному та культурному центрі Києва, на першій лінії Дніпра — по вулиці Набережно-Хрещатицькій. Комплекс з каскадною поверховістю та панорамним склінням складається зі 125-ти квартир, а це всього 3-5 квартир на поверсі. Тож високий рівень приватності та спокою резидентам Illinsky House гарантовано.

Клубний будинок Illinsky House
Клубний будинок Illinsky House

Головними перевагами локації Illinsky House є зручне транспортне сполучення з іншими районами міста як власною автівкою, так і громадським наземним та підземним транспортом, близькість історичних та культурних атракцій, рекреаційна складова — неподалік набережна Дніпра, Труханів острів.

Комплекс складатиметься з двох будівель в стилі неокласики на 5-8 поверхів. Будують будинки за монолітно-каркасною технологією, стіни викладають із цегли. Для оздоблення фасадів використовується натуральний камінь, декоративну цеглу та керамограніт. Проєкт розвиває компанія Alliance Novobud.

Резидентами клубного будинку Illinsky House опікуватиметься досвідчений консьєрж-сервіс. Команда помічників допомагатиме розв’язувати будь-які питання 24/7. На перших поверхах будинків розташується бутикова галерея вишуканих брендів. Сегмент комерційної нерухомості буде також представлений офісними приміщеннями та апарт-готелем.  

Для зберігання авто передбачено дворівневий підземний паркінг на 143 паркомісця, який сполучається ліфтом з житловими поверхами. Паркінг буде оснащений системами безпеки та контролю загазованості, гарантуватиме надійне зберігання автотранспорту резидентів. А зарядні пристрої для підзарядки електрокарів суттєво зекономлять час. Територія клубного будинку буде закритою та під цілодобовою охороною.

У комплексі можна придбати однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири площею від 47 до 133 кв. м.

Клубний будинок LIVERPOOL HOUSE

Адреса: Солом’янський район, вул. Яблунева, 20
Ціна: від 45 800 грн/кв. м

В Солом’янському районі серед приватного сектору мікрорайона Жуляни зводиться клубний будинок Liverpool House.

Liverpool House
Liverpool House

Клубний будинок складатиметься з двох будівель. Будівництво ведуть за цегляною технологією, для стін використовують цеглу. Стіни утеплять мінеральною ватою.

У ЖК буде закрита територія з упорядкованою зоною для прогулянок та відпочинку без доступу автомобілів. Передбачено цілодобову охорону та відеоспостереження. Серед пропонованих планувань є варіанти з приватним виходом на дах, де можна облаштувати терасу, є з виходом на власний дворик площею 15 кв. м. Можна докупити комори для зберігання побутових та сезонних речей. Буде автономне опалення від газового котла. У клубному будинку продають одно- та двокімнатні квартири.

Заявлений термін здачі в експлуатацію — 2023 року. Звертаємо увагу, що раніше забудовник планував здати перший будинок у 4 кварталі 2021.

Клубний будинок LA MANCHE

Адреса: Подільський район, вул. Щекавицька, 46
Ціна: від 68 100 грн/кв. м

Клубний будинок LA MANCHE зводиться в Подольскому районі Києва.

Проєкт передбачає будівництво одного будинку на сім секцій висотою 9 поверхів. Будують житловий комплекс за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою.

Для автомобілів інвесторів передбачено підземний паркінг. На перших поверхах новобудови розмістяться комерційні приміщення з окремими входами: під бутики, салони краси і кафе. Дворовий простір закриють від авто і сторонніх. У дворі новобудови облаштують дитячий майданчик, обладнають майданчики для гри в міні-гольф і крокет, передбачать зону для вигулу домашніх тварин.

В новобудові можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири.

Заявлена дата вводу в експлуатацію 4 кварталі 2022 р.

Ринок новобудов потребує додаткових інструментів для стимулювання попиту, адже невизначеність ситуації в країні та зростання вартості квадратного метра відлякують потенційних покупців. Забудовники готові йти назустріч …

Компактні однокімнатні квартири або так звані смарт-квартири зазвичай розглядаються до покупки як перше житло або ж як інвестиція для орендного бізнесу. Наразі в Києві ринок …

Статьи по теме
Рейтинги
Де купити смарт-квартиру: 3 ЖК Києва

Компактні однокімнатні квартири або так звані смарт-квартири зазвичай розглядаються до покупки як перше житло або ж як інвестиція для орендного…

16 / 09 / 2022

Рейтинги
Квартира на виплат: 3 ЖК Києва

Ринок новобудов потребує додаткових інструментів для стимулювання попиту, адже невизначеність ситуації в країні та зростання вартості квадратного метра відлякують потенційних…

16 / 08 / 2022

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 4 новобудови Києва

Близькість метро в довоєнні часи була одним з пріоритетних критеріїв при виборі новобудови для інвестування, наразі ж метро набуло додаткового…

11 / 08 / 2022

Рейтинги
Власне укриття: 3 ЖК Києва з підземними паркінгами

З початком війни змінилися критерії, за якими потенційні покупці обирають нерухомість. Якщо раніше підземний паркінг був лише додатковою опцією для…

20 / 07 / 2022