Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Купити квартиру до 1 млн грн: 5 новобудов Києва

18.02.2021

Марина Рогальська

Купити квартиру з бюджетом до мільйона гривень в столичній новобудові — завдання цілком здійсненне. 3m2 зробив добірку житлових комплексів, де є пропозиції на такий бюджет.

ЖК Сирецькі Сади

Адреса: Подільський район, вул. Івана Виговського (Маршала Гречко), 18 Г
Ціна: від 21 500 грн/кв. м

У бюджет до мільйона можна вкластися при покупці квартири в житловому комплексі «Сирецькі Сади» від компанії «Інтергал-Буд». У сегменті однокімнатних квартир в новобудові пропонують планування площею 29–49 кв. м. Вартість житла стартує від 950 000 гривень. Також в ЖК доступні до інвестування дво- і трикімнатні планування. Квадратний метр коштує від 21 500 гривень і доходить до 27 000 гривень.

В рамках розвитку даного проекту має бути освоєно 19 га. Зараз освоюються перші 4 га, де в три черги заплановано будівництво 10 житлових будинків і дитячий садок. Висотність зведених будинків від 12 до 24 поверхів. Будують будинки за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують кератерм, фасади утеплюють мінеральною ватою.

На перших поверхах ЖК розмістяться об’єкти соціальної та обслуговуючої інфраструктури, а також комерційні площі: ТРЦ, магазини, поштове відділення, банк, SPA-центр, салон краси, кафе, хімчистка та інші. На території буде зелена зона з висадженими фруктовими садами, простір впорядкують відповідно до спеціально розробленого для ЖК авторського ландшафтного дизайну.

Частину будинків вже ввели в експлуатацію, наступна черга буде готова до заселення в 1 кварталі 2022 року.

ЖК Караваєві Дачі

Адреса: Солом’янський район, вул. Польова, 73
Ціна: від 23 000 грн/кв. м

Став учасником нашої добірки ЖК «Караваєві Дачі» від компанії «Онікс Білд». У комплексі можна купити однокімнатну квартиру за 894 000 гривень. У продажу також є 2- і 3-кімнатні квартири, діапазон вартості коливається в межах 23 000-33 000 грн за квадратний метр.

ЖК являє собою 4-секційну 25-поверхову будівля. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з газоблоку, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено гостьовий і підземний паркінги. На першому поверсі будуть розташовані комерційні площі, тут розмістяться торгові, офісні приміщення, медичний центр, служба побуту, відділення банків. Територія буде закритою від авто і сторонніх.

Перші дві секції будинків ввели в експлуатацію, дві наступні повинні здати в 1 кварталі 2021 року.

ЖК LIFE STORY

Адреса: Голосіївський район, вул. Метрологічна, 13, 13а, 15, 15а
Ціна: від 20 750 грн/кв. м

Від 817 тисяч стартує вартість однокімнатних квартир в ЖК Life Story від компанії «Лев Девелопмент». Також в комплексі продаються дво- і трикімнатні планування. Вартість квадратного метра варіюється від 20 750 до 44 200 грн.

У ЖК увійде один двосекційний будинок висотою 16 поверхів. Будівлю зводять за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. Дах буде експлуатованим, тут облаштують лаунж-зони. Територія буде закритою від автомобілів.

Комплекс обіцяють добудувати до 4 кварталу 2022года.

ЖК STAR CITY

Адреса: Дніпровський район, вул. Каунаська, 27
Ціна: від 20 400 грн/кв. м

Є недорогі однокімнатні квартири в ЖК Star City від компанії BudCapital. Тут можна купити квартиру за 770 тисяч грн. Доступні до покупки та двох-трикімнатні квартири. Квадратний метр продають за ціною від 20 400 до 24 500 гривень.

Згідно проекту в комплексі побудують 8 будинків висотою 25 поверхів. Висотки зведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Всі комунікації в будинку будуть централізованими. Передбачено підземний паркінг. На перших поверхах відкриють аптеки, офіси банків, сервісні послуги, кафе або магазини. Для дітей побудують два дитячих садка і школи. Двір обіцяють закрити від авто і сторонніх, тут буде оформлена паркова зона з прогулянковими алеями, місцями для відпочинку, дитячими ігровими зонами і спортивними майданчиками.

Комплекс будуватимуть в кілька черг, перші чотири будинки повинні ввести в експлуатацію в 2 кварталі 2022 року.

ЖК GREAT

Адреса: Дарницький район, Дніпровська набережна
Ціна: від 20 500 грн/кв. м

У 994 тисячі гривень обійдеться покупка однокімнатної квартири в ЖК Great, його будують за партнерства компаній РІЕЛ і IB Alliance. Крім однокімнатних, до покупки доступні двох-, трьох-, чотирьох-, п’яти- і шестикімнатні квартири, а також дворівневі планування. Вартість квадратного метра стартує від 20 500 гривень і доходить до 32 700 гривень.

У комплекс увійде тринадцять 26-поверхових будинків. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією. Зовнішні стіни викладуть з цегли, а фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення в будинку буде автономним. Передбачено підземний паркінг. У складі ЖК буде офісний і торгово-офісний центр. Також на території комплексу відкриють дитячий садок і початкову школу. Побудують міні-стадіон зі спортивною зоною, а також обладнають спортивний майданчик з тренажерами на відкритому повітрі. Між будинками для жителів облаштують власний парк з ландшафтними дизайном, місцями для відпочинку і для прогулянок алеями.

Комплекс будуватимуть в кілька черг. Перші 3 будинки повинні ввести в експлуатацію у 2 кварталі 2021 року.

Статьи по теме
Новини
Майже 30 га землі у Пущі-Водиці повернулися у власність міста

Прокуратура відстояла в апеляції рішення про повернення 29 га землі у Пущі-Водиці вартістю 106 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської…

26 / 02 / 2021

Новини
Програма «Доступна іпотека 7%» стартує з 1 березня

Сім українських державних і комерційних банків стали учасниками державної програми «Доступна іпотека 7%». Це ПриватБанк, Укргазбанк та Ощадбанк, а також комерційні банки…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля житлового комплексу «Причал 8» встановили сучасну зупинку громадського транспорту

Новини компаній Компанія «Інтергал-Буд» продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури районів, в яких будує свої житлові комплекси. Так, днями на вулиці…

26 / 02 / 2021

Новини
Біля заводу Ріхерта на Подолі хочуть побудувати новий мікрорайон. Фото

Біля заводу Ріхерта на столичному Подолі планують побудувати новий мікрорайон під назвою Greenpoint. Будівництво має розпочатися влітку або восени 2021 року….

26 / 02 / 2021