Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Квартира на виплат: 3 ЖК Києва

16.08.2022

Ірина Гуц

Ринок новобудов потребує додаткових інструментів для стимулювання попиту, адже невизначеність ситуації в країні та зростання вартості квадратного метра відлякують потенційних покупців. Забудовники готові йти назустріч й пропонувати гнучкі інструменти покупки, серед яких можливість придбати житло в розстрочку. 3m2 підготував добірку ЖК, де  можна купити квартиру на виплат з першим внеском не більше 30%.

ЖК НОВА АНГЛІЯ

Адреса: вул. Михайла Максимовича (Трутенка), 24, Голосіївський район
Ціна: від 51 200  грн/кв. м

У житловому комплексі комфорт-класу «Нова Англія» від забудовника Royal House діє безвідсоткова розстрочка від забудовника. За умовами програми перший внесок — від 30%, залишок  покупець може вносити без жодних переплат строком на 24 місяці.

«Нова Англія»

До складу житлового комплексу «Нова Англія»  увійде 14 будинків (висотою 14-16, 19 і 21 поверх).  Зводять будинки із запатентованих стінових модулів з облицюванням декоративною штукатуркою.

Генеральним планом ЖК передбачена власна розвинена інфраструктура: ліцензований дитячий садочок «Маленька Європа», школа «Європейський колегіум», мінімаркети, дитячі та спортивні майданчики, прогулянкові алеї, зони відпочинку, окрема територія для вигулу домашніх тварин тощо. 

Мешканці можуть зберігати власні автівки та використовувати в якості укриття підземний паркінг, який загалом розрахований на 2500 машиномісць. Для зручності резидентів паркінг має ліфтове сполучення з житловими поверхами. На початку липня 2022 р. було введено в експлуатацію частину підземного паркінгу, що розташований під будинком «Манчестер», між будинками «Манчестер» і «Брайтон» та частина під будинком «Брайтон», загальною площею 5039,1 кв. м.  Результати проведеної експертизи підтвердили відповідність паркінгу вимогам об’єкта цивільного захисту населення. 

Наразі у комплексі до продажу доступні 1, 2 та 3-кімнатні квартири площею від 29 до 94 кв. м за ціною від 51 200 грн/кв. м та паркомісця вартістю $20 000. 

8 будинків вже введено в експлуатацію, наразі виконуються оздоблювальні роботи в трьох будинках, також триває будівництво двох будинків. 

Слідкувати за ходом будівництва можна на сайті ЖК «Нова Англія».

ЖК Варшавський-2

Адреса: Подільський район, вул. Межова
Ціна: від 25 250 грн/кв. м

Купити квартиру на виплат з першим внеском від 20% можна в  ЖК «Варшавський-2». Термін кредитування — 5 років, виплати прив’язуються до курсу долара за НБУ.

ЖК «Варшавський-2»
ЖК «Варшавський-2»

Комплекс комфорт-класу складається з 13 будинків і передбачає різноповерхове будівництво — будівлі по 9-25 поверхів.Будують за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін газоблоком та утепленням мінеральною ватою.

В комплексі передбачені закриті двори з ігровими містечками, спортивними майданчиками, простором для відпочинку. На перших поверхах відкриють інфраструктурні об’єкти — магазини, сервіси, кафе, ресторани тощо.

Також мешканцям буде доступна інфраструктура, яка розташована  в однойменному комплексі, що по сусідству.

Купити в ЖК «Варшавський-2» можна 1-, 2 та 3-кімнатні квартири за ціною площею від 40 до 98 кв. м.

Декілька будинків знаходяться на фінальній стадії будівництва й готуються до вводу.

ЖК Creator City

Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 17-19
Ціна: від 61 950 грн/кв. м

У комплексі ЖК Creator City можна купити квартиру на виплат з мінімальним внеском 30% терміном на 3 роки. 

ЖК Creator City
ЖК Creator City

До складу ЖК увійде вісім будинків бізнес-класу по 24 поверхи кожен. Будівництво ведеться за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін цеглою й утепленням мінеральною ватою.

Будують комплекс за принципом «місто в місті»: внутрішня інфраструктура буде включати ігрові містечка, приватний медичний центр, спа-центр з салоном краси, спорткомплекс з басейном, спортивні зони, місця для відпочинку, вуличні тренажери, футбольне поле, ландшафтний парк на 2 га тощо.

Для автомобілів запроєктований підземний дворівневий паркінг з ліфтом. 

В комплексі можна купити 1-, 2-, 3-, 5- та 6-кімнатні квартири площею 32-205 кв. м. 

Перший будинок введено в експлуатацію, другий та третій будинки заплановані до вводу у 2023-24 рр. 

*****

Також програми розтермінування від забудовника діють в житлових комплексах ЖК Hello House,  ЖК Lucky Land, ЖК Illinsky House, МФК А136 Highlight Tower,  ЖК «Причал 8», ЖК «Новый Автограф», ЖК «Sky Avenue», ЖК  Montreal House, ЖК «Метрополіс», ЖК «Теремки», ЖК «Нівки-Парк».

Близькість метро в довоєнні часи була одним з пріоритетних критеріїв при виборі новобудови для інвестування, наразі ж метро набуло додаткового значення. В сучасних реаліях метро …

Серед основних переваг клубних будинків — невисока або середня поверховість, невелика кількість квартир, безпечне середовище, додаткові сервіси, які доступні власникам такої нерухомості. 3m2 підготував огляд …

Статьи по теме
Рейтинги
Де купити смарт-квартиру: 3 ЖК Києва

Компактні однокімнатні квартири або так звані смарт-квартири зазвичай розглядаються до покупки як перше житло або ж як інвестиція для орендного…

16 / 09 / 2022

Рейтинги
Клубні будинки: 3 ЖК Києва

Серед основних переваг клубних будинків — невисока або середня поверховість, невелика кількість квартир, безпечне середовище, додаткові сервіси, які доступні власникам…

08 / 09 / 2022

Рейтинги
Поруч з підземними станціями метро: 4 новобудови Києва

Близькість метро в довоєнні часи була одним з пріоритетних критеріїв при виборі новобудови для інвестування, наразі ж метро набуло додаткового…

11 / 08 / 2022

Рейтинги
Власне укриття: 3 ЖК Києва з підземними паркінгами

З початком війни змінилися критерії, за якими потенційні покупці обирають нерухомість. Якщо раніше підземний паркінг був лише додатковою опцією для…

20 / 07 / 2022