Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Квартира в іпотеку: ЖК, в яких доступна програма пільгового кредитування

06.07.2021

Марина Рогальська

В Україні у покупців нерухомості з’явилася можливість купити квартиру в іпотеку під 7% за програмою «Пільгова іпотека». Термін кредитування — до 20 років. В кредит дають до 2 млн грн, максимальна вартість житла не повинна перевищувати 2,5 млн гривень. На дату погашення іпотечного кредиту позичальникові не повинно бути більш як 60-70 років. 3m2 підібрав комплекси, акредитовані банком-учасником програми, де доступна пільгова іпотека.

ЖК ТЕРЕМКИ

Адреса: Голосіївський район, вул. Академіка Заболотного, 15
Ціна: від 24 000 грн/ кв. м

Купити квартиру за державною програмою цільового роздрібного кредитування «Доступна іпотека 7%» пропонують в житловому комплексі «Теремки» від компанії «Інтергал-Буд». Одно-, дво- і трикімнатні квартири відповідають критеріям програми, їх вартість менш ніж 2,5 млн. Вартість житла в комплексі варіюється від 24 000 до 31 000 грн за квадратний метр. Можна придбати квартиру як без обробки, так і з ремонтом.

ЖК Теремки

Проєктом передбачено будівництво п’яти будинків висотою в 25 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою. Опалюватися будівлі будуть автономно. Передбачено підземний паркінг. На перших поверхах будуть розташовані комерційні площі, тут відкриють магазини, кафе, салони краси, аптеки, банківське відділення, великий мережевий супермаркет. У перших трьох готових чергах ЖК деякі заклади вже працюють. У комплексі буде свій власний дитячий сад, вже облаштовано спортивні та дитячі простори.

Завершення будівництва IV черги комплексу — IV квартал 2021 року.

ЖК Кришталеві Джерела

Адреса: Голосіївський район, вул. Метрологічна, вул. Академіка Заболотного, 148
Ціна: від 24 000 грн/кв. м

Акредитований як учасник програми «Пільгова іпотека» ЖК «Кришталеві джерела» від забудовника KSM-GROUP. Підпадають під вимоги іпотечної позики однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — 24 000-45 650 гривень.

ЖК «Кришталеві джерела»
ЖК «Кришталеві джерела»

У комплексі буде 38 будинків висотою 5-9 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно каркасною та цегляною технологією, для стін використовують цеглу і газоблок, фасади утеплюють пінополістиролом. Опалюватися ЖК буде централізовано. У ЖК є всі необхідні об’єкти соціальної і побутової інфраструктури. На території комплексу також передбачено бізнес-центр.

П’яту чергу повинні здати в 1-3 кварталі 2021 року.

ЖК МЕДОВИЙ-2

Адреса: Солом’янський район, вул. Петра Радченка, 27
Ціна: від 20 600 грн/кв. м

Є можливість у покупців взяти іпотечний кредит на придбання квартири в ЖК «Медовий 2» від компанії «Київміськбуд». На умовах іпотеки тут можна придбати дво- і трикімнатні квартири. Також в ЖК продають чотирьох-, п’яти- і шестикімнатні квартири. Квадратний метр в комплексі продають за ціною від 20 600 до 31 800 гривень.

ЖК «Медовий 2»
ЖК «Медовий 2»

У комплексі передбачено будівництво трьох будинків висотою 26 поверхів кожен. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією. Для стін використовують керамзитобетонні блоки, фасад утеплять мінеральною ватою. Опалення в будинках буде централізоване. Запроєктований підземний паркінг. На перших поверхах будуть розташовані комерційні площі, тут будуть працювати магазини, аптеки, салони краси, ресторан та інші об’єкти інфраструктури. У планах забудовника відкрити власний дитячий садок.

Заявлений термін введення в експлуатацію — 4 квартал 2021 року.

ЖК Лебединий

Адреса: Дарницький район, вул. Ревуцького, 40
Ціна: від 31 350 грн/кв. м

Ще один комплекс, де є іпотека під 7% річних, — ЖК «Лебединий» від компанії Perfect Group. З бюджетом до 2,5 млн тут продають двокімнатні планування. Також в комплексі можна купити трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — від 31 350 до 35 850 грн.

ЖК «Лебединий»
ЖК «Лебединий»

У комплексі три будинки висотою від 21 до 25 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачені підземний і наземний паркінги. На нижніх поверхах розмістять комерційні приміщення, де відкриють різні корисні заклади.

Останній будинок комплексу введено в експлуатацію, але поштову адресу ще не присвоєно.

ЖК UNO CITY HOUSE

Адреса: Шевченківський район, вул. Олени Теліги, 25
Ціна: від 35 000 грн/кв. м

Можна купити квартиру в іпотеку в ЖК UNO City House від ІБК «Обрій». Вимогам іпотечної програми відповідають однокімнатні квартири, їх вартість менше ніж 2,5 млн гривень. Також є в продажу двох-, трьох- і чотирикімнатні планування. Вартість за квадратний метр 35 000-44 000 грн.

 ЖК UNO City House
ЖК UNO City House

У комплексі один будинок висотою 25 поверхів. Побудований за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовували газоблок, фасади утеплені мінеральною ватою. У будинку передбачено підземний паркінг. Опалюватися квартири будуть централізовано. На перших поверхах розташовані комерційні площі, в тому числі і під офісні приміщення. Будинок буде цілодобово охоронятися, встановлять відеоспостереження.

Будинок буде готовий до заселення в 3 кварталі 2021 року.

Внутрішній сервіс, продумане наповнення проєктів, що включає соціально-побутову, комерційну, рекреаційну інфраструктуру — такі опції істотно впливають на інвестиційну привабливість проєкту. 3m2 підібрав ЖК бізнес-класу, де …

Відкрилися продажі квартир в нових чергах ЖК, що вже будуються, та нових комплексах. У тих, хто підшукує собі житло для життя або інвестицій, є можливість …

Статьи по теме
Рейтинги
5 новобудов Києва, де зручно поєднувати життя та роботу

Локдауни стали частиною нашого життя, і певна кількість киян залишаються працювати вдома. Забудовники реагують на цю тенденцію і додають до…

24 / 11 / 2021

Рейтинги
Екоініціативи в київських ЖК: 5 новобудов

Освітлення з датчиками руху та елементами сонячної енергетики, екоферми, точки для зарядки електромобілів, сортування сміття, стимуляція використання вело- та інших…

18 / 11 / 2021

Рейтинги
Більше, ніж лобі: які сервіси пропонують столичні ЖК у фоє

Архітектори та дизайнери інтер’єрів говорять про те, що останнім часом відбувається переосмислення вхідної частини житлової нерухомості. Тепер це не просто…

17 / 11 / 2021

Рейтинги
Клубні будинки: 5 новобудов Києва

Камерна атмосфера, гідне оточення, розвинена інфраструктура, нетривіальні планувальні рішення та обмежена пропозиція щодо кількості квартир — характеристики, що відрізняють клубний…

16 / 11 / 2021