Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Квартира в іпотеку: 5 новобудов Києва

09.09.2021

Марина Рогальська

З лютого поточного року в Україні запрацювала програма «Пільгова іпотека». За умовами програми, максимальна сума позики — до 2 млн грн, вартість житла не повинна перевищувати 2,5 млн гривень. Іпотечний кредит дають на строк до 20 років. Вік покупця не повинен перевищувати 60-70 років на дату погашення іпотечного кредиту. На таких умовах можна купити квартиру в ЖК, акредитованих банком-учасником програми. 3m2 підібрав столичні комплекси, де діє програма пільгового кредитування.

ЖК ТЕРЕМКИ

Адреса: Голосіївський район, вул. Академіка Заболотного, 15
Ціна: від 27 000 грн/кв. м

У державній програмі цільового роздрібного кредитування «Доступна іпотека 7%» бере участь житловий комплекс «Теремки» від компанії «Інтергал-Буд». На умовах іпотеки в ЖК можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири, їх вартість менше ніж 2,5 млн, що відповідає вимогам програми. Житло продають за ціною від 27 000 до 33 750 гривень за квадратний метр. Квартири можна придбати як без обробки, так і з ремонтом від забудовника.

«Теремки»
«Теремки»

Комплекс складається з п’яти будинків висотою в 25 поверхів. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін газоблоків, фасади утеплюють мінеральною ватою. Опалюватися будинки будуть автономно. Для автомобілів запроєктований підземний паркінг. На перших поверхах будуть працювати магазини, кафе, салони краси, аптеки, банківське відділення, великий мережевий супермаркет та інші корисні послуги і сервіси. Для дітей будують дитячий сад. У перших трьох введених в експлуатацію чергах вже працює частина закладів. Територія упорядкована, організовані спортивні та дитячі простору, оформлені зони для відпочинку.

Заявлене введення в експлуатацію IV черги комплексу — IV квартал 2021 року.

ЖК АВЕНЮ 42

Адреса: Голосіївський район, вул. Академіка Глушкова, 42
Ціна: від 27 550 грн/кв. м

Є можливість взяти іпотечний кредит на придбання квартири в ЖК «Авеню 42» від компанії KSM-GROUP.

У новобудові продають однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, квартири, їх бюджет менше ніж 2,5 млн гривень. Для тих хто, шукає більш просторе житло, в продажу є п’ятикімнатні планування. Ціна квадратного метра від 27 550 до 38 000.

ЖК «Авеню 42»
ЖК «Авеню 42»

У ЖК увійде шість будинків висотою 25 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з газоблоку, фасади утеплять мінеральною ватою. Для зберігання автомобілів побудують наземний багаторівневий паркінг. Опалюватися будинки будуть автономно. Двір впорядкують, тут висадять прогулянкові алеї, оформлять місця для відпочинку, облаштують дитячі ігрові зони і майданчики для занять спортом. Територію закриють від авто і сторонніх.

Перший будинок буде готовий до заселення до 1 кварталу 2023 року.

ЖК ORANGE CITY

Адреса: Голосіївський район, Лисогірський спуск, 26а
Ціна: від 21 500 грн/кв. м

Придбати квартиру в іпотеку під 7% річних можна в комплексі Orange City від компанії GEOS. У новобудові з бюджетом до 2,5 млн грн можна купити однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 21 500 до 27 500 грн за кв. м.

Orange City
Orange City

Проєктом передбачено будівництво восьми будинків висотою 26 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією. Стіни — з газоблоку, фасади утеплять мінеральною ватою. У комплексі буде власний ТРЦ, відкриють медичний центр, побудують два дитячих садка і загальноосвітню школу. Територію впорядкують, зроблять футбольне і баскетбольне поля, скейтпарк, встановлять дитячі і спортивні майданчики, створять рекреаційну зону на березі водойми.

Заявлене введення в експлуатацію другої черги — 4 кв. 2022года.

ЖК АБРИКОСОВИЙ

Адреса: Голосіївський район, вул. Жулянська
Ціна: від 22 800 грн/кв. м

Можна купити квартиру в іпотеку в ЖК «Абрикосовий» від забудовника «Київміськбуд». Вимогам іпотечної програми відповідають двох і трикімнатні квартири. Квадратний метр коштує 22 800–25 850 грн.

ЖК «Абрикосовий»
ЖК «Абрикосовий»

У ЖК увійде 3 будинки висотою 26 поверхів. Будують комплекс за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, як утеплювач використовують мінеральну вату. Територію впорядкують, організовують спортивні та дитячі майданчики, оформлять зони для відпочинку.

Заявлене введення в експлуатацію — 3 кв. 2021 року.

ЖК TERRACOTTA

Адреса: Дарницький район, вул. Чернігівська, 8
Ціна: від 30 050 грн/кв. м

Акредитований як учасник програми «Пільгова іпотека» ЖК Terracotta від компанії Perfect Group. З бюджетом до 2,5 млн грн тут продають одно- і двокімнатні квартири. Також в комплексі можна інвестувати в трикімнатні планування. Квадратний метр коштує від 30 050 до 41 000 гривень.

ЖК Terracotta
ЖК Terracotta

У комплексі 4 будинки висотою 21, 24 і 27 поверхів. Використана монолітно-каркасна технологія, стіни — з газоблоку, фасади утеплені мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. У комплексі буде власна інфраструктура, яка включає супермаркет, спортивний зал, приватний дитячий садок. Територію закриють від авто і сторонніх.

Комплекс добудують до 4 кварталу 2021 року.

Наявність дитячого садочка прямо на території житлового комплексу — одна з умов, що впливає на рішення потенційних покупців, якщо вони є батьками дітей до 6 …

Серед столичної пропозиції новобудов можна знайти житлові комплекси, де передбачені комори, приміщення для зберігання колясок, велосипедів та інших несезонних або габаритних речей, які рідко використовуються. …

Статьи по теме
Новини
Адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації в Україні триватиме до 31 грудня

На засіданні Кабінету Міністрів України прийняли рішення продовжити адаптивного карантин та режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко….

20 / 09 / 2021

Новини
Власники приватних сонячних електростанції Києва заробили за літо 7,1 млн грн

З початку року приватні сонячні електростанції столиці виробили 2,4 млн кВт⋅год електроенергії, а їх власники отримали 11 млн грн доходу за «зеленим» тарифом. Про це повідомляє пресслужба YASNO, пише…

20 / 09 / 2021

Рейтинги
5 київських ЖК, де можна придбати дворівневу квартиру

Дворівневі квартири мають більше опцій по зонуванню простору, в таких плануваннях можна виділити приватну зону та місце для зустрічі гостей….

20 / 09 / 2021

Новини
Житлові комплекси з коморами: 5 варіантів у Києві

3m2 підібрав ЖК, де передбачені спеціальні місця для зберігання. ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ POETICA Адреса: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25аЦіна: від 31…

20 / 09 / 2021