Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Купити квартиру в ЖК, які вже введені в експлуатацію

14.04.2020

Марина Рогальська

Як купити квартиру без ризику, що будівництво затягнеться з різних причин — інвестувати в готовий об’єкт. Навіть в уже добудованих і введених в експлуатацію будинках є вибір квартир. Можливо, в наявності не всі планування, зате чекати точно не доведеться. 3m2 підібрав вже побудовані ЖК з різним бюджетом інвестування.

ЖК Малахіт

Адреса: Солом’янський район, вул. Богданівська, 7а
Ціна: від 28 050 грн/кв. м

Купити квартиру у вже побудованому будинку, відразу почати ремонтні роботи або в’їхати в нове житло з ремонтом від забудовника — така можливість є у інвесторів ЖК «Малахіт» від компанії «Інтергал-Буд». У продажу залишилися дво- і трикімнатні квартири, а також дворівневі планування. Придбати житло в ЖК можна за ціною від 28 050 гривень за кв. м. Умови зараз дуже привабливі, щоб задуматися про покупку саме великої квартири.

ЖК Малахіт

Чотири будинки вже добудовані і здані в експлуатацію. П’ятий будинок майже готовий — його повинні ввести в 2 кварталі 2020 року.

У складі ЖК п’ять будинків різної висоти — від 8 до 25 поверхів. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією. Для заповнення зовнішніх стін використовують керамічну цеглу, фасад утеплять мінеральною ватою. Опалення в будинках централізоване. У комплексі передбачений великий підземний паркінг. Всі квартири здаються з чистової обробкою. ЖК закритий від сторонніх. На території є власна променад-алея з каскадним фонтаном, ландшафтним дизайном і затишними зонами відпочинку. На перших поверхах будинків комерційні площі з магазинами, аптеками, банківськими відділеннями, є власний стоматологічний кабінет і дитячий телевізійний центр «Кадрики».

ЖК Берестейський

Адреса: Солом’янський район, просп. Перемоги, 55
Ціна: від 35 000 грн/кв. м

Продають двокімнатні та чотирикімнатні квартири в ЖК «Берестейський» від компанії «Міськбудінвест». Вартість — 35 000 грн/кв. м. Комплекс введений в експлуатацію ще 2018 року.

ЖК Берестейський

Комплекс являє собою дві житлові секції висотою 20 і 21 поверхів, і дві 14-поверхові секції з торгово-офісними приміщеннями. Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією, для стін використовували цеглу, фасади утеплили мінеральною ватою. Опалення в будинку автономне. Передбачено 2-рівневий підземний паркінг. У нежитловій частині комплексу розташовані об’єкти соціально-побутового призначення, фітнес-центр з двома басейнами.

ЖК Венеція

Адреса: Голосіївський район, вул. Конєва, 12а, вул. Конєва, 10/1
Ціна: від 35 800 грн/кв. м

Є у продажу двокімнатні та трикімнатні планування в ЖК бізнес-класу «Венеція». Їх реалізовують за ціною 35 800 грн/кв. м. Останню чергу комплексу ввели в експлуатацію в 2018 році. ЖК будувала компанія «Ліко-Холдинг».

Комплекс складається з чотирьох будівель: двох шестисекційних будинків і двох будинків-свічок на 22 поверхи кожен. Побудований за монолітно-каркасною технологією, для стін використаний газоблок, фасади утеплені мінеральною ватою. Опалення в будинках автономне. Передбачено підземний паркінг.

ЖК Alter Ego

Адреса: Печерський район, пров. Лабораторний, 7
Ціна: від 53 400 грн/кв. м

Залишилися в продажу трикімнатні і дворівневі планування на останніх двох поверхах в ЖК Alter Ego від компанії GEOS. Новобудова введена в експлуатацію. Квадратний метр наразі коштує 53 400–68 450 грн.

Комплекс складається з одного будинку на дві секції. Висота будівлі становить 24 поверхи. Побудований за монолітно-каркасною технологією. Стіни зведені з цегли і керамоблоків, фасади утеплені мінеральною ватою. Опалюється будинок автономно. Передбачено підземний паркінг. Нижні два поверхи віддані під нежитловий фонд, де будуть фітнес-центр з басейном, ресторан, магазин та інші заклади.

ЖК Лебединий

Адреса: Дарницький район, вул. Ревуцького, 40
Ціна: від 20 150 грн/кв. м

Ще один ЖК, де є можливість купити квартиру в добудованому будинку — ЖК «Лебединий» від компанії Perfect Group. Перші два будинки добудовані і введені в експлуатацію. У них ще можна купити двох- і трикімнатні квартири. У третьому будинку, крім перерахованих варіантів, також до покупки доступні і однокімнатні квартири. Третій повинні добудувати до кінця року. Вартість квадратного метра в новобудові — 20 150–28 000 гривень.

ЖК Лебединий

Комплекс представляє собою два будинки висотою від 21 до 25 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачені підземний і наземний паркінги. На нижніх поверхах розмістять комерційні приміщення.

Карантин спрямований на мінімізацію контактів між людьми, і сервіси доставки і виконання різних доручень — саме той інструмент, який істотно полегшує життя в подібній форс-мажорній …

Обслуговування будинку власної керуючою компанією має свої переваги, особливо в нестандартних ситуаціях. Крім технічних і організаційних моментів, такі організації більш гнучко і оперативно можуть реагувати …

Статьи по теме
Рейтинги
Квартира з ремонтом: 4 новобудови в різних регіонах України

Аналітики стверджують, що за останні два роки (2021 та 2022) зацікавленість у придбанні готових квартир з ремонтом від забудовника зросла…

25 / 05 / 2023

Рейтинги
Новобудови з рекреаційною складовою: 4 ЖК Києва

Щоб знизити рівень стресу, психологи рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти під денним світлом, змінювати обстановку. Близькість до…

18 / 05 / 2023

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 5 ЖК Києва

В сучасних реаліях близькість підземних станцій метро — це не лише зручність з точки зору пересування містом, але й надійне…

16 / 05 / 2023

Рейтинги
Дитячий садочок у складі новобудови: 4 ЖК Києва, що будуються

Дитячі садочки на території житлового комплексу — суттєва конкурентна перевага при виборі новобудови. Молоді родини, ще до появи дитини думають…

10 / 05 / 2023