Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Краще один раз побачити: новобудови з шоурумами та демонстраційними поверхами

31.12.2020

Марина Рогальська

Пройтися по квартирі, сформувати чітке уявлення про планування, розміри, побачити можливі дизайнерські варіації оформлення, оцінити ремонт — на безліч питань інвестор знайде відповіді, відвідавши шоурум в новобудові.

3m2 підібрав ЖК з демонстраційними квартирами і поверхами.

ЖК АКАДЕМ-КВАРТАЛ

Адреса: Святошинський район, пров. Приладний, 10
Ціна: від 21 400 грн/кв. м

Відкрито шоурум в житловому комплексі «Академ-Квартал» — це проєкт компанії «Інтергал-Буд». Відвідавши демонстраційні майданчики, клієнти зможуть наочно ознайомитися з плануванням квартир, оцінити варіанти ремонту «під ключ» і замовити вподобаний варіант.

У комплексі зведуть 9 будинків різної висотності — 16, 18, 22, 24 поверхів. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін керамоблоки, фасади утеплять мінеральною ватою. Комунікації будуть централізованими. На першому поверсі, де розташовані комерційні площі, мешканці зможуть скористатися послугами і сервісами, що розвивають інфраструктуру ЖК. Тут відкриють магазини, салони краси, аптеки тощо. На території комплексу вже облаштована частина алей для прогулянок і дитячих майданчиків, також будуть оформлені зелені місця для відпочинку з авторським ландшафтним дизайном. Для любителів активного відпочинку буде організована спортивна воркаут зона.

У будинках комплексу продають одно-, дво- і трикімнатні квартири за ціною від 21 400 до 30 000 гривень за квадратний метр.

Заявлене введення в експлуатацію перших двох будинків комплексу — 1 квартал 2021 року.

БУЛЬВАР ФОНТАНІВ

Адреса: Печерський район, вул. Іоанна Павла ІІ
Ціна: від 72 150 грн/кв. м

Обіцяють ознайомити інвесторів з новим підходом в наповненні внутрішнього простору в шоурумі житлового комплексу «Бульвар фонтанів». Тут можна детально подивитися на можливі дизайнерські рішення.

У ЖК входить чотири будинки змінної поверховості від 8 до 24 поверхів. Будинки збудовані за монолітно-каркасною технологією, для стін використана цегла. Опалюються будинки централізовано. У комплексі передбачений підземний паркінг. Працює консьєрж-сервіс в режимі 24/7.

У комплексі можна купити 1-, 2-, 3-, 4-комнатні квартири, в наявності дворівневі планування. Вартість квадратного метра варіюється від 72 150 до 84 850 гривень.

ЖК введений в експлуатацію.

ЖК ЯРОСЛАВІВ ГРАД

Адреса: Шевченківський район, Бульварно-Кудрявська (Воровського), 15а
Ціна: від 53 600 грн/кв. м

У ЖК «Ярославів Град» відкрито демонстраційний поверх, покупці можуть наочно ознайомитись з плануванням, пропонованими в комплексі. Є можливість обговорити з дизайнером деталі ремонту.

ЖК складається з 5 будинків висотою 7–19 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. У ЖК працюватиме дитячий садок на 320 місць, відкриють магазини, спа-салон, салон краси, хімчистку тощо.

У новобудові продають двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні та п’ятикімнатні квартири. Ціна квадратного метра становить 53 600–55 000 грн/кв. м.

Першу чергу повинні ввести в експлуатацію в 1 кварталі 2021 року.

ЖК ФАЙНА ТАУН

Адреса: Шевченківський район, вул. Салютна, 2 б
Ціна: від 37 450 грн/кв. м

У ЖК «Файна Таун» проводять екскурсії по території комплексу, показують варіанти квартир з чорновою обробкою на демонстраційному поверсі — тут можна більш детально ознайомитися з плануванням, використовуваними матеріалами, якістю будівництва.

У комплексі буде 57 будинків висотою 5-16 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення в ЖК буде автономним. В рамках розвитку проекту на території комплексу відкриють торговий комплекс і супермаркет, фітнес-центр і три басейни, початкову і музичну школи, два дитячих садки.

У комплексі можна купити одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири за ціною від 37 450 до 48 400 грн/кв. м.

ЖК будують в кілька черг, дві вже ввели в експлуатацію, третю повинні здати до 4 кварталу 2020 року.

ЖК НОВА АНГЛІЯ

Адреса: Голосіївський район, вул. Михайла Максимовича, 24
Ціна: від 27 700 грн/кв. м

У шоурумі ЖК «Нова Англія» можна подивитися, як виглядає квартира в реальності, оцінити планування якість обробки.

Проєктом заплановано будівництво 14 будинків висотою 14-16 поверхів. Будинки будують за збірно-монолітною технологією з використанням спеціальних стінових модулів, вже готових до збирання й утеплених. Опалення буде автономним. Передбачено підземний паркінг. У ЖК працюватиме дитячий сад і школа, відкриють супермаркет. Територія комплексу закрита від сторонніх, під цілодобовою охороною з відеоспостереженням.

У ЖК можна купити однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні планування. Ціна квадратного метра — 27 700–36 550 грн/кв. м.

Черговий будинок повинні ввести в експлуатацію у 2 кварталі 2021 року.

Орієнтир на здоровий спосіб життя, заняття спортом — позитивний стійкий тренд, який з кожним роком залучає все більше шанувальників. Мейнстрим підхоплюють забудовники, намагаючись у своїх …

Якщо ви хочете почати рік з важливої покупки — придбання власного житла, потрібно вибрати ідеальний варіант. У Києві зараз будують 115 ЖК, які планують здати …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023